אירוע XEIKON בבלגיה

בשבוע שעבר נערך אירוע XEIKON CAF? במתחם של חברת XEIKON ב LIER, בלגיה. חברת XEIKON, יצרנית מכונות דפוס דיגיטליות השייכת לקבוצת FLINT, הציגה באירוע את הדגמים השונים של מכונות הדפוס הדיגיטליות של

בשבוע שעבר נערך אירוע XEIKON CAF   במתחם  של חברת XEIKON  ב LIER, בלגיה. חברת XEIKON, יצרנית מכונות דפוס דיגיטליות השייכת לקבוצת FLINT, הציגה באירוע את הדגמים השונים של מכונות הדפוס הדיגיטליות שלה, לצד קווי גימור וציוד משלים שהוצגו ע"י יצרנים שונים מרחבי העולם שלקחו גם הם חלק באירוע (ABG, MGI, CARTES,GM,LEMORAU  ועוד). באירוע שנמשך כשלושה ימים , נטלו חלק כ 800 לקוחות מרחבי העולם.


חברת XEIKON  היא כיום יצרנית מובילה בעולם  בתחום הדפוס הדיגיטלי בפורמט צר מוצריה מאופיינים במגוון רחב ביותר של פתרונות בטכנולוגיות שונות  המיועדות לענפים רבים ומגוונים בתחום.
אחד היתרונות הבולטים של החברה הוא העובדה שהיא החברה היחידה בתחום המפתחת ומציעה מכונות דפוס דיגיטליות בשתי הטכנולוגיות השונות הקיימות היום בשוק - קו אחד של מכונות בשיטת DRY TONER  (אבקה) וקו נוסף בשיטת UV INK JET. לכל שיטה היתרונות שלה והיישומים המתאימים לה. כמו כן החברה מציעה גם קווי FUSION, המשלבים את שתי הטכנולוגיות , בהתאם לדרישות המוצר והלקוח. לאחר שרכשה לאחרונה את חברתJETRION, הפכה XEIKON  ליצרנית צבעי UV INK JET  הגדולה בעולם.


מעבר לשימוש בטכנולוגיות שונות,  החברה מציעה קווי ייצור מותאמים לענפי השוק השונים, כאשר בחלקם היא מובילת השוק  העולמי (גם מבחינת יכולות וגם מבחינת תפוצה בשוק).


מעבר למדבקות רגילות, XEIKON  מציעה קווים דיגיטליים למגזינים, אריזות קרטון, פאוצ'ים, ציפויי קיר וטפטים, וכוסות נייר.
הפתרון הדיגיטלי של XEIKON  לכוסות נייר הינו ייחודי, היות והם היצרן היחיד עם צבעי TONER  באישור מלא של FDA, NESTLE  ושאר תקני הבריאות וההתאמה למזון העולמיים, כולל המחמירים ביותר, גם מאירופה וגם מארה"ב. כמו כן החברה מציעה דגמים בפורמט גדול (מעל 500 מ"מ רוחב) , המשפרים את יעילות הייצור.
מעבר לפתרונות הקיימים, החברה שוקדת על פיתוחים חדשים שיוצגו בעתיד הקרוב, בינהם מכונות דיגטליות לתחום הקרטון הגלי ולתחום האריזות הגמישות.
 
חברת דולב, אשר משמשת כנציגת FLINT  מזה שנים רבות, ושימשה כנציגת JETRION  עד למכירתה, קיבלה את נציגות XEIKON  לפני מספר חודשים וביקור זה של נציגי דולב באירוע בבלגיה  היה הראשון מאז החלה לייצגה בישראל. בחודשים הקרובים יגיע נציג XEIKON  לביקור בארץ  בכדי להכיר את הלקוחות השונים ולהציג את דגמי החברה ומגוון הפתרונות שהיא מציעה לשוק.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>