סטרטסיס השיקה מדפסת תלת מימד

סטרטיס השיקה בישראל את מדפסת ה- H350- פתרון תחרותי לקווי ייצור גדולים. בחברה מייעדים את המדפסת החדשה להדפסת מוצרי קצה: רכיבים ועזרים סופיים לתהליך התעשייתי ומוצרים לצרכן הקצה בתעשיות דוגמת רכב, מחשבים, תשתיות, אלקטרוניקה ורפואה (בעיקר לתחום האורטופדיה).

 


סטרטסיס (NASDAQ: SSYS),  השיקה בישראל את מדפסת ה-  H350- פתרון תחרותי לקווי ייצור גדולים. בחברה מייעדים את המדפסת החדשה להדפסת מוצרי קצה: רכיבים ועזרים סופיים לתהליך התעשייתי ומוצרים לצרכן הקצה בתעשיות דוגמת רכב, מחשבים, תשתיות, אלקטרוניקה ורפואה (בעיקר לתחום האורטופדיה).  

המדפסת מבוססת טכנולוגיית האבקה SAF, מגיעה עם פתרונות אוטומציה לייעול מערך הייצור והיא מאפשרת שליטה מלאה על תהליך הייצור וההדפסה בעלויות תפעול נמוכות וידועות מראש תוך מזעור של כמות התקלות והמוצרים הפגומים. להערכת החברה, יתרונות אלו הופכים את המדפסת לכוח יצרני שמסוגל להחזיק קווי ייצור בהיקף גבוה – של עשרות אלפי יחידות ואף יותר. המדפסת עצמה כוללת יותר מעשרה רכיבים שונים שהודפסו באותה טכנולוגיה ממש.

"אנחנו מאמינים שה- H350  וטכנולוגיית SAF יוכיחו את עצמן מול חלופות ייצור מסורתיות ופתרונות הדפסת תלת מימד אחרים – במקומות שבהן הלקוח זקוק ליכולת ייצור אמינה ומהימנה בהיקף של אלפי יחידות ובעלויות משתלמות״, אומר עומר קריגר, סגן נשיא סטרטסיס  לתחומי אסטרטגיית מוצר ופיתוח תאגידי. לדבריו, השקת המדפסת הינה חלק מאסטרטגיה ארגונית רחבה יותר של מיקוד בעולם הייצור.

ייחוד מבדל נוסף של המדפסת: חומר הגלם הבסיסי הוא פולימר PA11 עמיד במיוחד, שמיוצר כולו ממקורות מתחדשים וביולוגיים, בראשם גידולי צמח הקיקיון. מדובר בחומר גלם טבעי ואקולוגי בעל ׳טביעת רגל׳ סביבתית נמוכה ביותר בהתאם לתווי התקן הירוקים האחרונים. במהלך 2022 צפויים לצאת לשוק פולימרים רבים נוספים שתומכים בטכנולוגיית SAF החדשנית.

המדפסת H350 תומכת באינטרגציה מלאה עם תוכנות תעשייתיות רבות אחרות ובסטרטסיס אומרים כי היא  מובילה על כל מתחרותיה במדדי האמינות, הדיוק והמהירות. המדפסת כבר עברה בהצלחה תקופת בטא ממושכת, במסגרתה המדפסת שולבה בקווי ייצור של חברות רבות ברחבי העולם. אחת החברות הללו היא לשכת השירות הישראלית לייזר מודלינג מנס ציונה, שכבר רכשה 2 מכונות, שם טוענים כי המדפסת החדשה אפשרה הגדלה משמעותית של היקף הייצור – וכניסה לתחומים חדשים שמחייבים ייצור רכיבים מלוטשים לצרכן הקצה. ״כבר השלמנו הדפסות של אלפי חלקים באמצעות המדפסת החדשה – והתרשמנו מאוד מהיכולות של טכנולוגיית ה- SAF״, אמר אריה קאלו, בעלי החברה.  "ניתן לראות שחברות ישראליות ובינלאומיות כבר בוחנות החלפת חלקים שכרגע מיוצרים בתהליכי ייצור מסורתיים ויקרים בחלקי H350 אשר זולים יותר ובזמני ייצור קצרים יותר", אומר אלדד יצחק, מנהל המכירות של סטרטסיס בישראל.

 

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
פרספקס | משכנתא בבאר שבע
תן לנו לחשוף את העסק שלך | 
הגברה
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
ביטויים כמו: בית דפוס ברמלה ועוד
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>