אירוע זירוקס 2019

ביום ראשון ה8 לספטמבר התקיים במתחם האירועים לאגו בראשון לציון האירוע השנתי של חברת זירוקס ישראל. לאירוע שהחל בשעה 18:30, הגיעו כ600 בעלי בתי דפוס מכל רחבי הארץ. הם נהנו מחגיגה אמיתית, צבעונית, משמחת ומעניינת שלוותה בכיבוד נדיב מאוד של אוכל ושתיה בדוכנים מלאי כל טוב שהיו בפתח האולם.

ביום ראשון ה8 לספטמבר התקיים במתחם האירועים לאגו בראשון לציון האירוע השנתי של חברת זירוקס ישראל. לאירוע שהחל בשעה 18:30, הגיעו כ600 בעלי בתי דפוס מכל רחבי הארץ.

 

לתמונות לחץ כאן:


הם נהנו מחגיגה אמיתית, צבעונית, משמחת ומעניינת שלוותה בכיבוד נדיב מאוד של אוכל ושתיה בדוכנים מלאי כל טוב שהיו בפתח האולם.
בנוסף לכך הוצגו מיטב מכונות הדפוס של זירוקס מלוות בצוות המקצועי המיומן מאוד של טכנאים ומנהלי שיווק שדאגו לספק הסברים מקצועיים מקיפים מאוד על המכונות והיכולות שלהם.
חברת נוי מערכות, בתור שותף עסקי של זירוקס הציגה אף היא חלק מהמכונות שלה בליווי מקצועי ומיומן של טכנאים ומנהלי השיווק שלה שנתנו הסברים מקיפים עליהם.
בתום הכיבוד והמינגלינג בין האורחים, בעלי בתי הדפוס, לבין אנשי זירוקס, החל האירוע עצמו.


עומר שליט,מנכ"ל זירוקס ישראל  עלה לבמה והציג את היתרונות הרבים של שיתוף הפעולה בין חברת זירוקס לבין לקוחותיה ואת חשיבותה של זירוקס העולמית לקידום ענף הדפוס בעולם. באירוע נכחו גם ארבעה מנהלים מחו"ל, נציגי החברה במקומות שונים.


אחריו דיבר ברוך טרטנר, סמנכ"ל מכירות בזירוקס. הוא הודה לאורחים הרבים וציין את עובדות ההצלחה של זירוקס ישראל בקרב בתי הדפוס ואת מסירותם הרבה מאוד של עובדי החברה כולם. ברוך הדגיש בדבריו את העובדה שהאירוע השנתי של זירוקס הוא אירוע מכונן ורב חשיבות לענף הדפוס בישראל המאפשר למעשה מפגש חברתי ומקצועי כאחת, המעניק תחושת חום רבה ללקוחות ולחברה כאחת, ומותיר ללא ספק את חשיבותה הדבר של החברה כערך מוסף גדול מאוד לענף הדפוס הישראלי.


גיא נוי, מנכ"ל נוי מערכות:" יש ביננו לבין חברת זירוקס שיתוף פעולה פורה ומפרה, המוצא את ביטויו במתן פתרונות מקצועיים הולמים לכלל הלקוחות. זהו שיתוף פעולה חם,נפלא שאנחנו גאים עליו מבחינות רבות והוא בוודאי הוכיח את עצמו היטב בעניין ויוכיח את עצמו גם בהמשך."


לאחר דברי המנהלים התקיימה הרצאתו המרגשת מאוד של השחקן והקומיקאי טל פרידמן על חוויותיו המהותיות כאב לשלושה ילדים, שניים מהם ילדים אתיופיים מאומצים שאחת מהן היא בעלת פיגור בינוני. ההרצאה שלוותה בתמונות וסרטונים ריגשה מאוד את הקהל הרב.
הסטנדאפיסט נדב אבקסיס, עלה לבמה לאחר הרצאתו של טל פרידמן ונתן מופע סוחף מאוד של צחוק שלא פסק לאורך המופע כולו.
בתום המופע, ניתנו לאורחים מתנות נדיבות מהחברה שכללו גם מזוודת טרולי לנסיעות.
התרשמיות של האורחים.


יוסי ולדמן, יושב ראש ארגון הדפוס בהתאחדות המלאכה  והתעשיה ובעליו של דפוס ולדמן:" האירוע היה מצוין ולעילא ולעילא. ארגון ממש מעולה. כיבוד נדיב ואיכותי. תצוגה מקצועית הולמת של המכונות, וסיום ערב מכובד וראוי."


רמי באבו, בעלים של דפוס צמרת מפתח תקווה:" היה בהחלט אירוע מכובד, מעולה. יחס נפלא לאורחים ונדיבות לב מיוחדת של חברת זירוקס לכולם."


גיא שצוב, בעלים של דפוס שיא פרינט מתל אביב: "האירוע היה איכותי. מקצועי. והוכיח שחברת זירוקס היא חברה מעולה ומועילה לענף הדפוס הישראלי. האוכל, התצוגות, המופע היו פשוט נפלאים."

זמיר בר לב, בעלים של דפוס פרינטיב מירושלים:" נהנתי מאוד מהאירוע. זאת הייתה הזדמנות מיוחדת להיפגש עם קולגות בענף  ולהתרשם מחברה גדולה ומובילה בענף הדפוס העולמי וענף הדפוס הישראלי בכלל."

 

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>