Print 4all באירוע מוצלח

ארגון Print 4all באיטליה יצר אירוע סטרימניג מוצלח לתעשיית האריזה באירופה ובים התיכון


ארגון Print 4all    באיטליה יצר אירוע סטרימניג מוצלח לתעשיית האריזה באירופה ובים התיכון.
באירוע שהתקיים ב18 למאי החל מהשעה 11:00 ועד לשעה   18:00,נכחו למעלה מ 500 מנויים. שרבע מהם היו  מחוץ לאיטליה מ 30 מדינות שונות.
 התצוגה המקדימה נתוני תוכן עכשוויים  מהנושאים שינותחו בין השאר  ברמה העמוקה יותר ב24 ביוני, כמו אתגרי הקיימות והתעשייה 4.0. 


ראשון הדוברים היה מטאו בורדון, המנהל הכללי של אקימגה והפדרציונה קרטה א גרפיקה אנדראה בריגאנטי,  בורדון התייחס לפילוסופיה העומדת מאחורי האירוע, שמטרתו היא קירוב קהילות בינלאומיות של עולם הדפוס, המרה ואריזה, מיצרני הטכנולוגיה.  ועד לבעלי המותג, כאשר הם ניצבים  יחד עם האתגרים העתידיים של הענף. 
הדובר הבא היה המנהל הכללי של  חברת ארגי, אנריקו ברבוליו שדיבר על  הCovid-19 והמשמעות המורכבת של  חשיבות הקשרים והאינטרנט, גם בתעשיית הדפוס.
 אליס בודריו,
מנהלת השותפים הגלובליים בקרן אלן מקארתור, תיארה כמה מהצעדים של מעבר  מכלכלה ליניארית .


פבריציו רנצי, נשיא ומנכ"ל rnbgate rnb4culture,  שותף של יבמ ומומחה לבינה מלאכותית, הביע כמה מהרעיונות שלו לחדש תהליכים בצורה חדשנית בעולם הדפוס והאריזה. 


כל המושגים הללו יהיו גם  במרכזו של דיון עמוק ורב קולי ,ב24- ביוני כאשר, בנוסף לדוברי התצוגה המקדימה, יאספו דוברים חשובים אחרים :נייג'ל טאפר, אחד המומחים המובילים בתחום שינויי האקלים וחבר ב- IPCC - הפאנל הבין ממשלתי לשינויי אקלים, הקבוצה הבין ממשלתית שזכתה בפרס נובל לשלום בשנת 2007; אנצו בגליירי, פרופסור לניהול טכנולוגיה, חדשנות ותפעול באוניברסיטת בוקוני; מרקו רובאדה, מייסד חברת LifeGate ומראשוני הייצור האורגני באיטליה עם פתוריה סקלדאסול; אולריך לברל, מנהל CEPI (הקונפדרציה של תעשיות נייר אירופיות) ומאסימו מדוגנו, מנכ"ל חברת אסרטטה; נציגי עמותות התעשייה הגדולות, כמו PICON (בריטניה), IPAMA (הודו) ו- ApTech (ארה"ב). 
כמו כן יהיו שולחנות עגולים שישוו את החוויות של השחקנים השונים בשרשרת האספקה. 
כאשר המארח הראשי יהיה  מטאו בורדון.
"ההשתתפות הגבוהה בתצוגה המקדימה מאשרת את ועידת Print4All כגורם מוביל  בסדר היום של הענף – אמר  מנהל הג'נרל של אקימגה והפדרציונה קרטה א גרפיקה אנדראה בריגאנטי. היוזמה שלנו מפגישה את כל טכנולוגיות ההדפסה והיא מכוונת לא רק בפלח תעשייתי ספציפי אחד, אלא בכל שרשרת האספקה האיטלקית והבינלאומית, תוך הקפדה על מדיטציה על מה שעומד לפני העתיד.כדי לזכור, האירוע ב -24 ביוני הולך להיות רגע נוסף של מחשבה על האתגרים של תעשיה 4.0 וקיימות.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>