HP השיקה מדפסות חדשות

המדפסות החדשות מסוג HP DesignJet ו- HP PageWide XL מאפשרות גם פוטנציאל יישומים מורחב


המדפסות החדשות מסוג HP DesignJet ו- HP PageWide XL מאפשרות גם פוטנציאל יישומים מורחב.


•    לרגל חגיגות 30 שנה לחדשנות של מדפסות HP DesignJet, חברת HP  משיקה את מדפסות HP DesignJet Z6 Pro ו- Z9+ Pro אשר מספקות איכות צילום מקצועית הטובה ביותר אי פעם, דיוק משופר ופוטנציאל יישומים גרפיים חדשים - והכל תוך שיפור הקיימות ויחד עם שמירה על אבטחת הנתונים.


•     על פי היצרן  מדפסות HP PageWide XL Pro 10000, HP PageWide XL Pro 8200 MFP ו- HP PageWide XL Pro 5200 MFP מאפשרות לספקי שירותי הדפסה לעמוד בלוחות זמנים קצרים ולספק יישומים לטווח קצר כגון הדפסה על גיליונות, לוחות מוקצפים וכדומה שמתאימות להדפסה עם דיו פיגמנטי.
•    לשפר את הרווחיות והקיימות: עם עלויות הפעלה נמוכות וחיסכון בצריכת האנרגיה, תוך הפחתת פלסטיק משמעותית בעזרת מחסניות דיו HP Eco-Carton4.
•    שתי המדפסות HP DesignJet Z Pro החדשות, מציעות הדפסה באיכות מעולה הן לתחום הצילום והגרפיקה והן לתחום המיפוי את הפתרונות העדכניים האיכותיים ביותר והמובילים בתחום.
•    שלוש מדפסות HP PageWide XL Pro החדשות מאפשרות לבתי דפוס ומכוני העתקות יכולת להגיב מהיר  יותר לדרישות הלקוח ולגוון את יכולותיהם .


•    "כשלקוחותינו ממשיכים להתמודד עם תנאים עסקיים לא בטוחים לאחר כמה שנים מאתגרות ייחודיות, אנו יודעים שהרחבת טווח יישומי ההדפסה שלהם, יכולת תגובה מהירה וביצועי צבע וגרפיקה יוצאי דופן מגדירים את צרכי ההדפסה שלהם בפורמט רחב", אמר דניאל מרטינז, מנכ"ל עסקים בפורמט רחב בחברת HP, "זו הסיבה שאנו מציגים את סדרות HP DesignJet Z Pro ו- HP PageWide XL Pro החדשות. מדפסות אלו נועדו לסייע למשתמשים לנווט בביקוש בתקופה של חוסר וודאות, ולהגיב  בפרקי זמן  קצרים יותר ולפתח פוטנציאל בלתי מנוצל בהיצע שלהם".

 

איכות הצבע הגבוהה ביותר עם HP DesignJet
לציון 30 שנה למוצר HP DesignJet הראשון, מדפסות HP DesignJet Z6 Pro ו- Z9+ Pro החדשות מציעות את איכות הצילום והדיוק המקצועיים הגבוהים ביותר, יחד עם תכונות אבטחה מובילות.


הודות ל- RGB כרום מסוג HP Vivid Photo Inks, משתמשי HP DesignJet Z Pro יכולים כעת להשיג כיסוי פנטון של 93%, - 26% יותר בהשוואה לדור הקודם ולהפיק הדפסים באיכות התמונה של מדפסת עם 12 מיכלי דיו עם תשעה מיכלי דיו בלבד. תכונות נוספות כגון ראשי ההדפסה של HD-Nozzle Architecture (HDNA) וטכנולוגיית טיפה כפולה, המפחיתה גרעינים גלויים ומבטלת את הצורך בדיו בהירים, מבטיחה הדפסים עם פרטים ברורים וניגודיות גבוהה יחד עם חיסכון בעלויות הדיו.


מדפסת HP DesignJet Z9+ Pro, מציעה את מרחבי וטווחי  הצבעים הרחב ביותר בקטגוריה שלה, היא הבחירה המושלמת עבור לקוחות המחפשים מדפסת מקצועית באיכות צילום. משתמשים יכולים להתאים אישית את פרופילי ה- ICC למשימות ההדפסה שלהם ולהשיג דיוק צבע ועקביות רצויים.


מדפסת HP DesignJet Z6 Pro החדשה היא בעלת  מנוע ההדפסהPDF  של Adobe מאפשר שקיפות מצוינות ושכבות שכבות - בעוד שראשי ההדפסה HDNA של HP14 ו- HP Pixel Control מספקים את רמת דיוק גבוהה ביותר , וכן מעברים חלקים וגוונים שונים של צבע הדרושים במיוחד להדפסת מפות מורכבות.


מדפסות HP DesignJet Z Pro הו המדפסות המאובטחות ביותר בפורמט גדול, המבטיחות את הגנת הנתונים הטובה ביותר באמצעות תקשורת מוצפנת ורשימת בקרת גישה. תכונות כגון מפקח חיבורים של HP, אתחול מאובטח של HP ורשימת ההיתרים מבטיחות את ההגנה הטובה ביותר ברשת ולשים בצד את כל הדאגות בנוגע לאבטחת נתונים.
HP DesignJet Z6 Pro ו- Z9+ Pro משפרות גם את היעילות עם טיפול המדיה המהיר ביותר, הזנת גליל אוטומטית והזנה אוטומטית. HP DesignJet Z6 Pro מדפיסה במהירות כפולה על נייר רגיל באותה איכות, ואילו HP DesignJet Z9+ Pro מאפשרת משתמשים להדפיס עד 18% מהר יותר, באיכות טובה יותר.
בנוסף, אפליקציית HP PrintOS לנייד מאפשרת ללקוחות להשתלט על פעולות ההדפסה שלהם-החל מניטור הביצועים והתגובות לבעיות וכלה בשיתוף הגדרות מראש של חומר גלם מרחוק. לראשונה, סדרת המדפסות החדשה של HP DesignJet Z Pro משלבת גם את יישום HP PrintOS Service Center. פתרון מבוסס ענן חכם זה מאפשר למשתמשים לקבל תצוגה יחידה בזמן אמת של כל מקרי השירות המתמשכים, עם עדכונים הנגישים בכל עת ובכל מקום.

למקסם את הפרודוקטיביות עם HP PageWide XL Pro
HP הכריזה גם על שלוש מדפסות HP PageWide XL Pro חדשות המאפשרות ללקוחות להגיב מהר יותר לדרישות הלקוח, ולעמוד בלוחות זמנים קשים יותר. בנוסף, משתמשים יוכלו גם למנף יישומים חדשים לטווח קצר כולל פוטנציאל הדפסה על גיליונות ולוחות מוקצפים החל מגודל A2 עד גודל B1 ועד עובי של 10 מ"מ.
מדפסת HP PageWide XL Pro 5200 MFP מציעה מהירות הדפסה של עד 20 דפי A1 בדקה (עד 400 מ"ר בשעה), מדפסת HP PageWide XL Pro 8200 MFP מציעה מהירות הדפסה של עד 30 דפי A1 בדקה (עד 500 מ"ר בשעה), מה שמאפשר למשתמשים לעמוד בזמן תגובה קצר. שתי המדפסות מסוגלות גם לספק פרויקטים מלאים פי שניים עד שלוש פעמים מהר יותר מבעבר כולל הדפסות CAD ופוסטרים, משתמשים יכולים גם להרחיב את יישומי ההדפסה שלהם גם לפוסטרים של קמעונאות דו-צדדי, שניתן לנהל אותן בקלות עם HP SmartStream.


הן HP PageWide XL Pro 5200 MFP והן HP PageWide XL Pro 8200 MFP נועדו לעזור להגביר את הרווחים ולצמצם עלויות, מאפשרות למשתמשים לחסוך עד 50% בעלויות הכנה וגימור. לשתי המדפסות קיים סורק מובנה וגם מבטיחות עלויות הפעלה נמוכות עבור הדפסות CAD ופוסטרים.
מדפסת HP PageWide XL Pro 10000 הקומפקטית מגבירה את הפרודוקטיביות עם מהירויות הדפסה מהירות של עד 700 מ"ר או 1,000 כרזות B1 לשעה, ויכולות להדפיס על חומרים בגדלים שונים, כולל גיליונות ולוחות מוקצפים. המדפסת מספקת את היכולת לספק תוצאות מהירות יחד עם תחזוקה פשוטה והפעלה מהירה


עם הדפסים יבשים מיידית על מצעים תואמים. עם HP PrintOS, PSPs יכולים לשלוט בקלות בפעולות הצי שלהם בכל מקום ובכל זמן-תוך שהם נהנים מתחזוקה פשוטה ומהפעלה מהירה .28 HP PageWide XL Pro 10000 כולל גם את מזין הדפים האוטומטי הראשון בפורמט גדול של HP ומערם צדדי, מתן זרימת עבודה חלקה מקצה לקצה.

HP - השותף לקיימות
המדפסות החדשות של HP DesignJet ומדפסת HP PageWide XL Pro 10000 מדורגים כולם כתואמי ENERGY STAR 3.0 ורשומים ל- EPEAT, כלומר הם צורכים פחות אנרגיה ומאושרים כמוצרים מועדפים לסביבה.


מדפסות HP DesignJet Z Pro החדשות עשויות 30% פלסטיק ממוחזר, באמצעות למעלה משמונה בקבוקי 0.5 ליטר בשווי פלסטיק הקשור לאוקיינוס, והם תואמים באופן מלא לניירות בפורמט FSC® 30, טווח של חומרי הדפסה ממוחזרים של HP ותוכנית החזרה נוחה וחופשית עבור חומרי הדפסה מסוימים של HP
שני סדרות של המדפסות החדשות תואמות באופן מלא למחסניות קרטון אקו של HP, ומשיגים הפחתה של עד 80% בפלסטיק.


דיו למדפסת HP PageWide XL Pro 10000 הינם מאושרים על ידי UL ECOLOGO® ומאומתים עבור חברות הדפסה עם תווית Nordic Swan Ecolabel printing companies.
הדפסי HP PageWide XL ו- DesignJet ניתנים למיחזור, להחזרה ואינם מסוכנים.
 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
ביטויים כמו: בית דפוס ברמלה ועוד
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>