קודאק באיכות הסביבה

חברת קודאק ממשיכה לסייע ללקוחותיה להפחית את זיהום סביבתי, להקטין את ההוצאות הנלוות בפיתוח באמצעות כימיקלים ולשפר את איכות ההדפסה של לקוחותיה

חברת קודאק ממשיכה לסייע ללקוחותיה להפחית את זיהום סביבתי, להקטין את ההוצאות הנלוות בפיתוח באמצעות כימיקלים ולשפר את איכות ההדפסה של לקוחותיה על ידי מעבר לשימוש בלוחות יבשים ללא פיתוח מדגם SONORA . 
חברת קודאק הינה החברה המובילה בעולם בתחום הלוחות היבשים (שלא מצריכות פרוססור וכימיקלים).  
החל משנת 2008 ועד היום, קודאק משקיעה מאמצי פיתוח כבירים בשיפור מוצר זה. לפני כשנה, הושק הדור החמישי הנקרא SONORA X
מספר יצרני הדפוס בישראל המשתמש בפתרון הלוחות היבשים גדל מידי שנה. בישראל ישנם למעלה מ 40 לקוחות שעובדים עם לוחות SONORA. ואילו בעולם הרחב, למעלה מ 30 מיליון מ"ר של לוחות SONORA נמכרו בשנת 2018.
הלקוחות הבאים ביצעו את המעבר לפלטות ללא פיתוח בהצלחה גדולה בשנת 2018:
•  דפוס  חבצלת – שוכן  בפתח תקווה, קיים למעלה מ 70 שנה, מעסיק  15 עובדים ומשתרע על שטח של 1000 מ"ר. דפוס חבצלת מספקים שירותי דפוס מגוונים - אופסט ודיגיטלי לסוגיו באיכות גבוהה מאד. בין לקוחותיו נמנים לקוחות עסקיים, מוסדות ציבוריים ולקוחות פרטיים. דפוס חבצלת רכש מערכת מגנוס 800 חדשה (החליפה מערכת מגנוס 800 בת 10 שנים) ועבר לעבוד עם לוחות סונורה באפריל 2018, מדפיס באמצעות לוחות אלו על מכונות דפוס גיליון שברשותו.
 
דפוס גולד-פרינט  - בית דפוס ותיק שמשכנו בנתניה. בית דפוס מתקדם בניהול משפחתי, שמאז 1990 מעניק למאות עסקים בישראל מגוון מוצרי דפוס ופתרונות דפוס מקיפים,  מעסיק  כ20  עובדים ומשתרע על שטח של 1000 מ"ר. גולד פרינט הם מספקים שירותי דפוס מגוונים - אופסט לסוגיו באיכות גבוהה מאד. ושרותי דפוס נוספים.  גולדפרינט עבר לעבוד עם פלטות סונורה לאחר החלפה של מערכת CTP . המעבר לסונורה התבצע בחודש נובמבר 2018– מעבר חלק לכל מכונות הדפוס שברשות הלקוח. עובד עם לוחות הסונורה על מכונות גיליון וחצי גיליון.
קווים הפקות – קוים הפקות דפוס נמצאים בקריית ביאליק ומעסיקים 5  עובדים.  חברת קווים הפקות י.ח. בע"מ פועלת בתחום הפקות הדפוס מעל לעשור וממשיכה להתפתח ולגדול יחד עם הענף. הם מספקים שירותי דפוס מגוונים - אופסט ולסוגיו באיכות גבוהה מאד. עם התמחות בהדפסת צקים. קווים הדפסות עברו לעבוד עם פלטות סונורה באוקטובר 2018 לאחר שרכשו מערכת CTP חדשה של חברת קודאק.
אופסט הכרמל חיפה – בית דפוס ותיק בחיפה מעסיק 6 עובדים, מספק שרותי אופסט ברמה גבוהה , עבר לעבוד עם לוחות סונורה במרץ ה2018. עובד עם לוחות סונורה בשני מכונות הדפוס שברשותו חצי גליון ורבע גיליון . הלקוח מדווח על תוצאות מעולות וסביבת עבודה נקייה. וכמובן חסכון בזמן של טיפולי פרוססור ופינוי כימקלים. תוצאות הדפסה טובות מאד.
דפוס כנרת - שוכן  בטבריה מעסיק  15 עובדים ומשתרע על שטח של 1000 מ"ר. דפוס כנרת הינו דפוס וותיק מאוד בטבריה אשר נוסד עוד משנת 1937, ומאז ומתמיד מעניק שירותי דפוס מתקדמים תוך שימת דגש על איכות, מצוינות, חדשנות, ושירות מקצועי ובלתי מתפשר. הם מספקים שירותי דפוס מגוונים - אופסט ודיגיטלי לסוגיו באיכות גבוהה מאד. בין לקוחותיו נמנים לקוחות עסקיים, מוסדות ציבוריים ולקוחות פרטיים. עם מעבר למשכנם החדש ומטעמי של עבודה בסביבה נקייה הלקוח החליט לעבור לעבוד עם לוחות סונורה, גם חסך להם מעבר של הפרוססור וגם גרם להם לעבוד בחדר חדש ונקי במשכנם החדש , 
לדברי הבעלים נדב סמדג'ה  "המעבר לפלטות סונורה חוסך זמן וכסף  של פינוי כימיקלים וטיפול בפרוססור, תוצאות ההדפסה טובות מאד. מה עוד שסביבת העבודה נקייה לגמרי." 
 
  

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>