דפוס יהב רכש Colorado

דפוס יהב, מבתי הדפוס הגדולים בישראל, רכש לאחרונה את מכונת הדפוס המובילה

דפוס יהב, מבתי הדפוס הגדולים בישראל, רכש לאחרונה את מכונת הדפוס המובילה  של חברת קנון, Colorado 1650, על מנת לתת פתרון ליישומים מיוחדים והדפסה על מגוון רחב של חומרים.


חברת גטר שהיא  נציגת קנון בישראל בתחום הדפוס, ליוותה את הלקוח בכל תהליך ההחלטה  וההטמעה והציעה לו מודל תשלום מהפכני, המאשר לשלם לפי פעימת מונה הכול כלול.

 

Canon Colorado 1650 נחשבת למובילה בעולם ההדפסה, עם אפשרויות הדפסה במגוון ישומים, החל מטפטים וציפויי קיר מעוצבים, הדפסה על קנבס עם קפלים מושלמים  , מדבקות לשילוט ותצוגות מרהיבות עין בתאורה קדמית ואחורית, פוסטרים משובחים המודפסים על נייר רגיל, שילוט טקסטיל הדורש את המראה המושלם ללא טיפול מיוחד , מדבקות גמישות לציפוי רכבים ועוד.

סדרת Canon Colorado מציגה מדפסות גלילים 64  אינץ' המבוססות על טכנולוגיית UVgel החדשנית. מדפסות Canon Colorado מאפשרות להפיק הדפסות עמידות בשריטות וללא ריח לוואי שאינן דורשות זמן ייבוש ומציגות אימג'ים עשירים, מלאי צבע וחדים כתער וטווח מרשים של יישומים הנהנים מיתרונות הג'ל. 

לדברי זאביק נור מנכ"ל דפוס יהב : "החלטנו לרכוש את המכונה במטרה לתת מענה לצרכי הלקוחות שלנו בעידן העכשווי.  המחפשים זמני ייצור קצרים במחיר הוגן - מכונת קולורדו סיפקה לנו מענה הודות לצמצום השימוש בדיו וליכולות הפקת להדפסות איכותיות במהירות באיכות ועלבאיכות גבוהה מאוד ועל מגוון רחב של מצעים. האופציה לבחור בין הדפס מט למבריק בלחיצת כפתור וללא צורך בציפוי למנציה וגמישות הצבעים אין ספק כי הבחירה-, העמידה אותנו היום במקום שונה, המאפשר לנו לבלוט ולהציע פתרונות מקוריים ללקוחותינו ".


מכונת COLORADO  מגיעה עם רמות אוטומציה חסרות תקדים, המקטינה את התקורה הכרוכה במטלות שגרתיות כמו טעינת המדיה והתחזוקה  היומיומית של המדפסת, ומאפשרות למפעילים להתמקד במשימות החשובות.  עלות תפעול נמוכה להפליא, ומאפשרת רווחיות גבוהה וטווח יישומים רחב, המאפשר לפתח את העסק  באמצעות כניסה ליישומים חדשים ותחומים בעלי רווחיות גבוהה.

ההדפסות המופקות במכונה הן בעלות צבעים עמוקים ועמידות מעולה באור, ללא ריח, אלמנט חשוב בשימוש פנימי, ללא זמן ייבוש, מה שאומר שאין צורך להמתין לגימור.  מהירויות הדפסה גבוהות של עד 159 מ"ר  לשעה לתפוקת עבודה מרבית  וייבוש UV בטמפרטורה נמוכה ועם צריכת חשמל נמוכה המאפשר שימוש במדיות רגישות לאור.

היתרון בשימוש בדיו ג'ל הוא שטיפות הג'ל נשארות יציבות על המדיה, כמעט ללא התפשטות נקודות, הן מאפשרות הזרקת כמות גדולה יותר של דיו בפחות מעברים. הטכנולוגיה היחודית של Canon Colorado מאפשרת הדפסה עם גימור מבריק או מט, כל זה בלחיצת כפתור בממשק המפעיל.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
ביטויים כמו: בית דפוס ברמלה ועוד
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>