SOLIZE ו- HP בפיתוח משותף

תאגיד SOLIZE ו- HP Inc. ממשיכים בשותפות ארוכת השנים לקידום הייצור הדיגיטלי, והודיעו על פיתוח משותף וייצור לפי דרישה של חלקי חילוף לתכנית NISMO Heritage Parts של ניסאן. שתי החברות הן הראשונות שתכננו וייצרו חלפים מודפסים בתלת מימד עבור NISMO.

 

תאגיד SOLIZE ו- HP Inc  ממשיכים בשותפות ארוכת השנים לקידום הייצור הדיגיטלי, והודיעו על פיתוח משותף וייצור לפי דרישה של חלקי חילוף לתכנית NISMO Heritage Parts של ניסאן. שתי החברות הן הראשונות שתכננו וייצרו חלפים מודפסים בתלת מימד  עבור NISMO.

לאחר תהליכי עבודה עם  עם ניסאן לזיהוי חלקים אידיאליים לייצור מרכיבי תלת מימד SOLIZE בצוותא עם  HP  פנתה לפיתוח משותף בכדי לייעל חלקים מסחריים איכותיים ולנצל את היכולות המתקדמות שמספקת פלטפורמת Multi Jet Fusion של HP לייצור. החלק הראשון שזוהה לשיקום באמצעות הדפסת תלת מימד הוא חלק מפלסטיק של מגן הרתמה ל- R32 ניסאן סקייליין GT-R. החלק מיוצר באמצעות HP High Reusability PA 11 המספק מאפיינים מכניים גבוהים וגמישות עיצובית.

"ל- SOLIZE ניסיון של יותר מ -30 שנה והיא שיפרה את הטכנולוגיה שלה מאז שהשיקה למכירה  לראשונה מדפסות תלת מימד ביפן." אמר יסוטושי קודו, נשיא ומנכ"ל, תאגיד SOLIZE. "פיתחנו יחד עם ניסאן טכנולוגיית הדפסת תלת מימד לחלקים מסחריים אנו לוקחים על עצמנו ייצור החלקים. עם טכנולוגיית הדפסת התלת מימד המובילה בשוק של HP, אנו מסוגלים לתמוך בתעשיות כולל  ייצור רכב  בר קיימא המספק תוצאות מהירות, איכותיות וחסכוניות. ”


כדי להקל על תיקונים והחלפת חלקים, יצרני הרכב נדרשים לספק חלקי חילוף למוצריהם לאורך תקופות זמן ממושכות. ייצור או אחסון של חלקים לרכבים שהופסקו, שודרגו או עברו שיפוץ יכולים להיות מאתגרים ויקרים מכיוון שהיצרנים חייבים לשמור על תבניות ולנהל אחסון מלאי ולוגיסטיקה.

ייצור דיגיטלי והדפסה תלת ממדית מאפשרים תכנון גמיש וייצור תלת ממדי בזמן אמת עבור מלאי וירטואלי העונה על הביקוש לחלקים מורכבים תוך הפחתת עלויות. בנוסף, ייצור תלת מימד בר קיימא לפי דרישה תורם להפחתת פסולת תעשייתית ופליטת פחמן דו חמצני לאורך מחזור חיי המוצר.

"אנו רואים כי מנהיגי תעשייה כמו ניסאן מכירים בהשלכות העלות העצומות של אחסון, תבניות ולוגיסטיקה עבור חלקי חילוף וכיצד הדפסת תלת מימד תעשייתית יכולה לעזור", אמר ג'ון וויין, ראש העסק המסחרי העולמי להדפסת תלת מימד וייצור דיגיטלי, HP. . ייצור דיגיטלי הוא פיתרון בר-קיימא לטווח הארוך להאצת הייצור, הפיכת שרשראות האספקה והפעלת תעשיות כמו רכב. יחד עם SOLIZE אנו מתמקדים בסיוע לעסקים לשנות את ייצורם באמצעות ייצור דיגיטלי בר קיימא. ”


בתגובה להתרחבות שוק המורשת העולמית ולביקוש הגובר של לקוחות לחלקי תמיכה ותחזוקה, ניסאן מחפשת כל העת לפתח את חלקי המורשת של NISMO. המכירות של חלקי המורשת של NISMO החלו בדצמבר 2017, ומספקות אפשרויות תמיכה, תחזוקה ושחזור לקוחות למכוניות מורשת ניסן שאינן מיוצרות עוד. כדי לסייע לניסאן לענות על צרכי לקוחותיה, SOLIZE ו- HP יתמכו בפיתוח חלקי חילוף ל- Skyline GT-R R32 / R33 / R34.

"לקוחות כמו שלנו הם חובבי הרכב הנלהבים ביותר בעולם, ואנו מחויבים להבטיח שהם יוכלו ליהנות ממכוניותיהם זמן רב ככל האפשר", אמר קנט אוהרה, סגן נשיא בכיר, ניסן מוטור ושות 'בע"מ. "אנו שמחים על כך ש- SOLIZE ו- HP יכולים לעזור לנו לרצות את לקוחותינו ולהשיג את יעדינו באופן בר קיימא. "

SOLIZE הייתה מובילה בתחום טכנולוגיות ההנדסה הדיגיטלית מתחילת פיתוח  פלטפורמות התלת מימד,בשנות התשעים. אז החלה בפיתוח אב טיפוס מהיר ובמודלים תלת ממדיים באמצעות מדפסות תלת מימד, נכון לעכשיו, SOLIZE מספקת שירותי הנדסת תלת מימד CAD / CAE לעיצוב וניתוח מוצרים, שירותי הנדסת MBD לפיתוח מבוסס מודלים, שירותי הנדסת דפוס תלת מימד לייצור אבות טיפוס, מוצרים בייצור המוני בנפח נמוך באמצעות ייצור תוספים (מתכת ופלסטיק) ומכירות של ציוד לייצור תוספים תעשייתיים ושירותי הנדסת חידושים לרפורמה בתהליך העסקי ו / או בפיתוח הלקוח על בסיס הטכנולוגיה הייחודית שלנו להפיכת ידע שבשתיקה לידע פורמלי. 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>