מפעיל לחינוך טכנולוגי

חברת מפעיל הציגה ביריד המגמות הטכנולוגיות של משרד החינוך מה18 לפברואר עד ה20 בו.

חברת מפעיל הציגה ביריד המגמות הטכנולוגיות של משרד החינוך מה18 לפברואר  עד ה20 בו.


התצוגה הייתה ייעודית  עבור תלמידי כיתות ט מכל רחבי הארץ. ביריד חשפה חברת ״מפעיל״, לראשונה את חווית הלימוד בתלת ממד מהתכנון ועד ליצור. חברת ״מפעיל״ מובילה כיום בתחום פתרונות הדפסת תלת ממד לכל מגזרי התעשייה, הרפואה, העיצוב, האדריכלות, ההנדסה וההייטק. הפתרונות שמציעה מפעיל הן מהחברות המובילות בעולם בתחום כמו HP, DWS ו- Ultimaker. במסגרת היריד חברת ״מפעיל״,איפשרה  לתלמידים בתערוכה התנסות חוויתית בהדפסה תלת ממדית, סריקה, תכנון ועיצוב מוצרים מתקדמים באמצעות מחשב. באופן זה יוכלו התלמידים, ההורים והמורים לקבל טעימה מיכולות היצור הדיגיטאלי וההכנה של התלמידים למקצועות ההייטק וההנדסה, שיכנסו לבתי ספר ברחבי הארץ כבר בשנת הלימודים הקרובה. היריד הינו יריית הפתיחה לחשיפת מקצועות העתיד שמהוות את חוד החנית בשוק הטכנולוגי בתחומי המדע והטכנולוגיה של המאה ה-21 . לצד מפעיל יציגו חברות מובילות נוספות בתחום ההייטק והתעשייה בשיתוף יחידות מובחרות בצה"ל.

במסגרת היריד חשפה  חברת מפעיל  את שיתוף הפעולה שלה עם ״מקיט״  המייצגת את סימנס בישראל באמצעות חשיפה ל- Solid Edge, תוכנה לתכנון בעזרת מחשב (תיב"ם CAD) עבור בתי ספר , ואת פתרונות הבית של מפעיל: מדפסות התלת ממד מסוג Ultimaker 3 ,  UpBox, סורקים תלת ממדים מותאמים לבתי ספר וטאבלטים מבית אפל. ביריד תשיק מפעיל חבילה ייעודית לבתי ספר שתאפשר פתרון משלב התכנון הקונספטואלי ועד הייצור הפונקציונלי בהדפסה תלת ממדית ממש כפי שמהנדסים עובדים היום בתעשייה.

מאנדרס אידסס, מנהל תחום הדפסת תלת ממד מחברת מפעיל, נמסר כי ״כבר היום מפעיל מעניקה פתרונות כוללים מהתכנון ועד הייצור למוסדות אקדמיה, מכללות ואף למספר בתי ספר ברחבי הארץ. אנו צופים שגם בשנת הלימודים הבאה מספר בתי הספר שמאמצים את טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד ככלי לימודי ראשון במעלה ימשיך לגדול. מורים מכל רחבי הארץ מדווחים שההדפסה בתלת-ממד היא דרך יעילה ביותר להעשיר את הלמידה של התלמידים בכמעט כל תחום ונושא, ממדעים ועד עיצוב, שום דבר לא מעביר רעיון טוב יותר מאשר להחזיק את זה בידך. הפתרון הכולל שמפעיל מציעה – מתכנון ועד ייצור מעניק לתלמיד יכולת ניווט במחזור העיצוב כולו ויכולת פיתוח כישורים אנליטיים הנדרשים להצלחה בעולם התעשייה של המחר".

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>