אפסון בפלטפורמה חדשנית

Epson, הודיעה על הוספה של תמיכה במתן הוראות סריקה והדפסה קוליות במדפסות מתוצרתה באמצעות שימוש בפקודות קוליות ובעזרים הדיגיטליים


 חברת Epson  העולמית הודיעה על הוספה של תמיכה במתן הוראות סריקה והדפסה קוליות במדפסות מתוצרתה באמצעות שימוש בפקודות קוליות ובעוזרים הדיגיטליים סירי של Apple והסייען של גוגל. הפתרון התווסף ליכולת של המדפסות לקבל בהוראות קוליות מאלקסה של אמזון. עבור משתמשי מערכת ההפעלה IOS, אף ניתן ליצור ׳קיצור סירי׳, באמצעות אפליקציית ה-Epson iPrint. 


כך לדוגמה, משתמשי האייפון יוכלו לצלם ומיד לבקש בקולם מסירי שתדפיס מיד את התמונה המבוקשת. המהלך משחרר את הידיים לעבודה אחרת ומאפשר הדפסה, גם כשהמדפיס אינו נמצא בביתו. משתמשי האייפון אף יכולים לשאול את סירי כמה דיו נשאר במדפסת ולבצע שלל פעולות – ובלי לנווט באפליקציות שונות ורק בשימוש בקולם.

״הלקוחות שלנו, שעמוסים בעבודה ובשגרת הפעילות היומית, מחפשים תמיד דרכים חסכון בזמן ולסיים מהר פעולות״, אומר איתי מרום, מנהל מכירות ושיווק מוצרי צריכה ב-Epson ישראל. ״התאימות שלנו כעת לכמה מהעוזרים הדיגיטליים המובילים בבית החכם, הופכת את ההדפסה והסריקה לקלה ומהירה יותר״. 

מדפסות הזרקת הדיו של החברה, דוגמת אלה שבקווי ה-EcoTank  וה- WorkForce, הפופולריים (גם בישראל), מגיעות מצוידות מראש ב-Epson Connect, רכיב התוכנה המאפשר למשתמשים להתחבר בקלות לכל מדפסת המחוברת לאינטרנט, או לרשת מקומית ומאפשר תקשורת קלה ופשוטה עם העוזרים הדיגיטליים והפקודות הקוליות. 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>