PITSTOP בגרסה חדשה

חברת התוכנה העולמית Enfocus יצרה גרסה חדשה לתוכנת העבודה בדפוס PITSTOP

על פי החברה בגרסה החדשה צפויות תכונות חדשות ושיפורים שפותחו בעקבות משוב מקבוצת מיקוד של משתמשים, במטרה לספק מענה לצרכים של מפעילי קדם-דפוס מקצועיים.

חברת התוכנה העולמית Enfocus  יצרה גרסה חדשה  לתוכנת העבודה בדפוס PITSTOP    

על פי החברה בגרסה החדשה צפויות תכונות חדשות ושיפורים שפותחו בעקבות משוב מקבוצת מיקוד של משתמשים, במטרה לספק מענה לצרכים של מפעילי קדם-דפוס מקצועיים. התכונות החדשות של Pitstop 2018 הן:

רשימת פעולות  Visualizer

זוהי תכונה חדשה לשיפור חווית המשתמש בעת עבודה. רשימות פעולה מציגות את השינויים ב- PDFלפי סדר הפעולה. משוב של קבוצות משתמשים הראה כי כלי חדש זה, חוסך זמן בעת ​​איתור באגים ומוריד את רמת המורכבות בעבודת המשתמש. בית דפוס בעפולה

יצירת ברקוד אוטומטית

 PitStop Server 2018 יש את היכולת ליצור ברקודים, באמצעות פעולה חדשה הוסף ברקוד. פעולה זו תומכת ביותר מ -100 סוגי ברקוד שונים. ברקודים נמצאים בשימוש יותר ויותר בייצור, לא רק עבור המוצרים המודפסים עצמם, אלא גם עבור מעקב ובקרה, במיוחד בתהליכי הגימור.

ב PitStop Pro משתמשים יכולים ליצור ברקודים באופן ידני, אבל דרך שרתPitstop הם יכולים להיווצר באופן אוטומטי באמצעות כרטיס עבודה – Job Ticket. אקורדיוניסט ליום הנישואין

הסרת שאריות אלמנטים חתוכים Remove Clipped Lineart

פעולה יחודית שנדרשה ע"י הלקוחות זמן רב Preflight,מאפשרת מחיקה של אלמנטים החתוכים clippedממילא מהגרפיקה אך מכבידים על הקובץ בזמן עיבוד להדפסה.  קובץ הPDF הופך הרבה יותר קטן, יעיל יותר וקל יותר לעיבוד ועריכה.

Pantone  פעולות צבע (מיפוי, בחירה ובדיקה)

צבעי Pantone ממשיכים להיות אתגר עבור הלקוחות שלנו, במיוחד עם מגוון סוגי צבעי CMYKהזמינים בשוק בגרסאות שונות של יישומים.

ב PitStop 2018 ישנו חיבור עם חברת האחות שלנו, Pantoneועכשיו ניתן לקבל את ספריות הפנטון ב-PitStop Server . בנוסף, הוספנו פונקציונליות חדשה המאפשרת שליטה רבה יותר בצבעי  Pantone  ומאפשרת למשתמשים לשנות שמות צבעים באופן אוטומטי וכן למפות צבעים לספריותPantone הנכונות לפי בחירתם.

כלים חדשים לעריכת וקטור

כל המשתמשים אשר מכירים את כלי עריכת וקטור יוכלו לקבל אותם מהיום ב-PitStop Pro וPitStop Server  עבור שניהם ידנית או עריכה אוטומטית.

דוח חדש עבור סוג צבע של דפים להבנת חיובי הקליקים

דו"ח חדש המדמה בקר הדפסה DFEומציג נתונים של כמות הדפים הריקים, שחור ולבן או צבע. שימושי במיוחד עבור לקוחות אשר משלמים עבור הדפסה לפי קליקים (פעימות מונה).

זהה את נקודת ההדפסה המינימלית

בדיקה חדשה לגמרי המבוססת על בדיקת הדמיית הדיו, מזהה גוונים בהירים מאוד, שעלולים לגרום לבעיות בייצור או שאינם ניתנים להדפסה בגלל מגבלות המדפסת. מאוד שימושי להכנת קבצים להדפסת Flexo.

דוח XML חדש

שרת PitStopמאפשר הפקת דוח XMLחדש מבנה XMLהחדש פשוט ונוח יותר להעברה למערכות צד ג' ע"י שימוש ב- XPaths.

Switch Configurator חדש

מביא את ממשק PitStopישירות לתוך מערכת ה- Switchוגם מאפשר יצירה ועריכה של פרופילים Preflightורשימות פעולה. התצורה החדשה אינה מאחסנת עוד נכסים no caching assets, לכן כל רשימת פעולות חדשות או פרופילי בדיקת קדם נוספים באופן מיידי. בנוסף, אפשרות XSLT, מאפשרת להזין את דוח ה- XML​​ישירות לקונפיגורטור. יש מספר XSLTsהמוגדרים כברירת מחדל, והמשתמשים יכולים גם ליצור אותם מותאמים אישית, בהתאם לצורך.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>