אולטימייקר ראשונה לשנת 2017

מדפסת אולטימייקר (Ultimaker) ההולנדית הוכרזה על ידי מגזין ההדפסה בתלת מימד הפופולארי ביותר בעולם - All3DP, כמדפסת התלת מימד השולחנית הטובה ביותר לשנת 2017

 ו״חוד החנית״ של טכנולוגית ההדפסה בתלת מימד הבחירה ב- Ultimaker התבצעה על ידי  המגזין לאחר בחינה מדוקדקת של 18 מותגי מדפסות תלת מימד מהמובילים בעולם בכל הקטגוריות (בייתי, מסחרי וקטגוריית ביניים).

מדפסת אולטימייקר (Ultimaker) ההולנדית הוכרזה על ידי  מגזין ההדפסה בתלת מימד הפופולארי ביותר בעולם - All3DP, כמדפסת התלת מימד השולחנית הטובה ביותר לשנת 2017 ו״חוד החנית״ של טכנולוגית ההדפסה בתלת מימד. הבחירה ב- Ultimakerהתבצעה ע״י המגזין לאחר בחינה מדוקדקת של 18 מותגי מדפסות תלת מימד מהמובילים בעולם בכל הקטגוריות (בייתי, מסחרי וקטגוריית ביניים) ועל פי פרמטרים רבים ומגוונים כמו למשל קלות שימוש, אספקת עדכוני תוכנה וחומרה, שירותי תמיכה וחידושי גרסאות שוטפים, נוחות עבודה וכמובן מחיר.

דגם Ultimaker 3 הזוכה, אשר הוגדר ע״י מגזין All3DP כ״ספינת הדגל״ של החברה מאופיין, כמו הדגמים האחרים במשפחת Ultimaker, ברמה מקצועית, דייקנות ביצוע ואמינות גבוהה, במבנה גוף שולחני ופונקציונאלי, בקו עיצוב נקי וברמת קלות תפעול ונגישות מהמתקדמות בשוק. למעשה מכלול הפיתוחים החדש של Ultimaker 3 הוא שזיכה אותה בניקוד הגבוה ביותר אצל עורכי מגזין All3DP. בין הפיתוחים הבולטים בדגם החדש: ראש הדפסה כפול וקל לתפעול בדיוק כמו מדפסת רגילה, מנגנון זיהוי חומרים חכם מכייל את המדפסת ומאפשר לכל אחד (ללא קשר למידת מיומנותו בהדפסת תלת מימד) לייצר מודל מושלם וחלק באופן עקבי, חיישנים לביצוע כיול ואיזון משטח העבודה המאפשרים ביצועים מדויקים ויכולת ניהול העבודה מרחוק באמצעות אפליקציית Ultimaker המחוברת לתוכנת הקוד פתוח CURA, שגם היא של Ultimakr. תיקון מקינטוש

לדברי עורכי המגזין: ״Ultimaker3 הוא ללא ספק מדפסת התלת מימד הטובה ביותר עבור סביבת העבודה שלך, אם בסטודיו, או במשרד. עם עיצוב איכותי, פעולה נקייה ושקטה ותמיכת לקוחות מעולה, מדובר ברולס רויס של הדפסה בתלת מימד״.

״מכלול האפיונים והשדרוגים של דגמי Ultimaker 3 מאפשר לבצע את עבודת ההדפסה בתלת מימד בצורה אופטימאלית, קצרה, פשוטה ולא פחות חשוב- מקצועית בכל הדפסה״ אומר רז דרבי, מנכ״ל ״מפעיל״, הנציגה הבלעדית של Ultimaker בישראל.

״Ultimaker 3 יוצרת מערכת אקו- סיסטם מלאה המשלבת חומרה, תוכנה, חומרי גלם והגדרות עבודה, המבטיחה זרימת עבודה יעילה ותוצאות הדפסה מדויקות ואמינות גם בשימוש מרובה משתמשיםממקומות שונים ברחבי הארגון״ אומר דרבי. חברת מפעיל הינה ייבואנית מובילה של טכנולוגיות מתקדמות לעסקים בעלת מומחיות בתחום ההדפסה בתלת מימד למגזרי התעשייה, העיצוב והחינוך. חברת מפעיל מייצגת בישראל את המותגים המובילים בעולם המדפסות בתלת מימד הן השולחניות המקצועיות והן המקצועיות התעשייתיות: 3D Systemsו- DWS.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>