מדפסות מכלי הדיו בקיבולת גבוהה של Epson

חברת Epson היפנית, מענקיות ענף הדפוס, מדווחת כי המכירות העולמיות המצטברות של מדפסות הזרקת הדיו המצויידות במכלי דיו בקיבולת גבוהה עברו את רף 50 מיליון היחידות. המעבר משימוש במחסניות דיו קטנות ומתכלות לשימוש במכלים הקבועים, המובנים בגוף המדפסות, חסך משמעותית בפלסטיק

 

חברת Epson היפנית, מענקיות ענף הדפוס, מדווחת כי המכירות העולמיות המצטברות של מדפסות הזרקת הדיו המצויידות במכלי דיו בקיבולת גבוהה עברו את רף 50 מיליון היחידות. המעבר משימוש במחסניות דיו קטנות ומתכלות לשימוש במכלים הקבועים, המובנים בגוף המדפסות, חסך משמעותית בפלסטיק (המרכיב העיקרי במחסניות הדיו של פעם) ובחברה מעריכים כי המהלך הפחית את פליטת ה- CO2 בכ- 166,000 טון שהיו נוצרים בתהליכי הייצור של פעם ראשונה.

 

Epson השיקה לראשונה מדפסות הזרקת דיו המצוידות במכלי דיו (המכונות כיום EcoTank) באוקטובר 2010 ומאז התרחב המהלך ל -170 מדינות ואזורים – כולל ישראל. בכך שביססה תחילה נוכחות במדינות מתפתחות ורק אחר כך עברה לכלכלות מפותחות, ראתה Epson כי דגמי מכלי הדיו בקיבולת גבוהה השפיעו על הגידול בכלל שוק הזרקת הדיו בכל שנה. כתוצאה מהמהלך הצרכני המשיכה Epson לשמור על מעמדה העולמי המוביל במשך עשר השנים שחלפו מאז2. 

לדברי ירון פרץ, מנהל מכירות עסקי ב-Epson אירופה, השינויים המהירים בסביבות הדפוס המשרדי והחינוך בשנת 2020, מחייבים את העסקים להסתכלות אחרת על תחום ההדפסה, בעיקר מההיבטים התקציביים והשמירה על הסביבה.  ״המעבר לשימוש במכלי דיו מאפשר לנו להציע עלויות הדפסה נמוכות בהרבה בהשוואה״. לדבריו, מעבר לעמידה בתנאי בסיס דוגמת עמידה בדרישות תו Star Energy לצריכת אנרגיה נמוכה, שימוש בתוכנת ניהול החשמל, עמידה בתקני פליטת מזהמים והדפסה דו-צדדית, יש נושא משמעותי במיוחד: הבעיות הקשות שנגרמות לסביבה על ידי השלכה של מחסניות דיו משומשות. ״מנהלי הרכש חייבים להבין את ההשלכות הסביבתיות של כל מדפסת ומדפסת שהם מכניסים לארגון. הם צריכים לבחון כיצד היא יוצרה, מה ההשפעה שלה על העובדים מסביב לה ועל הסביבה כולה״, אומר פרץ.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>