אריק גורדון מונה למנכ"ל לנדא דיגיטל פרינטינג

לנדא דיגיטל פרינטינג הודיעה על מינויו של אריק גורדון לתפקיד מנכ"ל החברה.


לנדא דיגיטל פרינטינג הודיעה על מינויו של אריק גורדון לתפקיד מנכ"ל החברה.

 

לנדא דיגיטל פרינטינג (LDP), שהוקמה כספין אאוט של מעבדות לנדא לפני עשור, מעסיקה כיום כ-550 עובדים, והחלה לחדור לשווקים ברחבי העולם עם מכונות הדפוס הננוגרפי המתקדמות שלה, המבוססות על טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך.

אריק גורדון מצטרף ללנדא דיגיטל פרינטינג אחרי 18 שנים מוצלחות ומשמעותיות בחברת אורבוטק. בשנתיים האחרונות הוא כיהן כסגן נשיא בכיר לאסטרטגיה וצמיחה, והיה אחראי להגדרת והובלת אסטרטגיית הצמיחה הטכנולוגית העתידית של החברה והגידול שלה בשווקים חדשים. הוא מילא מספר תפקידי ניהול בכירים בפעילויות החברה באסיה פסיפיק, ועם שובו לישראל ב- 2013 התמנה לנשיא חטיבת ה- PCB (מעגלים מודפסים). לפני שהצטרף לאורבוטק גורדון עבד במשך ארבע שנים בחברת סייטקס באירופה.

"במהלך שנותיו באורבוטק הייתה לי הזכות לעבוד בצמוד עם אריק. אני מעריך אותו כמנהיג בעל רקע טכנולוגי רחב, אשר הוכיח הבנה עסקית עמוקה וחשיבה אסטרטגית בכל תפקיד אותו מילא. לאריק יש את היכולות המקצועיות והבינאישיות הדרושות להובלת צוות העובדים המקצועיים והמסורים שלנו במימוש ההזדמנויות העסקיות הייחודיות והמשמעותיות העומדות בפנינו, וביסוס לנדא דיגיטל פרינטינג כמובילה בשוק הדפוס העולמי", אמר אשר לוי, יו"ר פעיל של לנדא דיגיטל פרינטינג.

"בשנת 2019 התקינה לנדא דיגיטל פרינטינג מכונות דפוס ננוגרפיות ראשונות באתרי לקוחות ברחבי העולם, וקיבלנו חיזוק חיובי לכך שהמוצרים שלנו עומדים לשנות את תעשיית הדפוס. ב- 2020, למרות מגפת הקורונה הכלל-עולמית, אנו מצפים לראות התקנות נוספות ברחבי העולם, בעוד הביקוש למוצרינו ממשיך להיות חזק. אנו משוכנעים שאריק הוא האדם הנכון להוביל את החברה להצלחה עולמית", הוסיף אשר לוי.  

עם מינויו למנכ"ל אמר אריק גורדון: "אני שמח ונרגש להצטרף ללנדא דיגיטל פרינטינג. יש בחברה שילוב מיוחד ונדיר של טכנולוגיה פורצת דרך, מוצרים מהפכניים, אנשים מקצועיים מהשורה הראשונה, ולא פחות מכך הפוטנציאל להוביל את תעשיית הדפוס שהיקפה טריליון דולר. כמנכ"ל אני מקבל עלי את המשימה להנהיג את הצוות המוכשר של לנדא בישראל וברחבי העולם למימוש ההזדמנות המשמעותית שלפנינו". 

קבוצת לנדא, בראשותו של מייסד אינדיגו בני לנדא, מורכבת מארבע יחידות: לנדא דיגיטל פרינטינג, לנדא לאבס, לנדא ונצ'רס ולוסיקס. לנדא דיגיטל פרינטינג מייצרת מכונות דפוס ננוגרפי המגשר בין "פער רווחיות" תעשייתי, עלות חסכונית המשלבת רבגוניות דיגיטלית  לבין איכות גבוהה ומהירות ביצועית של אופסט, במטרה לשנות את שוק הדפוס, האריזה וההוצאה המסחרית. לנדא דיגיטל פרינטינג נמצאת בבעלותם של בעלי מניות עליהם נמנים בני לנדא, ALTANA ו- SKion, שתי חברות בבעלות מלאה של היוזמת הגרמניה
Susanne Klatten.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>