חברות הבת של Epson, Robustelli ו-For.Tex מתמזגות

Robustelli ו- For.Tex, שתי חברות הבת של הענקית היפנית Epson, המתמחות בהדפסה על טקסטיל (DTF) הודיעו על מיזוג כוחות לחברה אחת

 

Robustelli ו- For.Tex, שתי חברות הבת של הענקית היפנית Epson, המתמחות בהדפסה על טקסטיל (DTF) הודיעו על מיזוג כוחות לחברה אחת. Robustelli מפתחת ומייצרת מדפסות טקסטיל ואילו For.Tex עוסקת בעיקר במכירות דיו לתעשיית הטקסטיל ובתמיכה טכנית. שתי החברות ממוקמות באזור אגם קומו באיטליה שנחשב לאחד המרכזים העולמיים בתעשיית הדפוס. 

לדברי דניאל בן מויאל, מנהל פיתוח עסקי ב-Epson אירופה, החברה רואה בהדפסת טקסטיל כאחד התחומים המרכזיים לצמיחה בתקופה הקרובה במסגרת פתרונות ההדפסה ש-Epson מפתחת. ״אנו צופים כי עיקר הגידול יגיע מהמעבר מהדפסה אנלוגית מסורתית (מבוססת פלטות) להדפסה דיגיטלית.
Epson רואה הזדמנות עסקית בהתאמת טכנולוגיות הזרקת הדיו שפיתחה והרחבת העסקים סביבה בתחומי הטקסטיל. המיזוג של שתי חברות הבת ימצב את הגוף החדש כגוף מתמחה בפתרונות מותאמים ללקוח בתחומי מדפסות הזרקת הדיו הדיגיטליות, שירותים ומוצרים מתכלים״.

המיזוג יושלם עד סוף שנת 2020. 

תעשיית הטקסטיל הגלובלית מתמודדת כיום עם לקוחות שמבקשים התאמה אישית עבור עיצובים מיוחדים ומורכבים וכן התאמה של היקף הפרויקטים לדרישת הלקוח, הקפדה על זמני אספקה קצרים במיוחד וכל זאת תוך התחשבות בשמירה על הסביבה. פתרונות הזרקת הדיו של Epson מציעים פתרון יעיל לנושאים עימם מתמודדת כיום תעשיית ההדפסה, כשהם תורמים לתגבור הפרודוקטיביות של המשתמשים תוך הפחתה משמעותית בפגיעה בסביבה ומאפשרים הפקה מהירה של סדרות ב׳ריצה קצרה׳, קיצור זמני עבודה וכל זאת באיכות חסרת תחרות. 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>