ארז מתמחה בשילוט מתקדם

ארז הלבני הבעלים של חברת טק-סיין מערכות שילוט מתקדמות בע"מ נמצא בתעשיה הזו כבר 25 שנה הוא בן 53 נשוי ואב לארבעה טק-סיין השוכנת באשדוד מייצרת

 את מערכת ויסטה סיסטם  היא החלה את דרכה כחברת שילוט שהתמחתה בפרויקטים מורכבים יחסית של מה שמכונה בענף "שילוט אדריכלי". זהו תחום של  שילוט השייך לעיצוב  תכנון ייצור והתקנה של שלטים על פי הזמנה מיוחדת.

ארז הלבני, הבעלים של חברת טק-סיין מערכות שילוט מתקדמות בע"מ נמצא בתעשיה הזו כבר 25 שנה. הוא בן 53, נשוי ואב לארבעה. טק-סיין, השוכנת באשדוד מייצרת את מערכת ויסטה סיסטם .

לתמונות לחץ כאן:

היא החלה את דרכה כחברת שילוט שהתמחתה בפרויקטים מורכבים יחסית של מה שמכונה בענף "שילוט אדריכלי". זהו תחום של  שילוט השייך לעיצוב, תכנון ייצור והתקנה של שלטים על פי הזמנה מיוחדת. 

ארז הלבני מסביר :"רוב העבודה היא על פי מפרטים טכניים שסופקו על ידי מעצבים ומעצבי שלטים

שהוזמנו על ידי הלקוח הסופי. בעצם זה מה שהוביל ודחף את טקסיין לחפש פיתרונות מודולריים קלים ומהירים לשילוט הכוונה פנימי וחיצוני במבנים. תחום השילוט לפי הזמנה (Custom made)

הוא קשה לייצור, יקר מאוד בעיקר קשה לתחזוקה שוטפת, בעיקר להחלפה של תוכן השלטים עצמם, שבשילוט הכוונה משתנה כמובן בתדירות גבוהה.

מה הם שלושת המוצרים המובילים שלכם ומדוע

"יש כיום לטקסיין מגוון רחב של מערכות שילוט כאשר הוותיקה והמובילה היא מערכת ויסטה סיסטם שהיא מערכת שילוט קמורה שכבר משמשת בעולם כולו כשם גנרי לשלטים קמורים. מעבר לכך,

לטקסיין מערכת קמורה נוספת לשילוט הכוונה בשם "ויסטה נובה" שילוט קמור חיצוני בשם "ויסטה אקספנד" שתי מערכות שילוט עם חזיתות שטוחות בשם "ויסטה סקוור" ו "ויסטה שארפ" ועוד מוצרים עד לרמת תג העובד עצמו

עם המערכת העדכנית ביותר של "ויסטה באדג'". השמות של המערכות כולן לועזיים שכן 96% מהתוצרת הולכת ליצוא.

 

מה הקווים המנחים שלך בתחום שלך מבחינה ניהול, ייצור ושיווק?

"ניהול הוא פשוט מאוד אם מבינים את עקרונות הבסיס שלו. מה שקשה הוא היישום שכן מדובר בסופו של דבר באנשים. לכן חשוב לבצע הערכה נכונה של מאמצים ולכוון לטווח הארוך. להצליח פרושו פשוט להמשיך ולא לוותר. בעיתונים זה תמיד ניראה כמו חצי דף שמתאר הצלחה או כישלון כלשהו ותמיד כשחוקרים קצת לעומק מבינים שזה יותר מעשרים שנה והרבה שערות לבנות. בשנת 1998 יצאתי לחפש מערכת מודולרית לייבא ללקוחות בישראל ולשימוש עצמי. נידהמתי מההיצע העלוב באירופה וגם בארה"ב. זה תמיד ניראה כמו "איך זה שלא חשבו על זה עד עכשיו?". אם אני צריך לתת עצה ליזם הישראלי הצעיר הייתי אומר לו: אם נידמה לך שהרעיון שלך כניראה לא שווה כלום כי אחרת מישהו כבר היה עולה על זה מזמן.... סימן שהרעיון שלך מצויין.  כך היה גם בטקסיין, סימנו מטרות מטורפות, התוכנית הייתה לקנות מטוס פרטי תוך שנתיים... זה לקח 20 שנה ומטוס עדיין אין. אבל יש הצלחות וסיפוק רב וזה מה שחשוב וכמובן שממשיכים לדחוף קדימה.

ארז מביא דוגמאות להצלחות החברה:

"בשנת 1999 הצגנו לראשונה בתערוכת שילוט בינלאומית בלאס ואגס בארה"ב. היה לנו שלט בגודל אחד עם פקקי פלסטיק והגודל השני היה עדיין בלי פקקים. הביתן שלנו ניראה כאלו מחלקים שם כסף בחינם והמורל היה בשמיים. בדרך חזרה במטוס כבר עשינו תוכניות מה לעשות עם כל הכסף שנרויח.

זה לקח שנה וחצי לקבל את ההזמנה האמיתית הראשונה... עכשיו זה מצחיק... אז זה ממש לא הצחיק.

מערכת ויסטה היא המערכת היחידה שמעתיקים בעולם, אין אף מערכת שילוט אחרת שמישהו בכלל מנסה להעתיק. כשאני מסתובב בתערוכות בינלאומיות ונתקל בביתן של מישהו שהעתיק את הפרופילים שלנו, לרוב הוא משפיל את המבט ומנסה להמנע מקשר עין איתי, רואים

באופן ברור שלא נעים לו. עם הסינים זה בדיוק הפוך! על הביתן הם שמים שלט ענק ועליו הם כותבים בגאווה: "העתק מדוייק של ויסטה סיסטם" וכשאני עובר ליד אני כמו סלב. הם רצים אלי ומבקשים להצטלם איתי ולקח לי זמן להיות משועשע מכל העניין. מנטליות ....

כיום ישנן 11 מרכזי הפצה של טקסיין ברחבי העולם עם מעל 13 אלף לקוחות פעילים, כולם יצרני שלטים. החברות כולן מטפלות בממוצע של 4500 הזמנות בחודש".

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>