אפסון עם פתרונות יעילים ויצירתיים

דניאל בן מויאל, מנהל הפיתוח העסקי ב-Epson ישראל, פוגש ביום יום את האנשים שמאחורי אינספור מוצרים מודפסים, במהלך ביקוריו בבתי דפוס, יצרני שילוט, וחברות הפקה ועיצוב. ״מדובר באנשים שהולכים איתנו מהיום הראשון שפתחו את העסק והם להוטים לכל חידוש תוך שהם מאמצים בחום מוצרים וטכנולוגיות הדפסה חדשות המכוונות לשווקים חדשים״. אחת הטכנולוגיות החמות יותר שכבר מתקבלת בזרועות פתוחות היא טכנולוגית דיו השרף (לטקס) המאפשרת הדפסה עמידה במיוחד על מגוון רחב של חומרים ומשטחים

 

דניאל בן מויאל, מנהל הפיתוח העסקי ב-Epson ישראל, פוגש ביום יום את האנשים שמאחורי אינספור מוצרים מודפסים, במהלך ביקוריו בבתי דפוס, יצרני שילוט, וחברות הפקה ועיצוב. ״מדובר באנשים שהולכים איתנו מהיום הראשון שפתחו את העסק והם להוטים לכל חידוש תוך שהם מאמצים בחום מוצרים וטכנולוגיות הדפסה חדשות המכוונות לשווקים חדשים״.  אחת הטכנולוגיות החמות יותר שכבר מתקבלת בזרועות פתוחות היא טכנולוגית דיו השרף (לטקס) המאפשרת הדפסה עמידה במיוחד על מגוון רחב של חומרים ומשטחים.


Epson אינה מפסיקה לחדש. בחודשים האחרונים השיקה החברה היפנית פתרונות הדפסה חדשניים שמכוונים בעיקר לתחומי הצמיחה של ענף ההדפסה המקצועי כשהיא מביאה אליהם את האיכות הייחודית של Epson אליה כבר התרגלו בקהילה המקצועית ב- 30 השנים האחרונות. Epson מאז ומתמיד הביאה לשוק, מוצרים חדשניים ומתקדמים שהפכו לסמן הימני בכל מה שקשור לאיכות הפקה ופרודוקטיביות והפתרונות החדשים יאפשרו לעסקי הדפוס להתחרות בשווקים חדשים בהם מסתמנות להן הזדמנויות צמיחה של ענף ההדפסה.  

אחד החידושים היותר מרגשים היה השקה של שתי מדפסות פורמט רחב - SureColor SC R5010 ו- SureColor SC R5010L – מדפסות דיו בטכנולוגיית שרף, הידועה יותר בתחום כדיו ׳לטקס׳. שתי המערכות החדשות מציגות את טווח הצבעים הרחב ביותר בתחום יחד עם ראש ההדפסה הייחודי של Epson המאפשר יצירת מעברי צבע אחידים ומרשימים במיוחד, בזכות היכולת ליצור טיפות קטנות במיוחד ובגודל טיפה משתנה. צריכת הצבע הנמוכה לא רק שמציגה עלויות הפקה נמוכות, אלא גם מאפשרת הפקה של קשת רחבה במיוחד של מוצרים, היוצאים מהמדפסת כשהם יבשים ומוכנים להמשך תהליך בתוך הדפוס ואו מסירה מיידית ללקוח (ללא צורך בהמתנה). 

הדיו החדש מתבסס ברובו על מים בשילוב חלקיקי ׳צבענים׳ המצויים בתוך קפסולת פולימר (לטקס). הדיו ידידותי לסביבה, נטול ריח ועמיד בתנאי מזג אוויר משתנים והוא אידיאלי לשמש בהדפסות טקסטיל, שימושים תעשייתיים, עיצוב תערוכות, עיצוב פנים ועוד.  העובדה שהוא מתייבש במהירות ובעל עמידות גבוהה לשריטות והיותו חסר ריח ומבוסס מים הופכת אותו לאידיאלי לסביבות רגישות כגון בתי ספר ובתי חולים.  

במדפסות החדשות ניתן להדפיס על קשת רחבה של מצעים - החל מוויניל וקנבס ועד לטפטים, בד מסוגים שונים, ושקפים, ולהשיג בעקביות התאמת צבעים לכל אורך ריצת ההדפסה. כמו בכל המדפסות של החברה, מדובר בתכנון הנדסי מדויק ובביצועים יוצאי דופן ואחת הסיבות (להוציא הדיו המהפכני) היא השימוש בטכנולוגיות ההדפסה המתקדמות ביותר. 

דוגמאות? לא חסר: 
מערכת הזנת הנייר החדישה ובקרת המתיחה האוטומטית והמתקדמת, מבטיחה הזנה מדויקת ביותר של מדיה ותאימות - מושג נחשק וחשוב מאד בענף ההדפסה המבקש להשיג דיוק ותאימות בפאנלים של טפטים ואו הפקה של כמה מאות יחידות שלטים ללא סטייה באורכי ההדפסה. יכולת חזרה עקבית זו מספקת תוצאות חלקות ומביאה לחיסכון משמעותי בחומרים ובזמן התקנה יקר.

גלאי על-קולי חדשני מפחית את הסיכון לכשל בראש ההדפסה, בעוד שטכנולוגיית אימות חרירי ההדפסה (NVT) מפצה באופן אוטומטי במקרה של חסימת חרירים כלשהם. 

ראשי הדפסה הניתנים להחלפה על-ידי המשתמש ממשיכים למקסם את זמן הייצור, מכיוון שניתן להחליף אותם בקלות – ללא כלים מיוחדים. בנוסף, דגם SC-R5010L כולל פתרון דיו בקיבולת גבוהה, המאפשר טעינת דיו ב-'החלפה חמה' תוך כדי הדפסה. 

המערכות החדשות יאפשרו לכל עסק להרחיב את קו המוצרים שלו ולסמוך על יכולות ההפקה וכושר הייצור המוגבר שלהם כבר מהיום הראשון, דרך הפקת יישומי שילוט למגוון רחב של כרזות, כיסויי קיר, ויניל, שקפים ובדים. תהליך הייבוש וההקשחה היעיל של המדפסת מאפשר למשתמשים לבצע למינציה באופן מיידי. 
חדשנות טכנולוגית

איכות תמונה גבוהה מושגת באמצעות שלוש טכנולוגיות הדפסה של LUT ,Halftoning – Epson ממוטבים במלואם ו -Micro Weave – המפחיתות גרעיניות ופסים. 

פיתוחים טכנולוגיים חדשים במערכת החימום המדויקת במיוחד מציעים שליטה מלאה, בשילוב עם ראש ההדפסה PrecisionCore בעל תוחלת החיים הארוכה, מספקים עקביות צבע אמינה לכל אורך ריצת ההדפסה. כך נמנע הצורך בהדפסה חוזרת עקב אי-התאמה של צבעים. 

קל להתחיל עבודת הדפסה ולנטר התקדמות הודות למסך לוח מגע ידידותי למשתמש בגודל 4.3 אינץ'. המסך מספק הפעלה אינטואיטיבית, ונורית חיווי לבדיקת סטטוס המערכת.  אפשר גם לנטר ציוד במספר אתרים, או של מספר מדפסות באתר אחד כדי לסייע בשליטה על הייצור – תוך שימוש בענן. הושקה גם תוכנה מותאמת ענן, Port, שתשדרג את ביצועי ההדפסה ותספק ניתוח עלויות בכל נקודת זמן, יחד עם כלי חדש בשם ERMS, המציג מערך אבחוני מבוסס ענן. שני הכלים החדשים הללו יהיו זמינים עם הגעת המדפסות לשוק. 

הודות לדיו UltraChrome RS של  Epson המדפסות מסדרת SC-R5010 מציעות תמיכה רחבה בסוגי נייר ומצעי הדפסה, מה שהופך אותן לבחירה האידיאלית עבור גופי שילוט וגרפיקה מקצועיות, סוכנויות עיצוב וטפטים, קנבס ומפעלי הפקת תמונות. הדיו מבוסס המים ללא ריחות לא רק מאפשר להשתמש באפליקציות מודפסות בסביבות רגישות כמו בתי ספר, בתי חולים ובתי מלון, אלא גם באפליקציות חיצוניות הדורשות עמידות גבוהה במיוחד.  

דיו השרף של Epson מתאפיין בכימיה מתקדמת של הדיו. תכונת הייבוש המהיר שלו מאפשרת למינציה מיידית ועמידות גבוהה בפני שריטות. הוספת דיו שרף משפרת את הביצועים של הדפסות שילוט טיפוסיות ושל הדפסות בעלות ערך גבוה, ומספקת איכות הדפסה מעולה. 

אנשי  הדפוס כבר יודעים כי כל המדפסות החדשות מונעות על ידי ראשי ההדפסה המתקדמים ביותר המאפשרים גודל טיפה משתנה לאיכות הפקה מרשימה, יחד עם שילוב מערכות ניקוי והחלפת ראשי הדפסה אוטומטית (בחלק מהמקרים ע"י הלקוח בכדי לשמר כושר ייצור גבוה במיוחד), נתון שחוסך את הצורך בהמתנה לטכנאי. עוד שולבו אלגוריתמים חדשים לניהול צבעוניות וחסכון בצריכת הצבע, הדבר מתאפשר גם בזכות פיתוחי דיו חדשים בצפיפות גבוהה דבר שיביא לחסכון בדיו ובעלויות ההפקה.

ההשקות החדשות יאפשרו לחברה ולקוחותיה להחזיר את ההכנסות לרמות שלפני פרוץ המגיפה. אין ספק: הפתרון נמצא בפתרונות הדפסה חכמים, חדשניים חסכוניים ויעילים יותר לארגון. 

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>