אפסון חוסכת כסף

Which?, מגזין ואתר הצרכנות מהגדולים והיותר משפיעים בעולם, יצא לבחון את עלויות השימוש וההבדלים בין מדפסות הזרקת דיו, העושות שימוש במחסניות מתכלות, ובין מדפסות הזרקת הדיו שעברו לשימוש במכלי דיו גדולים - והמסקנה, לאור מחקר בן שישה חודשים: ״ אם אתם מדפיסים מסמכים, עמודי


Which?, מגזין ואתר הצרכנות מהגדולים והיותר משפיעים בעולם, יצא לבחון את עלויות השימוש וההבדלים בין מדפסות הזרקת דיו, העושות שימוש במחסניות מתכלות, ובין מדפסות הזרקת הדיו שעברו לשימוש במכלי דיו גדולים - והמסקנה, לאור מחקר בן שישה חודשים: ״ אם אתם מדפיסים מסמכים, עמודי אינטרנט ותמונות באופן סדיר ומודאגים בשל עלויות הדיו הגבוהות, הרי ששימוש במדפסות הזרקת דיו בעלות מכלי דיו הוא הוא הפתרון״. 

Which? שהקדישו בעבר לא מעט סקרים וכתבות לעלויות הגבוהות של הדיו להדפסה החליטו לבחון מקרוב את מגמת יצרניות מדפסות הדיו – ובראשן חלוצת התחום והמובילה הבלתי מעורערת שלו – חברת EPSON, לעבור למדפסות הזרקת דיו מבוססות מכלי דיו במקום מחסניות. ״מדובר במדפסות שהצרכן ממלא בעצמו את הדיו״, אומרים עורכי הסקר. ״המדפסות אמנם עולות מעט יותר ברכישה, אבל חוסכות הרבה מאוד כסף לטווח הארוך״. בבדיקות נבחנו בין השאר כמה מדגמי ה-EcoTank הפופולריים של EPSON כמו גם מספר דגמים מתחרים.

 

לדברי איתי מרום, מנהל מכירות מוצרי צריכה, Epson ישראל, החידוש הטכנולוגי של EPSON הביא עימו למהפכה צרכנית תודות למרווחי מילוי גדולים משמעותית מול מדפסות המשתמשות במחסניות דיו. ״אנו מחזיקים בנתח השוק הגדול ביותר בקטגוריה של מדפסות בעלות מכלי דיו ומציעים כיום בקו מוצרי EcoTank יותר מ- 20 דגמים המציעים פתרונות הדפסה למגוון רחב של לקוחות ואפילו פתרונות ללקוחות שמדפיסים בגודל A3,  בין אם מדובר בלקוחות ביתיים, משרדיים או חובבי צילום שמחפשים פתרון חסכוני ואיכותי להדפסת תמונות״.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>