דיו מקורי למדפסת

מי רוצה להשקיע זמן במחשבה על המדפסת שברשותו? היא פשוט צריכה לעבוד.

 

מי רוצה להשקיע זמן במחשבה על המדפסת שברשותו? היא פשוט צריכה לעבוד. מדפסת טובה צריכה לספק תוצאות עקביות ואמינות ללא כל טרחה. מלאכת הפיתוח של מדפסות מבוססת על מחקר מקיף ועל מתקני ייצור חדשניים, כמו גם על תהליכים שבהם מיישמים בדיקות מחמירות על המוצרים הסופיים. מה שכן, מדפסות תמיד צריכות רכיב נוסף כדי לבצע את עבודתן - דיו. וכאן נוצרת בעיה. חברות המייצרות מדפסות, כמו Epson, לא יכולות להיות ערבות לכך שסוגי דיו הנחשבים לתואמים (שיש המגדירים אותם כ״מזוייפים״)  או מיכלי דיו שמוחדשו - יעמדו בציפיות. מי מוכנים להסתכן בתפוקות בלתי אמינות ובהדפסות לא איכותיות? או גרוע מכך, לגלות, באיחור, לפני הגשת פרוייקט חשוב, שמיכלי הדיו החדשים אינם פועלים, או להסתכן בקלקול המדפסת?

 

דיו מקורי, דיו תואם ודיו מיוצר מחדש

"הדיו של Epson עובר מחקר ופיתוח נרחבים, מיוצר במתקנים שנבנו במיוחד לצורך זה, והוא נבדק בקפידה," מסביר  ירון פרץ, מנהל התחום העסקי, Epson ישראל. "משמעות הדבר הוא שהדיו מפיק תוצאות איכותיות ואמינות. אכפת לנו גם מהסביבה ואנו מוודאים שאנו פועלים באחריות - תוכנית מיחזור המיכלים שלנו היא דוגמה לכך."

ישנם סוגים של דיו שאינם ״דיו מקורי״. הראשון, שמגיע במיכל דיו תואם, מתייחס למוצר שמופק במלואו על-ידי צד שלישי. המילה "תואם" יכולה להיות מטעה כיוון שהמיכל והדיו לא נוצרו, יוצרו, נבדקו או אושרו על-ידי היצרן. דיו תואם עשוי להיות זול יותר מאשר דיו מקורי, אך הוא מגיע ללא כל אחריות מצד היצרן. הוא עלול להיות פגום, לא אמין, ולא לפעול ביעילות כמו מיכלי דיו מקוריים.

השני, מיכל דיו המיוצר ממוחדש, הוא מיכל דיו משומש וריק שמולא ונמכר מחדש על-ידי צד שלישי. מיכלי דיו אלה עשויים להיות זולים יותר בהשוואה לדיו מקורי, אך הם מגיעים ללא כל אחריות מצד היצרן. הדיו לא יוצר על-ידי היצרן והמיכל שיוצר מחדש לא נבדק או אושר על ידו. לעתים קרובות הם מוצגים כאפשרות ידידותית לסביבה, אך זה לא בהכרח המקרה, כיוון שהם עלולים להיות פגומים ולא אמינים, וייתכן שלא יתפקדו ביעילות כמו מיכלי הדיו המקוריים.

מה יכול להשתבש עם דיו שאינו מקורי

תקלות מדפסת

דמיינו שעליכם להדפיס כרטיס טיסה והמדפסת לא עובדת - כיוון שהחרירים נסתמו, או שהמדפסת אינה מצליחה לזהות את מיכל הדיו. או גרוע מכך, המיכל הגיע שבור לפני שהייתה לכם אפילו הזדמנות להתחיל את השימוש בו. דיו לא מקורי אינו מתוכנן ונבדק על-ידי היצרן, כלומר המדפסת עלולה להיות חשופה לתקלות שאינן מכוסות באחריות המדפסת.

תוצאות גרועות

מראה הוא עניין חשוב, לכן כאשר מדפיסים מסמכים עסקיים חשובים, או עבודת קורס, הדבר האחרון שתרצו לראות הוא מריחות, לכלוכים, פסים ופרטים לא חדים. ואם אתם מתכוונים לאחסן מסמכים, חשוב לקחת בחשבון את אורך חיי הדיו. בחברות כמו Epson, בקרת האיכות הקפדנית מבטיחה שתקבלו תוצאות אמינות, נקיות וחדות, מה שלא בהכרח ניתן לומר בנוגע לשימוש בדיו שאינו מקורי.

זמן המבוזבז על פתרון בעיות

בין אם מנהלים משרד ביתי, או פשוט את חיי המשפחה העמוסים, בטוח שיש לך דברים טובים יותר לעשות מאשר לנקות אחר מיכלי דיו דולפים. אך למרבה הצער, דיו שאינו מקורי אינו מגובה במחקר, בפיתוח ובבדיקות עלול לדלוף בקלות.

כלכלה שקרית

באופן טבעי, עלויות ישירות נמוכות הן אטרקטיביות, אך אם בסופו של דבר המוצר שברשותכם הופך לפגום, וזה עלול להיות מאכזב מאוד ויקר בטווח הארוך. האם אפשר להיות בטוחים שמיכל שיוצר מחדש או מיכל תואם אכן יעבדו? ומה אם בסופו של דבר תבזבזו זמן וכסף על הדפסה מחדש של מסמכים שאיכות הדפסתם הראשונה הייתה בלתי מספקת? בנוסף, דיו שאינו מקורי אינו מגובה על-ידי היצרן, כך שאם הוא גורם נזק למדפסת, ייתכן שהאחריות אינה תקפה.

הפתרון: דיו מקורי

קיימת דרך פשוטה מאוד להבטיח הדפסה בקלות וקבלת תוצאות עקביות - באמצעות שימוש בדיו מקורי שנבדק ואושר.

"ההדפסה צריכה להיות נטולת מטרדים ואמינה. לכן סוגי הדיו והמיכלים שלנו עוברים מחקר ופיתוח נרחבים על מנת שהם יעבדו יחד ללא קושי. אנו גם מפקחים על כל שלבי תהליך הייצור, ומנטרים אותם באמצעות ייצור במתקנים מתקדמים ותוך יישום בדיקות קפדניות. כלומר, אתם יכולים להיות רגועים," מסביר  פרץ. "הדיו שלנו מתוכנן לפעול בצורה חלקה עם המדפסת שלכם ולהפיק תוצאות איכותיות ואמינות, בין אם אתם מדפיס טקסט או גרפיקה. לכן תשעה מתוך עשרה משתמשי דיו מקורי מרוצים מאוד מאיכות ההדפסות שלהם."

פרץ מוסיף שכל מיכל דיו מיוצר בסביבה חדשנית ונטולת אבק כדי למנוע תקלות. בנוסף, ייצור החומר שממנו עשוי המיכל עצמו ועיצובו בוצעו בקפידה על מנת לספק סביבה יציבה לדיו. כמו כן, Epson דאגה לביטול הלחץ הכרוך בקניית הדיו הנכון עבור המדפסת - ניתן לזהות במהירות את החבילה הנכונה בחנות הודות לתמונה שבחזיתה. צריך רק לבדוק את המדריך למשתמש כדי לגלות איזו תמונה לחפש. בחברה פיתחו גם אריזות EasyMail קומפקטיות שיתאימו לרוב תיבות המכתבים, למקרים שבהם הדואר אינו דורש אישור מסירה. הודות לכך, ההזמנה המקוונת עד הבית היא קלה ופשוטה. "בין אם מדפיסים כמויות גדולות או רק מפעם לפעם, יש מיכל דיו סטנדרטי ומיכל XL שיתאימו בדיוק לצורכי ההדפסה שלכם," אומר  פרץ. 

מעבר לזה, מדובר בשאלה של חסכון - הרי זה לא נשמע סביר להשליך דיו שלא היה בשימוש. מסיבה זו, מסביר פרץ, כמעט כל סוגי הדיו של Epson זמינים כמיכלים נפרדים, כך שצריך להחליף רק את הצבע שאזל. "ניתן לחסוך עד 30% מהדיו בהשוואה למיכלי דיו של מתחרים הכוללים שלושה צבעים. סוגי הדיו האמינים שלנו גם מפחיתים את הסיכוי להדפסות שגויות, והם נבדקים, כך שתוכלו לסמוך על התפוקה שציינו ולתקצב בקלות את צורכי ההדפסה שלכם. כדי לסייע בצמצום נוסף של העלויות, מיכלי ה-XL מספקים פתרון חסכוני למשתמשים המדפיסים לעתים קרובות ומאפשרים להדפיס יותר מפי שניים דפים, בהשוואה למיכלים סטנדרטיים. הדבר מפחית באופן משמעותי את העלות לדף, ומסייע לכם לחסוך כסף."

 

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

לעוד לקוחות >>

לקוחות נבחרים

להלן קישורים למספר לקוחות נבחרים שלנו:
אנודייז | שקיות נייר ממותגות 
אינסטלטורים בראשון לציון |
מתקן נינג'ה לילדים 

לעוד לקוחות >>
בואו נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את המילים והתקציב ואנו נדאג
למקום הראשון בתוצאות גוגל. בהתחייבות

בואו נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך צעד קדימה ולהביא
אותך להיות בדף הראשון בגוגל בביטויים
הרלוונטים. ראשון בגוגל = לקוחות חדשים

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים וחנויות

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין, מערכת ניהול אתרים
ועיצוב מרהיב ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>