רבגון משדרג יכולות עם מפעיל

דפוס רבגון, מהמובילים והותיקים בענף הדפוס בישראל שדרג לאחרונה את יכולותיו הגבוהות עם המילה האחרונה בתחום ההדפסה הדיגיטלית: מדפסות תעשייתיות של RICHOעם השירות והתמיכה מחברת מפעיל שממנה נרכש הציוד.


דפוס רבגון,  מהמובילים והותיקים בענף הדפוס בישראל שדרג לאחרונה את יכולותיו הגבוהות  עם המילה האחרונה בתחום ההדפסה הדיגיטלית: מדפסות תעשייתיות של  RICHOעם השירות והתמיכה מחברת מפעיל שממנה נרכש הציוד.

בית הדפוס רבגון הממוקם בראש העין, מעסיק כ-100 עובדים ב-3 משמרות. רבגון משרת מאות לקוחות מכל מגזרי המשק. עם התמחות  בכל תחומי הדפוס: הדפסת אופסט, כריכייה, אריזות, דפוס דיגיטלי, הפקות דפוס ועוד. 

לפני מספר חודשים התקבלה פניה ממנהלי בית הדפוס לחברת מפעיל. עיקר הפניה היה לקבל ניתוח צרכים ומענה למוצרים ויכולות הדפסה דיגיטליות אותם דורשים תנאי התחרות בשוק. 

כדי לעמוד במשימה זו ולשמור על מעמדה המוביל של רבגון בשוק תחרותי, ניתן מענה בדמות שני מערכי הדפסה. האחד- בצבע והשני –בשחור לבן. כאשר הדגש היה לספק ציוד הדפסה הנותן מענה לדרישה הגוברת לשטחי הדפסה גדולים יותר תוך הוזלת עלויות אל מול הציוד של חברת אינדיגו שפעל באתר.

RICOH 9-100 ציוד הדפסה דיגיטלי המאפשר העברת ריצות הדפסה קצרות מאופסט לדיגיטל בגדלי נייר חריגים (עד 700 מ"מ) שלא התאפשרו בציוד הקודם, תוך קיצור לוח הזמנים ושיפור הרווחיות.

RICOH 8220 ציוד הדפסה שחור לבן המשמשת ברבגון להדפסה של דאטה משתנה תוך יכולות גימור מתקדמות והכל תוך תהליך המקצר ומייעל את תהליך הייצור.

בתום עקומת למידה קצרה בליווי צוות התמיכה והשירות של מפעיל, מדפסות תעשייתיות מתקדמות אלו השתלבו בהצלחה בתהליכי הייצור וכיום הן מהוות מרכיב מרכזי במערך הפתרונות  הדיגיטליים של החברה.

"המעבר למדפסות של RICOH הייתה החלטה מקצועית טובה ומשתלמת מבחינה חשבונאית" 
אומר דוד ברזילי, הבעלים של רבגון. "בהשוואה לציוד ההדפסה בו נעזרנו עד לאחרונה, המדפסות של RICOH נוחות מאוד להפעלה, אינן צריכות הכשרה מיוחדת לעובדים ויש להן יתרונות כלכליים משמעותיים: 
עלויות האחזקה שלהן, פר פעימה, נמוכות, הן תורמות להפחתה של אלפי שקלים בהוצאות החשמל החודשיות והן מעלות את הפרודוקטיביות שלנו. בנוסף, הליווי האישי והשירות הטכני שאנו מקבלים ממפעיל, עונה על כל הדרישות ומאפשר לבית הדפוס בכלל ולמחלקת הדפוס הדיגיטלי בפרט, לפעול בתפוקה מלאה ורציפה" 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
פרספקס | משכנתא בבאר שבע
תן לנו לחשוף את העסק שלך | 
הגברה
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
ביטויים כמו: בית דפוס ברמלה ועוד
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>