מפעיל וקבוצת העתקות

בשנים האחרונות פועלת חברת מפעיל לאיתור מוצרים מתקדמים שיסייעו ללקוחות להתמודד עם תחרות הולכת וגוברת. כחלק ממהלך זה החלה החברה לשווק את מדפסת HP Page Wide ששינתה את כללי המשחק.

בשנים האחרונות פועלת חברת מפעיל  לאיתור מוצרים מתקדמים שיסייעו ללקוחות להתמודד עם תחרות הולכת וגוברת. כחלק ממהלך זה החלה החברה לשווק את מדפסת HP Page Wide ששינתה את כללי המשחק. לאחר איתור המוצר, השקעה בתהליך לימוד הטכנולוגיה ובהדרכה  במרכז  HP בספרד, התוצאות לא איחרו להגיע. מסביר אלון הרפז מנהל המוצר בחברת מפעיל:  "מזה עשרות שנים לא נראה בענף הדפוס  ציוד בעל יכולות מרשימות כל כך, הפועל ביציבות ואמינות ללא פשרות. יש לנו לקוחות המדפיסים מעל 30,000 מטר צבע על מכשיר אחד כמעט ללא קריאות שרות חריגות. ללא ספק מדובר בציוד האמין ביותר בשוק כיום" . 
מפעיל  כבשה 80% מנתח השוק שהולך וגדל
את ההצלחה בתחום המכירה  מתאר  צחי מאיר, מנהל מכירות  פרודקשן במפעיל: "תופעה כזו לא ראינו  בענף למעלה מ 15 שנה. היכולות המדהימות של ה  HP Page Wideושל צוות השירות שלנו הפכו לכלי מכירה משמעותי שעובר מפה לאוזן". ובשנים 2016-2018, תוך פחות משנתיים, הטמיעה חברת מפעיל  כ 50 מכונות   HP PageWide, שהפכו לציוד חובה בכל מכון העתקות,  ובכך גרפה את רוב השוק וחוללה מהפיכה בתחום, עם צמיחה מדהימה ונתח שוק שגדל כל הזמן. מפעיל הפכה להיות המשווקת הגדולה ביותר של מדפסות                Page Wide של HP באירופה. אחת העסקאות המשמעותיות של מפעיל בתחום הייתה עם קבוצת העתקות.
קבוצת העתקות מעלה את הרף ומייצרת אחידות בסניפים  
קבוצת העתקות היא רשת מכוני ההעתקות הגדולה בישראל, המספקת שירות בכל הארץ מדן ועד אילת .  לקבוצה  29 סניפים בבעלותה, מתוכם  3 סניפי דגל: חיפה, תל אביב והרצליה. שירותי החברה כוללים: העתקות אור, צילום וסריקת תכניות, מפות ומסמכים, פלוטר בשחור לבן ובצבע, דפוס דיגיטלי, שיווק ומכירת מתקני תצוגה ושירותים נלווים נוספים. לקוחות החברה כוללים חברות בנייה ותשתית מהגדולות במשק, מתכננים ויועצים בתחום הנדל"ן. 
כחברה המחזיקה בסניפים רבים, כולם בבעלותה, וכמובילת השוק  ביקשה קבוצת העתקות לייעל את העבודה, ליצור אחידות בציוד ולתת שרות מעולה ללקוחות, כך שאיכות ההדפסה תהיה זהה בסניפים וכפועל יוצא להגביר גם את עצמאות הסניפים.
קבוצת  העתקות Early Adopters   
לקבוצת העתקות קשר איתן עם חברת מפעיל, המלווה אותה מיום הקמתה. מדובר בקשר שהוא הרבה מעבר ליחסי ספק-לקוח , כמו גם האמון מלא שהחברה רוכשת למפעיל ולמוצריה. לכן בחרה הקבוצה להשיג את מטרותיה העסקיות באמצעות   HP PageWide  עם ליווי והטמעה של מפעיל ולמעשה הם היו הראשונים לאמץ את טכנולוגיית הPageWide כשהמכונה הראשונה בישראל הותקנה בקבוצת העתקות ב 5/2016. עם ההכרה ביתרונות המכונה וברפורמה שהיא מחוללת בעסק ובאיכות התוצרים, במהלך חסר תקדים, המשיכו ברכישות לסניפים נוספים, אין פלא שקבוצת העתקות היא הלקוח הפרטי הגדול ביותר של HP Pagewide באירופה.
חדשניים ונהנים
מדפסות HP Page Wide יצרו שינוי משמעותי בהתנהלות החברה על כל סניפיה. מהירות התגובה השתפרה מאד, הגמישות הארגונית ויכולת ניוד העבודות בין הסניפים הובילו לקיצור זמני עבודה, התייעלות בכוח אדם, שיפור השירות ללקוחות ברחבי הארץ  וחסכון בעלויות. 
"מדובר במהפכה של ממש ברמת השירות שאנחנו מספקים" – אסף, מנהל קבוצת העתקות ישראל
בזכות ההצטיידות ב מדפסות  HP page Wide חוללה קבוצת העתקות רפורמה בדרכי העבודה, שיפרה את הגמישות הארגונית ויצרה אחידות בתוצרי הסניפים. המהלך הוביל את קבוצת העתקות לקיצור זמני עבודה, אוטומציה של תהליכים, חסכון  והתייעלות וחיזק את הקשר האיתן עם מפעיל. 
"כקבוצה המובילה בתחום ההעתקות בישראל, יש לנו מחויבות כלפי לקוחותינו לאיכות מושלמת של ההדפסות בכל אחד מ 29 סניפינו. אחרי שראינו את התרומה חסרת התקדים של מדפסת HP Page Wide   הראשונה שרכשנו, המשכנו לרכוש מדפסות לסניפים הנוספים, והיום אחרי 12 מדפסות פורמט רחב שרכשנו בפחות משנתיים, אנחנו יכולים להעיד שמדובר במהפכה של ממש ברמת השירות שאנחנו מספקים ללקוחות: התייעלות, הרחבת סל המוצרים וחסכון. אנחנו גאים להיות הלקוח הגדול ביותר של HP  במגזר הפרטי" מספר אסף אמניפור, מנהל קבוצת העתקות ישראל. 
עוד על המוצר 
 
 HP PageWide היא מדפסת הזרקת דיו פורמט רחב המהירה ביותר בעולם המדפיסה 23 מטר בדקה, גם בצבע ובכיסוי מלא. מיועדת למכוני העתקות וסביבות עבודה תובעניות, המעוניינים להשיג חסכון משמעותי בזמני עבודה ובעלויות. משמשת לקוחות קצה מתחומי ההנדסה, אדריכלות, נדל"ן ועוד להדפסת מפות, שרטוטים, איורים ומסמכים טכניים בפורמט רחב.
המדפסת תורמת באופן משמעותי לחסכון בעלויות והתייעלות הודות לשילוב הדפסת צבע והדפסת שחור לבן באותה המכונה, קיצור זמני הכנת העבודות הודות לתוכנה, קיפול אוטומטי ללא מגע יד אדם ומהירות הדפסה חסרת תקדים.  יכולות אלו מאפשרות הרחבת סל המוצרים והתמקדות במוצרים בעלי רווחיות גבוהה יותר. תכונות נוספות של המערכת:
הדפסה איכותית, חדה ומפורטת בשחור לבן ובצבע
אמינות מושלמת
מגוון רחב של סוגי נייר 
ראשי דפוס בעלי אורך חיים גבוה
החלפת גלילי נייר אוטומטית וקיפול אוטומטי ללא מגע יד אדם
עמידות של 3 חודשים לתוצרי הדפוס בכל מזג אוויר 
ניטור, בקרה, תחזוקה אוטומטית והתראה על תקלות באמצעות מערכת תמיכה מבוססת ענן 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>