הצלחה יפה לכנס הוובינר של Print4All

Print4All למעלה מ1200 משתתפים נטלו חלק ביום רביעי ה24 ליוני בכנס הוובינר השני של ארגון הדפוס האיטלקי Print4All


למעלה מ1200 משתתפים נטלו חלק ביום רביעי ה24 ליוני בכנס הוובינר השני של ארגון הדפוס האיטלקי Print4All.
הכנס היווה בכללותו הקדמה מצוינת לקראת תערוכת האריזות הבינלאומית שתתקיים במילאנו ב3-6 למאי 2022.


בבסיס האירוע עמדה התפיסה הכוללנית והחשובה של טיפול יסודי ומקיף באמצעות דיונים מעמיקים ומרתקים על תחום האריזות העולמי, והמשבר שנוצר בעקבות מגפת הקורונה. כיצד הוא השפיע על הענף באיטליה ובעולם, מה הם דרכי ההתמודדות הראויים, שיטות פעולה לעתיד לבוא. שינוי תפיסות ,תהליכי ייצור והכנות לקראת מגמות עתידיות בשוק.

האירוע התחקה אחר תרחישים טכנולוגיים וכלכליים עולמיים, תוך התחשבות כמעט בכל היבט סביב ענף הדפוס תוך התמקדות בולטת בתעשיית האריזות  והקרטון עם מתן דגש בולט במיוחד על תחום הקיימות.
 הכנס אירח גם את האסיפה הכללית של פדרציית הקרטון ועיצוב גרפי של אריזות. כל זאת בשילוב שם מומחים ידועי שם מאיטליה וממקומות אחרים בעולם ( שדיברו באמצעות האינטרנט). בנוכחות רשת  של קהל משתתפים.ורחי האולפן עם נוכחות מרוחקת של דוברים בינלאומיים .
התחושה הברורה הייתה שזה יצר נוסחה מנצחת לדיונים מרתקים, חשובים ומעניינים.
על מלאכת ההנחיה המצוינת ניצח העיתונאי הידוע מתאו בורדון. כל זאת בנלווה לתרגום סימולטני לאנגלית.
אחד המשתתפים הבולטים היה  נייג'ל טאפר, אקלימולוג וחבר ה- IPCC (פאנל ממשלתי לשינוי אקלים, שזכה  בפרס נובל לשלום ב- 2007); אליס בודריו, מנהלת השותפים הגלובליים בקרן אלן מקארתור (שתפקידה להאיץ את המעבר לכלכלה מעגלית); פרופסור אנזו בגלירי, SDA Bocconi, רכז פרויקט שרשרת האספקה הראשון בענף האריזות באיטליה. כל זאת בדיונים שוטפים וברב שיח מעניין מאוד עם פדרציית הנייר ועיצוב אריזות גרפיות של איטליה.
הוובינר אירח גם ספקים מובילים מהתחום  שכלל  שני דיונים שולחניים עגולים בין יצרני הטכנולוגיה, המדפסות ובעלי המותגים: Uteco, HP, SIT, Sacchital, Barilla ו- Orogel ויחד עימם  האגודות התעשייתיות המייצגות ביותר ברמה הגלובלית כמו אינטרגרף (אירופה), APTech (ארה"ב), Peiac (סין), Ipama (הודו), Picon (בריטניה) שבהסבריהם המחישו  מגמות ופרספקטיבות תעשייתיות וכלכליות בעולם הדפוס והאריזה במדינותיהם. .

במהלך האירוע הודיע אנדראה בריגאנטי, מנכ"ל  Acimga ופדרציית הקרטון על המועדים החדשים של יריד Print4All שייערך במרכז הירידים הגדול במילאנו, בין התאריכים 3 עד 6 במאי 2022.
"הגיע הזמן להבין  כי ענף הדפוס והאריזה של איטליה שוב ניצב איתן על רגליו   ופועל במרץ לקראת מגמות של כלכלה מעגלית וקיימות. הנושאים העיקריים של ועידת Print4All זו – הסביר והוסיף ,אנדראה בריגנטי - Covid-19 הפך את כולם לבעלי מודעות  לחשיבותם של ענפי האריזה והקרטון , שהמשיכו לעבוד גם במהלך הסגר , לדעתי במרבית מדינות העולם , בכדי לספק אריזות לרשתות האספקה של המזון והפארמה.
 Print4All  במתכונת שני כנסי הוובינר שהתקיימו בה שימשה למעשה כסמן ברור  ונקודת מפנה, הנושאת את פניה לעתיד הצפוי.על העתיד לקראת שרשרת אספקה בת-קיימא הולכת וגוברת ומשתלבת יותר ויותר בתוך פרדיגמת 4.0. " פיאצה קסטלו 28 20121 מילאנו

ועידת Print4All –  מאורגן על ידי Acimga (התאחדות התעשיינים האיטלקית של מכונות לתעשיית הגרפיקה, ההמרה והנייר) בתמיכת ארגי (האיגוד האיטלקי לספקי תעשיה גרפית) ו- ITA - סוכנות הסחר האיטלקית במשרד לענייני חוץ ו שיתוף פעולה בינלאומי. הכנס מתקיים מדי שנה ומשמש כגרירה וגשר למהדורה הבאה של היריד Print4All.
Acimga היא האגודה בתוך Confindustria המייצגת את כל טכנולוגיות ההדפסה, האריזה והמרה, ומאחדת 80 חברות למגזר תעשייתי בשווי של כ -3 מיליארד דולר, 60% מהן לייצוא. איטליה נמצאת בראש שלושת היצרניות המובילות של מכונות אלה ברחבי העולם (יחד עם גרמניה וסין), כאשר חוזקותיה הם-טכנולוגיות מכניות, בשילוב עם הטכנולוגיות האלקטרוניות החדשניות.

מעמדי פרספקס

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>