Sindoh הקוריאנית בישראל

נציגים בכירים של חברת ההדמייה הדרום קוריאנית Sindoh הגיעו לביקור בישראל לבחינת אפשרויות שיתוף הפעולה עם התעשייה הישראלית

 בעיקר בתחום ההדפסה בתלת מימד  הביקור יצא לפועל בעקבות חתימה על הסכם הפצת מוצריה של החברה בישראל (מדפסות תלת מימד) באמצעות חברת סיסטמטיקס, ספקית פתרונות מחשוב ייעודיים לשוק הישראלי  בראש המשלחת תומס קים (Thomas Kim)  מנהל הפיתוח העסקי האסטרטגי בחברת Sindoh.

נציגים בכירים של חברת ההדמייה הדרום קוריאנית Sindohהגיעו לביקור בישראל לבחינת אפשרויות שיתוף הפעולה עם התעשייה הישראלית – בעיקר בתחום ההדפסה בתלת מימד. הביקור יצא לפועל בעקבות חתימה על הסכם הפצת מוצריה של החברה בישראל (מדפסות תלת מימד) באמצעות חברת סיסטמטיקס, ספקית פתרונות מחשוב ייעודיים לשוק הישראלי. בראש המשלחת תומס קים (Thomas Kim), מנהל הפיתוח העסקי האסטרטגי בחברת Sindoh. 

Sindoh, שנוסדה בשנת 1960 כחברת הדמייה, היא תאגיד גלובלי עם מתקני ומפעלי ייצור ברחבי אסיה. מדפסות החברה נמכרות על ידי חברות דוגמת מינולטה, זירוקס ולקסמרק. ״במשך שנים הובילה Sindohאת עולם הדפסת הדו מימד וכיום, במקביל, היא נכנסה גם להדפסת התלת מימד״, אומר קים. ״ישראל מעניינת אותנו משני כיוונים: יש כאן קהילה גדולה של ׳מאמצים מוקדמים׳ שבהחלט יכולים להתלהב מהמדפסות שלנו, כמו גם השקעה גדולה וביקוש מצד מערכות החינוך לסוגיהן, שיקבלו בברכה מערכות מתקדמות במחירים סבירים. ישראל אולי אינה שוק גדול במיוחד, אבל זהו שוק שפתוח לחדשנות וחידושים. מצד שני, יש כאן סטארטאפים ישראלים מאוד מעניינים שאנו פתוחים לשיתופי פעולה איתם – בהנחה שהם מתאימים לפעילות הכוללת שלנו. להם אנו יכולים להציע גב חזק ומנגנוני ייצור מאוד משומנים״.

השותפות עם סיסטמטיקס הישראלית, הייתה צעד מתבקש עבור Sindoh, אומר קים. ״סיסטמטיקס ידועה כמי שמובילה את מהפכת ההדפסה בתלת מימד בישראל, היא מייצגת בישראל חברות דוגמת SolidWorksו-Dassault Systemesהעוסקות בתחומי תכנון ועיצוב מכני, כמו גם פתרונות להדפסה תלת מימד , כך שהיא היתה בחירה טבעית עבורינו״. לדברי קים ל-Sindohיש קשר הדוק לתוכנת התיב"ם המובילה SolidWorks ״כשזו גם היתה אחת הסיבות לכך שפיתחנו תוסף מיוחד למדפסות שלנו(Add-In) המאפשר לעצב ולתכנן ולהכין חלק להדפסה על המחשב ולשלוח את התוצאה הסופית ישירות להדפסה מתוכנתSolidWorks . זה גם המקןם להזכיר כי Sindohאף תומכת בתוכנת SolidWorks Kids החדשה, כחלק מהפתרון שלנו  המיועד לחינוך, המאפשר שימוש ותפעול המדפסת בצורה פשוטה ובטוחה במיוחד בבתי ספר ובמוסדות חינוך״.

לדברי קים, עם ובהתאם לצרכי השוק, החברה החלה גם להיערך לכניסה לתחומי ה׳פרוסיומר׳, המקצועיים יותר, כמו גם לתחומי ההדפסה במתכת, המתאים יותר לתעשייה הכבדה יותר. ״הדפסת המתכת תהיה פריצת דרך גדולה עבורנו. זו תהיה נקודת הכניסה לתעשייה. אני מאמין גדול בתחום ההדפסה בתלת מימד ומעריך שצפוי לנו גידול יציב ועליה של בין 20 ל-30 אחוז בהיקפי הפעילות במהלך 2017. מכרנו בשנה האחרונה כפול מהתחזיות הראשונות שלנו ואין סיבה שזה לא יימשך״.  

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>