ראיון גבי אסרף

בי אסרף משמש כאחראי תחום הדפוס בהסתדרות העובדים הכללית. תפקיד הדורש התייחסות תמידית לגבי יחסי עובדים מעבידים בתחום מורכב זה, כמו גם התמודדות עם מצבו העכשווי של הע

גבי אסרף משמש כאחראי תחום הדפוס בהסתדרות העובדים הכללית. תפקיד הדורש התייחסות תמידית לגבי יחסי עובדים מעבידים בתחום מורכב זה, כמו גם התמודדות עם מצבו העכשווי של הענף.


גבי אסרף, 62, הוא יליד לוד.נשוי+3. בתפקידיו הקודמים שימש כיו"ר מועצת פועלי לוד, ויו"ר מרחב השפלה בהסתדרות.
במשך שנים רבות הצליח לטפל בפתרון משברי עבודה שהיו מהסוערים שידע המשק.
( ביניהם, רשות שדות התעופה, ממ"ן ועוד). בתפקידו הוא משמש כיו"ר הסתדרות עובדי המתכת,  חשמל, אלקטרוניקה.


כמה חברים יש באיגוד הדפוס?
" באיגוד הדפוס יש כיום 3000 חברים, רובם עובדים במפעלי דפוס גדולים( עיתונים גדולים,  יצרני נייר וקרטון, ויצרני אריזות וכמו כן בתי דפוס בינוניים). אנחנו מטפלים בכל מה שנוגע ליחסי עבודה בתוך המפעלים הללו, כולל הסכמים קיבוציים, תנאים סוציאליים רחבים. טיפול במקומות שבהם ישנם סכסוכי עבודה שהגיעו למבוי סתום. לצידי נמצא מזה כשנה יוגב עשור המשמש כמנהל תחום הדפוס בהסתדרות ואנו פועלים יחדיו בתחומים אלו כולל אוזן קשבת לשיפור תנאי עבודה במקומות נוספים ,של מפעלי דפוס ובתי דפוס גדולים. הצלחות משמעותיות מאוד היו במפעלי קימברלי ובקבוצת נייר חדרה. אומנם הפעילות שלנו אינה ייעודית לבתי דפוס קטנים. אבל בהחלט ההסתדרות פתוחה להצטרפות של עובדים גם ממקומות אלו. חמשת ההסכמים הבולטים היו: מפעל קימברלי ברכסים, מתחם הלוגיסטיקה של קימברלי. מתחם השיווק והמכירות של קימברלי בישראל. חברת אמניר ונייר חדרה."


מה היתרונות שלכם?
"יש לנו אינטרס עליון והוא כמובן לשמור על זכויות עובדים במקומות עבודה. בד בבד  וכפועל יוצא מכך ולדעתנו הנחרצת שמירה על בטחון תעסוקתי של עובדים מסייעת ביתר שאת להתקדמות ופיתוח המפעל על כל נגזרותיו. כולל שמירה על יכולות כלכליות ועסקיות שיועילו לכולם. לכן אנו כגוף מאוגד מצליחים ליצור ולייצר איזון מערכתי ברוב המקומות. כאשר העובדים מרוצים מתנאי ההעסקה והעבודה שלהם, גם ההנהלה והבעלים מרוצים ואז יש תוצאות עסקיות וכלכליות טובות למדיי."


ענף הדפוס נמצא כיום במצב מורכב, מחד- ירידה בעבודות גדולות( אופסט, מידע משתנה, הדפסות גדולות) ומאידך-חדשנות, התפתחות משמעותית בתחומי האריזה, וכניסה של תחום התלת מימד לענף, כיצד אתם מתמודדים עם מצב זה?


"אנו מודעים היטב לכל מה שקורה כיום בענף. כולל החידושים הטכנולוגים החשובים והמעניינים שבו. ברור שיש צורך מהותי ברענון שורות, כולל הכשרות מקצועיות שיתאימו לתקופה זו. ולכן יש לפעול בצוותא עם גופים נוספים לפיתוח יעיל וחשוב של הנושא הזה על כל היבטיו. אני בהחלט חושב שצריך וכמה שיותר מהר להוציא מהכוח אל הפועל, תוכניות הכשרה מקצועיות שימנפו את האיכויות הללו כלפי מעלה, כמה שיותר מהר ויעיל."

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>