תערוכת האריזות בפאריז

, ALL4PACK תערוכת האריזות שהתקיימה בין 26 ל29 לנובמבר זימנה הפעם מאות יצרני ומפתחי אריזות מכל רחבי אירופה בעיקר ועם נציגויות שונות מארצות נוספות כולל נציגות איכותית ומובילה מישראל

 
תערוכת האריזות שהתקיימה בין 26 ל29 לנובמבר זימנה הפעם מאות יצרני ומפתחי אריזות מכל רחבי אירופה בעיקר ועם נציגויות שונות מארצות נוספות כולל נציגות איכותית ומובילה מישראל.
לתמונות לחץ כאן:
התערוכה  התקיימה במתחם התערוכות הגדול הסמוך לנמל התעופה שארל דה גול. הציגו בה 1350 נציגים שונים. ביקרו בה  כ-80 אלף איש .35% מחוץ לאירופה 21%  מהמבקרים מהם מאפריקה. בסך הכל הציגו למעלה  מ -60 מדינות , יחד עם משלחות זרות ממדינות שכללו גם את קובה, גרמניה, ישראל, יפן, טייוואן ותורכיה. התקיימו בה 100 מפגשים עסקיים לעומת 500 מפגשים עסקיים ב2016.
הגיוון הרב של התערוכה בא לידי ביטוי בכמה היבטים : החל ממצגת של הסקר האירופי שנערך על ידי ALL4PACK ואת הנייר הלבן שלה "אריזות מוכן המהפכה שלה"; 
טקס חלוקת פרסים של  מגמות העתיד , אריזות בר קיימא אריזות פלסטיק 2018, מתואמת על ידי אליפסו, פלסטיק פלסטיק ועוד.
החידושים האחרונים בתחום  הפלסטיק ואריזה גמישה  כולל תחום האריזה של העתיד והגשמת ציפיות הצרכנים.
11 מוצרים עטורי הפרסים בארבע קטגוריות  מהווים על פי מארגני התערוכה הוכחה  כי האריזה בת ימנו מהווה פרמטר חשוב ביותר להגדרה מחדש של תחום  שרשרת האספקה
על פי המארגנים:" תערוכת , ALL4PACK פריז 2018 אפשרה למעשה טווח רחב היקף של פעילות חדשנית ומתקדמת בתחום: כגון שימוש מתרחב בחומרים חדשים העשויים משאבים טבעיים כגון תוצרי לוואי של מזון, חומרים מתכלים המציע ביצועים טכניים על השווי עם חומרים ממקורות כמו  דלק ומאובנים, או את היחס של חומר ממוחזר משולבים באריזה דיגיטלית. זאת מכיוון  כי מכונות וציוד אריזה, אריזה אינטראלוגיסטי הם כבר רק בגדר פתרונות  אוטומטיים וגמישים, אלא גם פתרון  אינטליגנטי, מודולרי ומחובר. הטרנספורמציה הדיגיטלית של האריזות נמצאת בעיצומה, תוצאה של העידן הדיגיטלי של ימינו, שבו כלי המחשוב שולטים בגלים והם ברורים לכול: מציאות שאינה וירטואלית בלבד.
ב2018 יש הטיה טבעית כלפי חומרים חלופיים ממוצא טבעי כי הם מתחדשים, מתכלים או compostable  אלה יכולים להיות מיושמים על האריזה הראשית, אריזות לוגיסטיקה מתכלים כגון דבקים. הפונקציות המוצעות על ידי פתרונות אריזה אלה הפכו מתוחכמים יותר ויותר כדי להילחם בשווקים מקבילים מזויפים, למנוע זיהום מיקרוביולוגי, ולהביא לצמצום פערים בגשר שרשרת המסחר אלקטרוני ולכן לספק בטיחות רבה יותר.
כאמור, בתערוכה נטלו חלק גם מציגים ישראלים.
 
שירה רוזן יו"ר מכון האריזה הישראלי:"     all4packהיא אומנם לא תערוכה לא גדולה כמו האינטרפאק היא התקיימה בפארק  התערוכות הסמוך לשדה התעופה של שארל דה גול. זה התקיים בשתי אולמות ובעיקר לקהל  האירופאי. היה שם מתחם חדשנות מאוד מכובד עם רעיונות יפים ומעניינים שכללו סרטוני הסבר ומצגות ובנוסף הציגו מתחם של סטראט אפים לגיוס משקיעים .בלט מאוד נושא הקיימות ומחזור. והפחתת המשקל באריזות. חומרים מתכלים או ממקורות מתחדשים . בלט מאוד נושא איכות הסביבה.
והיה גם נושא התייעלות סביב פחות אנרגיה ותהליכי חסכון בייצור.
ההתרשמות שלי היה מתחם החדשנות. היה ביתן ישראלי של  מכון האריזה בתמיכת  מכון הייצור שבו הצגנו ארבעה ספקים במשותף  שהם: מרכז ההעתקות. פוליכד. פוליפאק. וחברת פתקית.
כל אחד הציג את המוצרים שלו.
מרכז העתקות הציגו גביעי נייר וזה עורר עניין רב.
פולישק, מהדרום, הציגו שקיות שהם על בסיס פוליפלותיראן. פוליכד הציגו את הננו בקבוק הייחודי לתינוקות, וזה היה אחד מ150 ההמצאות הטובות בעולם ל2018. וגם סוג של מוצר מיוחד במינו של מלחיה מגרענת.
פתקית הציגו קפסולות ליין שזכה בתחרות כוכב ישראל ומדבקות עמידות לחיכוך.
היתרונות לתערוכה מבחינת ענף האריזה- זאת הייתה תערוכה בינונית, אבל בהחלט מעניינת, חדשנית ומקורית שאיפשרה היכרות מעמיקה וטובה  דווקא בגלל גודלה  ואז לא הולכים לאיבוד בין יצרניות  הענק
בניגוד לאינטרפאק ששם מדובר באולמות ענק
בלט היטב גם העניין של שילוב של פתרונות לוגיסטיים ומכונות מילוי ואריזה.
 
 
 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>