השיקה מדפסות פורמט רחב קומפקטיות

Epson ישראל הכריזה על שתי מדפסות חדשות ומולטי-פונקציונליות: SureColor T3100M , מדפסת 24 אינץ׳ ועל ה- SureColor T5100M, מדפסת 36 אינץ׳.


Epson ישראל הכריזה על שתי מדפסות חדשות ומולטי-פונקציונליות:  SureColor T3100M , מדפסת 24 אינץ׳ ועל ה- SureColor T5100M, מדפסת 36 אינץ׳. המדפסות מפגינות עיצוב עכשווי, תופסות מעט מקום ומיועדות גם לעידן העבודה מרחוק. בשתי המדפסות מובנה סורק איכותי רב עוצמה (600DPI) המשמש להעתקה וסריקה של תוכניות אדריכליות או הנדסיות, מסמכים טכניים וגרפיים, כשכך קל לחלוק אותם עם חברים לעבודה או עם הלקוחות. לדברי דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי ב-Epson ישראל, החברה מייעדת את המדפסות לאנשי מקצוע בתחומי הבנייה, אדריכלות, הנדסה ו-CAD.

שתי המדפסות מצוידות בראשי ההדפסה התעשייתיים והחדשניים - PrecisionCore Micro TFP המציעים אמינות ומהירויות הדפסה גבוהות – הדפסות בגדלי A1/D לוקחות בין 34 ל-37 שניות. בשתי המדפסות ניתן לחלוק מסמכים, או באמצעות סריקה ישירה לכונני USB, תיקיות רשת או ישירות לדואר אלקטרוני – מצב אידיאלי למשלוח לחברים לעבודה שעדיין עובדים מהבית. בשתי המדפסות יש אופציות לשימוש אלחוטי כמו גם קישוריות Wi-Fi Direct, כך שניתן גם להדפיס מכל מקום, ממחשב או מסמארטפון. המערכות החדשות מציעות גם אמצעי אבטחה מובנים המאפשרים משלוח של קבצים מאובטחים.

״הרבה השתנה בסביבות העבודה של כולנו בשנה האחרונה״, אומר בן מויאל. ״המדפסות החדשות, תופסות מעט מקום בחלל, על שלל התכונות הרב-תכליתיות שלהן, תוצאה של תכנון מוקפד והן אידיאליות לסייע למקצוענים בתחום, להגיע לתוצאות מושלמות כל פעם מחדש״.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
פרספקס | משכנתא בבאר שבע
תן לנו לחשוף את העסק שלך | 
הגברה
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
ביטויים כמו: בית דפוס ברמלה ועוד
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>