HP אינדיגו בעליה

אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו: "הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לבתי הדפוס לצאת מ"אזור הסכנה" על ידי חדשנות ויצירתיות"

אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו: "הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לבתי הדפוס לצאת מ"אזור הסכנה" על ידי חדשנות ויצירתיות".

לתמונות לחץ כאן:

חברתHP  אינדיגו קיימה בשבוע שעבר אירוע מרשים, רב משתתפים שארך מספר ימים במקומות שונים ברחבי הארץ.
כ-650 אורחים מכמה מדינות שכללו, בעלי בתי דפוס, יצרני דפוס, חומרי גלם ומיכון נלווה למכונות, הגיעו לשבוע ימים של אירוח מטעםHP  אינדיגו. אירוע שנפתח בארוחת ערב חגיגית במלון בתל אביב והסתיים במסיבה בהאנגר 11 בנמל, בין לבין היו יומיים מאוד מרתקים ומעניינים שכללו ביקור וסיור מקיף באולמות הייצור של החברה, הרצאות קצרות ומעניינות, דוגמאות של עבודות דפוס מכל העולם ויום שלם של הרצאות וסיפורי לקוחות אינדיגו באולם סמולארש באוניברסיטת תל אביב.


בביקור ובסיור באתרי החברה בקרית גת השתתפו גם עשרות בעלי בתי דפוס מישראל שהוזמנו על ידי החברה.


היום החל בדברי ברכה של שלמה מנשרוף מנהל הפעילות בישראל. לאחר מכן נשא דברים מנכ"לHP  אינדיגו אלון בר שני שנתן בתחילת דבריו סקירה מעניינת על ישראל כמדינה מתקדמת מאוד בתחומים רבים ועל ההטרוגוניות המיוחדת במינה של החברה הישראלית שמאפשרת התפתחות והתקדמות מהירות. בהמשך דבריו הוא התייחס לאירוע, לתעשיית הדפוס בכלל ומקומה הייחודי של HP אינדיגו במפה: "הגיעו לכאן 650 אורחים  מ44 מדינות, למעלה מ50 שותפים עסקיים מתחומי הכימיה, הנייר, והגימורים לסוגיהם."  והמשיך "כיום,  אינדיגו היא החברה מספר שתיים בעולם בתחום ייצור מכונות דפוס אחרי היידלברג הוותיקה. לדעתי, התפנית המשמעותית בעניין היחס לדפוס הדיגיטלי התחוללה בשנת 2008, בעת משבר הכלכלה הגדול שפקד את העולם. אז התחולל שינוי אצל יצרניות הדפוס המובילות היידלברג ו KBA, דבר שגרם למכלול של שינויים תפיסתיים בכל תעשיות הדפוס בעולם וערכו הסגולי של הדפוס הדיגיטלי הלך ועלה מאז מאוד. אם נסקור את מצבנו כיום, הרי באופן כוללני ניתן לומר כי שווי השוק של ענף הדפוס ירד בשנתיים האחרונות ומאידך עלו מחירי חומרי הגלם השונים . במקביל ישנה עלייה משמעותית בשכר העובדים מה שהוביל ללחץ גדול על המחירים והרווחיות מדפוס. למעשה רבים מבתי הדפוס כיום מתמודדים עם סיטואציה של מלכוד עם עבודות בעלות שולי רווח נמוכים מאוד. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לבתי הדפוס לצאת מה-“Death Zone” הזה על ידי חדשנות ויצירתיות שמאפשרות הצעה של עבודות בעלות ערך גבוהה יותר ללקוחות מחד ומאידך אוטומציה וכלים התורמים משמעותית לפרודוקטיביות והעלאת הרווחיות."


הדובר השני היה סיימון לואיס מנהל הפעילות העסקית באזור הגאוגרפי הגדול באירופה החולש על  100 מדינות ממזרח אירופה, הבלקן, ועד אפריקה, כולל מדינות המזרח התיכון: "בכדי שנוכל להשוות ביצועים של מדינות שונות הנבדלות בגודלן, אנחנו מתייחסים למדד של דפים המודפסים במכונות אינדיגו  לנפש בשנה במדינות השונות. התוצאה הייתה מפתיעה:  בטורקיה יש 4 דפים לנפש. יוון 6, ארצות הברית 41 , אנגליה 31 וגרמניה 33. ישראל  עוקפת את כולם עם 70  דפי אינדיגו לנפש!. יש לכך הרבה סיבות בין היתר נוכחות של היחידה העסקית והמפעל בישראל והיותנו מדינה עם גבולות יחסית סגורים עם המדינות השכנות. אבל ללא ספק החדשנות והחזון של התעשייה בארץ ביחד עם העבודה הפורה ביננו ללקוחותינו בארץ עוד יגדילו את המספר הזה."
בתום הרצאתו של סיימון לואיס הופנו האורחים והמבקרים לסיורים מודרכים ברחבי אולמות הייצור של HP   אינדיגו. אגף ייצור המכונות, אגף ייצור הדיו, אגף בקרת האיכות, אגף הפיתוח.


בכל הדרכה נטלו חלק מהנדסים וטכנאים של החברה, שנתנו הסברים מקצועיים ומקיפים על החידושים השונים ותהליכי השינוי הטכנולוגיים שחלו לאחרונה במכונות הייצור החדשות. הלקוחות הוזמנו להסתובב באופן חופשי והתקבלו בחום. מלבד המכונות הוצגו לראווה מוצרים מוגמרים מתחום האריזות, התוויות, המדבקות שהיו ברמה גבוה מאוד של נראות, גימורים ואיכות. כולם נוצרו במכונות של אינדיגו. כך גם לגבי מכונות הייצור ומוצרים מסחריים כמו ספרים, קטלוגים, פולדרים שהודפסו אף הם במכונות אינדיגו.


האורחים היו מרותקים וסקרנים לגבי ההסברים וההדרכות וגילו עניין רב בחידושים.
הארי ניאר, הוא בעליו של דפוס בתחום האריזות מטורנטו בקנדה:" האירוע היה ערוך להלכה וכך גם האירוח הנדיב והמגוון שלו זכינו. ראיתי לפניי ארץ מעניינת, מיוחדת במינה. אנשים חמים ומקבלי פנים, נדיבים ואדיבים. בצד כל אלו תעשיה חדשנית, אנשים חרוצים ומאוד אינטלגנטים ועם רמה מקצועית גבוה ביותר. זאת הייתה מבחינתי חוויה טובה מאוד ובלתי נשכחת לחלוטין."
כך גם התרשמו האורחים מישראל. 


עובד כהן, בעלים של כריכיית כהן מתל אביב:"HP   אינדיגו יודעת בהחלט לתת את המיטב והיא הוכיחה זאת פעם נוספת. באירוח, בהסברים המקיפים מאוד, בסיורים המקצועיים, בתחושה החמה של החברות בין הלקוחות לבינה. אלו הם בעיניי דברים חשובים ורבי ערך מאוד."

אהוד זליכה, מנהל תחום המתכלים בחברת גטר:" הגעתי לכאן לראשונה, והתפעלתי ממה  שראיתי: אולמות ייצור רחבי ידיים, מצוחצחים למשעי, מסודרים ובהם מדריכים מקצועיים מאוד וברמה גבוה ביותר. כך גם האירוח המאוד נדיב".

אבי נוימן, מדפוס חרט , יבנה:" אני לקוח ותיק של HP   אינדיגו ובכל פעם אני מתפעל מחדש מהרמה המקצועית של המכונות והאנשים שייצרו אותם ועובדים על התמיכה לגביהם. זו חברה שנתנה לעצמה משמעות רחבה ביותר למילה "שירות ללקוחות." ואין ספק שהיא ראויה לתואר חברת הדפוס המובילה בישראל ובעולם."

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>