סיסטמטיקס בתלת מימד לתכשיטים

האירוע המרכזי של תעשיית התכשיטים בישראל תערוכת התכשיטים ג'ובלה היווה השנה הזדמנות מיוחדת במינה להכיר את הענף מפן חדש שלו

כך באופן די בולט אחד הביתנים שמשכו השנה יותר תשומת לב מהאחרים היה דווקא ביתן של חברה טכנולוגית הביתן של חברת סיסטמטיקס  ספקית פתרונות מחשוב ייעודיים ונציגת  FormLabs בישראל שניצלה את הבמה והציגה בפני מאות אנשי מקצוע נלהבים את מדפסת ה-Form 2.

האירוע המרכזי של תעשיית התכשיטים בישראל - תערוכת התכשיטים ג'ובלה, היווה השנה הזדמנות מיוחדת במינה להכיר את הענף מפן חדש שלו. 

 כך באופן די בולט, אחד הביתנים שמשכו השנה יותר תשומת לב מהאחרים, היה דווקא ביתן של חברה טכנולוגית: הביתן של חברת סיסטמטיקס, ספקית פתרונות מחשוב ייעודיים ונציגת  FormLabsבישראל, שניצלה את הבמה והציגה בפני מאות אנשי מקצוע נלהבים את מדפסת ה-Form 2  המוגדרת על ידי יוצריה כ"מדפסת השולחנית החזקה, החכמה והמתקדמת ביותר הקימת כיום". ומה עושה מדפסת תלת מימד בלב תערוכת תכשיטים? פשוט מאוד: ״זהו הטרנד כעת בתעשייה הזו״, אומר ניר גלזר, מנהל תחום הדפסת התלת מימד בחברת סיסטמטיקס. ״המגמה העולמית בקרב מעצבי תכשיטים היא להיעזר במדפסות תלת מימד בתהליך היצירה. רבים מהם גילו כי הטכנולוגיה החדשה יכולה לקצר תהליכים ולחסוך להם כסף גדול. אנו מאמינים שהמדפסת הנוכחית מבשרת את ה׳גל הבא׳ של תעשיית הדפסת התלת מימד: עם פלט ברזולוציה גבוהה, עם חווית שימוש פשוטה, ומארז שולחני שאינו תופס מקום רב ואף מעוצב בצורה יפה המאפשרת להציבה על שולחן התכנון של המעצב. אנו פוגשים כיום יותר ויותר אנשי מקצוע, מתחומים מגוונים, ובמיוחד מעצבי תכשיטים ויצרני תכשיטים, שרואים במדפסות התלת מימד חלק מכלי העבודה היומיומיים שלהם וההיצע שיש לנו כיום בהחלט יענה על צרכיהם״, אומר גלזר.

מדפסת ה – Form 2מבית Formlabsהמספקת פתרונות הדפסה בדיוק גבוה. היא מוגדרת על ידי יוצריה כ"מדפסת השולחנית החזקה, החכמה והמתקדמת ביותר הקיימת כיום". המדפסת עושה שימוש בטכנולוגיית סטריאוליטוגרפיה SLA)) ובממשק משתמש ידידותי, כדי להדפיס אובייקטים ברזולוציה גבוהה במיוחד ורמות דיוק וגימור שלא היו מוכרות קודם לכן בתחום המדפסות השולחניות. ה-Form 2מדפיסה מודלים גדולים יותר, עם מרכיבים מדויקים יותר, יכולות חיבור שונות וחווית הדפסה אינטואיטיבית והיא מיועדת לאנשי מקצוע שונים, בינהם: מהנדסים, מעצבי מוצר , תכשיטנים ואף רופאי שיניים וחוקרים בתחומים שונים. המדפסת מאפשרת להדפיס אבי טיפוס מדויקים מאוד , הממחישים למתכנן במדויק את צורת והתאמת המודל אבל גם מאפשרת להיות חלק בתהליך ייצור של דגמים, מודלים ותבניות בתחומים מקצועיים כמו רפואת שיניים ועיצוב תכשיטים.

"אנו מאמינים שהמדפסת הנוכחית מבשרת את ה׳גל הבא׳ של תעשיית הדפסת התלת מימד: עם פלט ברזולוציה גבוהה, עם חווית שימוש פשוטה, ומארז שולחני שאינו תופס מקום רב ואף מעוצב בצורה יפה המאפשרת להציבה על שולחן התכנון של המהנדס והמעצב. אנו פוגשים כיום יותר ויותר אנשי מקצוע, מתחומים מגוונים, שרואים במדפסות התלת מימד חלק מכלי העבודה היומיומיים שלהם וההיצע שיש לנו כיום בהחלט יענה על צרכיהם״, אומר גלזר.

בתערוכה הוצגו כמה וכמה דוגמאות מרשימות של תכשיטים שיוצרו בעזרת הטכנולוגיה: RDC DESIGNSהציגו טבעות אירוסין משובצות, RUSTIC DESIGN הציגו טבעות כסף מיוחדות לאופנוענים וליגא עיצובים הציגו את המודלים המודפסים לתכשיטים אותם הם מייצרים.

״אנו פוגשים כיום יותר ויותר אנשי מקצוע, מתחומים מגוונים, שרואים במדפסות התלת מימד חלק מכלי העבודה היומיומיים שלהם וההיצע שיש לנו כיום בהחלט יענה על צרכיהם״, אומר אייל כוכבא, סמנכ"ל השיווק בחברת סיסטמטיקס. "מדפסת ה-Form 2מעלה את הרף בתעשייה עבור הדפסה אמינה, ומספקת טכנולוגיה מתוחכמת עם ממשק אינטואיטיבי, לטובת זרימת עבודה פשוטה יותר וחיסכון בזמן ועל פי התגובות שקיבלנו בשטח התערוכה נראה בתקופההקרובה יותר ויותר יוצרי תכשיטים שיאמצו את הטכנולוגיה החדשה."

סיסטמטיקס משווקת, מיישמת ותומכת, בפתרונות מחשוב ייעודיים לשוק הישראלי. החברה מייצגת בישראל פתרונות בינלאומיים מובילים דוגמת SolidWorksו – Dassault Systemes לתכנון ועיצוב מכני, פתרונות להדפסה תלת מימדית מתוצרת חברות MakerBot , FormLabsו – MarkForged , , מערכות מידע גיאוגרפי מבית ESRIופתרונות למחשוב טכני ופיתוח מתוצרת חברת MathWorks. . מערך השירות, ההדרכה והשיווק תומך באלפי לקוחות החברה באמצעות מוקד שירות ממוחשב המאוייש בצוות מומחים, סמינרים ודיוורים מקצועיים, אתרי תמיכה ברשת, תוכנית קורסים מגוונת ושירותי ייעוץ והכוונה המותאמים לצרכי הלקוח. פתרונות סיסטמטיקס משרתים למעלה מ- 3,500 ארגונים במשק הישראל. בין לקוחות החברה נמנים ארגונים מהתעשייה, מהמגזר הממשלתי והציבורי, מהתחום הבטחוני, ארגונים פיננסיים ומסחריים ומוסדות אקדמיים. סיסטמטיקס נוסדה בשנת 1979, מעסיקה כ- 150 עובדים בתחומי התמחות שונים ומשרדיה ממוקמים ברמת החייל, תל אביב.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>