סיכום תערוכת PRINT 4 ALL 2022

מזג אוויר אביבי ונעים ,קיבל את פני המבקרים השנה, בתערוכת הדפוס והאריזות המובילה PRINT 4 ALL 2022.


מזג אוויר אביבי ונעים ,קיבל את פני המבקרים השנה, בתערוכת הדפוס והאריזות המובילה PRINT 4 ALL  2022, שהתקיימה במרכז התערוכות והירידים הגדול במילאנו בתאריכים 3-7 למאי.

 

לגלריית תמונות לחץ כאן:

 


זאת הייתה הזדמנות מצוינת ללקוחות, יצרנים, ספקים, מכל רחבי העולם להיפגש שוב באופן פיזי לאחר שלוש שנים.
להתרשם כללית ונקודתית ממגוון של פתרונות טכנולוגיים חדשים, ולשמוע חוות דעת מקצועיות על התקדמות ענף האריזות והדפוס בכללותם, באירופה ובאיטליה בפרט.
התערוכה, התקיימה בשני אולמות גדולים, וכללה יצרני מכונות גימור, הדפסות, פתרונות משולבים, והרבה מאוד התמקדות בתחום המחזור וחשיבותו.


חברת HORIZON, הציגה את מיטב הפתרונות שלה בתחום מכונות הגימור לענף האריזות.
לארה בסיטה, מנהלת השיווק:"הצגנו בתערוכה שלוש דגמים עיקריים ומובילים בתחום: BQ-500   מכונת דבק חם, לספרים וחוברות. איכות גבוהה מאוד בהדבקה בעלת כושר ייצור גבוה.
HT-300, מכונת חיתוך עם יכולות ביצוע מובילות ואיכותיות.
ובנוסף מכונת ליינר לחיתוך ואיסוף המהווה גורם משלים הכרחי לכל בית דפוס או מפעל אריזה ראוי.
למעשה, התערוכה מעיקרה שימשה אותנו להראות את יתרונות המכונות של HORIZON     בפני קהל הלקוחות האיטלקי לאחר שלוש שנות הפסקה וזה הוכיח את עצמו היטב.


חברת RICHO  הציגה ביתן רחב ידיים ומרשים ובו הוצגו מגוון מכונות מובילות בתחום הדיגיטלי, הפורמט הרחב והאריזות.
ג'ורג'ו ברוזו, מנהל השוק האיטלקי בחברה:" הצגנו מספר דגמים מובילים. EL-2000 EL-1000.  מכונות מובילות בשוק, המהוות פתרונות לבתי דפוס גדולים וקטנים כאחת.
פלוטר איכותי ROLL -6116, במידות של 1.5X1.4 מטר.
על בסיס לטקס להדפסת באנרים, וקנבסים, ביריעות או שלטים.
היתרון המובהק של התערוכה השנה הוא כמובן במפגש הפיזי עם לקוחות, לקוחות פוטנציאלים, קולגות ומבקרים מחוץ לאיטליה. בנוכחות שלנו בתערוכה, הוכחנו שוב שאנו מהווים מוקד משיכה אטרקטיבי ללקוחות, מספקים ערך משמעותי כיצרנים מובילים ובידנו פתרונות כוללים, טכנולוגיים ועסקיים רבי חשיבות לענפי הדפוס והאריזה."


חברת פא'קינ'י פלסט שוכנת בעיר לומברבדי הסמוכה למילאנו ומתמחה בייצור תוסף מכאני משוכלל למכונות דפוס, ובעיקר בתחום  מדפסות בפורמט הרחב.
קאסיו יוניפורטו הוא מנכ"ל החברה:"אנו קיימים כעשר שנים. ההתמחות שלנו שהתוסף הזה מונע קורוזיה במכונות הדפוס שהוא מוטמע עליהם.ובגלל זה יכול למנוע גם תקלות טכניות קשות ומאפשר למכונות לתפקד תפקוד שוטף ויעיל."


חברת HP  העולמית, הציגה את מכונותיה לדפוס,לאריזות ופורמט רחב ב3 ביתנים שונים.
החברה חשפה בתערוכה מספר מכונות: אינדיגו 12000. C -500 ומדפסות פורמט רחב T 470 T 1190.
שרון צ'שלר מנהלת שיווק בכירה בחטיבת פתרונות האריזה של HP:" התערוכה הזאת מהווה הזדמנות מצוינת לחשיפה רחבה מאוד בפני לקוחות ומבקרים מכל רחבי העולם. הדגש המובהק כאן הוא על היתרונות הטכנולוגיים המובילים של HP,בתחום הדפוס, האריזות והפורמט הרחב. התצוגה בביתנים מאפשרת תצוגה איכותית ויעילה לכל סוג של לקוח, כולל כמובן לפי ההכרח הגלובלי הבולט כיום בתחום הגנת הסביבה והמחזור. בד בבד עם העוצמה הטכנולוגית המובילה שיש כיום לחברה בתחום מכונות הדפוס לסוגיהם."

הביתן המרשים ורחב הידיים של חברת EPSON  כלל מדפסות פורמט רחב R – 5000 F 9400 H   ופתרונות נוספים  לשוק הפורמט הרחב והאריזות.
רוברטו ספאינאי הוא מנהל אפסון באיטליה:"אנחנו מציעים לשוק האיטלקי פתרונות דיגיטליים מתקדמים מאוד בתחום השילוט. וכן יצירת שוק מתקדם, תחרותי ,איכותי של תעשיה הזוכה גם לתמיכה של מענקים ממשלתיים בגדר של החזר השקעה. תחום הפורמט הרחב הוא מאוד מתקדם ומתפתח בכל רחבי איטליה. התערוכה והתעניינותם הגדולה של הלקוחות והמבקרים שהגיעו לביתן שלנו וגילו עניין מהותי ומשמעותי מוכיחים זאת היטב."


חברת פרימה ממילאנו, היא עסק משפחתי ותיק שקיים משנת 1962, ועוסק בשיווק, שדרוג, וייצור של מכונות גימור: למינציה וחיתוך. החברה משווקת מכונות חיתוך מדרום קוריאה, סין וארצות-הברית. לדבריהם, הדגש המלווה את פעילותם העסקית הוא שירות ברמה גבוהה, חזון ויצירתיות במתן פתרונות הולמים ללקוחות.


חברת DIGIBOOK   מטורינו הציגה פתרונות גימור לכריכות קשות, לספרים, חוברות ועוד. הייעודית לכמויות קטנות.
בעידן שבו ההדפסה של ספרים הולכת יותר ויותר לכיוון של הדפסה בכמויות קטנות ללקוחות רבים יותר, אין ספק שהפתרונות הללו הם מעניינים וחשובים.

 


בד בבד, היו חברות נוספות שהציגו פתרונות הדפסה, אריזה, ייעוץ עסקי, תכנון רצפת ייצור, פתרונות גימור ועוד.
כל אלו אפשרו לעשרות אלפי המבקרים שהגיעו לתערוכה מכל רחבי העולם לקבל תמונת מצב אופיטממלית ומעניינת לגבי העכשוויות והטרנדים בענפי הדפוס והאריזה.
במסגרת התערוכה התקיימו גם הרצאות מקצועיות, ושיווקיות חשובות לאורך כל הימים בהן ניתנו כלים שיווקיים וארגונים לקידום תעשיית האריזה, באיטליה ובעולם.
הנתונים שנבדקו לפני פתיחת התערוכה ובמהלכה כללו בחינת מגמות בתחומים השונים. קבלה שוטפת של עדכונים על ענף האריזות והדפוס, על מנת לדעת במה כדאי להשקיע ובאלו תחומים. השוואת טכנולוגיות תכנון וייצור.
בתערוכה הציגו 26% יצרני חוץ ו74% יצרנים איטלקיים. ניתנה תשומת לב מיוחדת לשוק המזרח-אירופאי למרות המלחמה הקשה באוקראינה.
כוונת היצרנים האיטלקיים בהתאם למגמות שבלטו בתערוכה היא לגדול ב50%, במרחב השיווקי והמכירתי בכל רחבי העולם.
בחינת הטרנדים המובילים בתערוכה חשפו 3 מגמות בולטות:
האחת-הרחבה עתידית של שוק הדפוס הדיגטלי בהיבטים מסחריים מובהקים של אריזות ממותגות. פתרונות איכותיים וקשיחים המתמזגים גם עם המדיניות הגלובלית של מיחזור והגנת הסביבה. שילוב מידע דרך פלטפורמות דיגיטליות נוספות על מנת ליצור הדפסות ממוקדות, רווחיות ולא בזבזניות.
השניה-הגדלת המגמה של אנרגיות מיחזור ושמירת הסביבה, תוך התמקדות בהכרת חומרים חדשים ופתרונות חדשים לשילוב בתעשיה המסורתית של הדפוס והאריזות.
השלישית-התאמת מדוייקת יותר של משאבים ומכונות,על מנת לחסוך בעלויות וגם לחסוך במשאבים מתוך ערכיות כלכלית וחברתית לטבע ולסביבה.
סיכום התערוכה הוא אם כן- הצלחה באינטרקציות חדשות בין לקוחות לספקים. הצלחה במתן דגש רחב על כלכלת קיימות. הצלחה במיזוג שבין התקדמות טכנולוגית בתחומי האריזה, הפורמט הרחב והדפוס, לבין תהליכי ייצור איכותיים, חסכניים ויעילים יותר.
השילוב הזה הוכיח את עצמו היטב לאורך כל ימי התערוכה, בקרב המציגים, המרצים, והמבקרים כאחת.
נציגים ישראלים ומבקרים ישראלים, מענף הדפוס והאריזות נכחו וביקרו גם הם בתערוכה.


לירון ענו, מנכ"ל שיווק דפוס עמנואל: "התערוכה הייתה מרשימה מאוד , התרשמתי מכמה ביתנים מובילים, ובעיקר זה של חברת סקודיקס. הדפוס הדיגיטלי בלט היטב בתערוכה, וזה מצביע בבירור על נסיגה הולכת וגדלה של דפוס האופסט בכל המובנים. יש לעומת זאת דריכה במקום של תחום הכריכות לסוגיו מסיכות ועד כריכות קשות, בשעה שענף האריזות הולך ומתחדש. זה בלט היטב בתערוכה השנה."


עמנואל ענו, בעלים של דפוס עמנואל:" התערוכה הייתה מעט קטנה, כמעט מקומית. לא ראיתי חידושים מיוחדים, אבל רואים מערכות דיגיטליות מתקדמות בענף הדפוס שנותנות יותר ויותר את הטון. מאידך- היצרנים המקומיים בלטו למעשה הכי הרבה בנוכחותם. האירוח  של נציבות הסחר האיטלקית, היה יפה ,ראוי, ומכובד ונהנינו מכל האווירה בכללותה."


מוריס אשכנזי, יבואן של מכונות ומערכות גימור לבתי דפוס וציוד למדבקות: "בסך הכול הייתה תערוכה מעניינת. מצומצמת וקטנה אומנם באופן יחסי. אבל בהחלט הייתה מאורגנת לעילא ולעילא. מבחינת התצוגה. הסדר. האסתטיות. הנראות וכמובן האירוח הנפלא והמעולה של נציבות הסחר האיטלקית שבזכותה הכרנו הרבה דברים מהמיטב של  יצרנים וספקים בתעשיית הדפוס והאריזות באיטליה."

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
פרספקס | משכנתא בבאר שבע
תן לנו לחשוף את העסק שלך | 
הגברה
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
ביטויים כמו: בית דפוס ברמלה ועוד
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>