Lexmark בפתרונות לאבטחה בדפוס

חברת המחקר IDC פרסמה במחקר שערכה לאחרונה ובו נאמר כי "הגישה הרוחבית בשילוב עם פתרונות האבטחה של Lexmark

והמומחיות בתחום השירותים המקצועיים, מעמידים אתLexmark  בעמדה החזקה למתן אבטחה טובה ביותר ללקוחותיה.

חברת המחקר IDC פרסמה במחקר שערכה לאחרונה  ובו נאמר כי "הגישה הרוחבית, בשילוב עם פתרונות האבטחה שלLexmark והמומחיות בתחום השירותים המקצועיים, מעמידים אתLexmark  בעמדה החזקה למתן אבטחה טובה ביותר ללקוחותיה."

לקסמרק מיוצגת בישראל על ידי  חברת  גטר טק.

 ארגונים רבים אינם מייחסים חשיבות מספקת לנושא האבטחה בתחום ההדפסה ומטפלים לרוב בבעיות אבטחה דחופות יותר בתחום המחשוב הארגוני. מחקרQuocirca מגלה כי ארגונים מציבים עדיפות נמוכה על אבטחת הדפסה למרות מעל 60% מודים כי חוו פריצת נתונים הקשורים הדפסה.

Lexmark  שמה דגש על נושא הפירצות באבטחה הקיימות בתחום ההדפסה במטרה לבנות גשר בין המידע דיגיטלי וההדפסה עצמה ולאבטח את נקודות החיבור בין הרשת, המדפסת והמסמך.

יצירת חוקים ( Rules ) לגישה מאובטחת למדפסת

גישה מאובטחת במוצרים שלLexmark מבטיחה שרק משתמשים מאומתים ומורשים יכולים לעבוד עם מידע רגיש, בעל ערך ומוגן. ניתן לאשר בקלות את זהות המשתמש באמצעות Active Directory:, הזדהות לפי שם משתמש וסיסמא ברשת או תג עובד, או לשלב אימות של שני גורמים מתוך הנ"ל. ניצול טכנולוגיות מובנות כאלה מפשט הן פריסה והן אכיפה של חוקי גישה והרשאות מוגדרים מראש למשתמש.

הגדרה נכונה של המדפסת ברשת

תכונות התומכות באבטחת גישה יכולות להגן על התקניLexmark מפני גישה לא מורשית , הן מרחוק והן מלוח הבקרה של המדפסת . השבתת תכונות מיותרות כדי לנעול את ממשקי המכשיר ולאבטח את הנתונים שהם מכילים, התקניLexmark כוללים מגוון של תכונות מובנות שיסייעו לך להקשיח התקן מפני התקפות. זוהי דרך רבת עוצמה לאבטחת ממשקי רשת ממשתמשים זדוניים.

ניהול מאובטח מרחוק

ניהול מאובטח מרחוק מספק מגוון רחב של כלים ויכולות התקן כדי לנהל ביעילות צי של מדפסות לייזר ברשת ומוצרים רב-תכליתיים. באפשרותך להגביל את ניהול ההתקנים לאנשי צוות מורשים ולאבטח את הגדרות המכשיר שלך באמצעות שילוב של גישה למכשיר שנכפה בקפדנות, רישום ביקורת, שדרוגי קושחה חתומים דיגיטלית, ניהול אישורים, HTTPS, SNMPv3 ואיפוס סיסמה מאובטח.

דיסק קשיח מוצפן

במדפסות Lexmark ומוצרים רב-תכליתיים המכילים דיסקים קשיחים פנימיים ניתן להצפין את הנתונים שבדיסק הקשיח (AES key, up to 256 bits) כדי לשמור על סודות הארגון שלך.  כמו כן ניתן לבצע מחיקה כללית של המידע שעל הדיסק לפי לו"ז שנקבע . הגנה זו משפרת את אבטחת הנתונים המאוחסנים בדיסק הקשיח ומסייע למנוע ממשתמשים זדוניים לקבל גישה למידע חסוי

בעוד ארגונים רבים נקטו צעדים כדי לאבטח את התקני ההדפסה ואת תעבורת הרשת, לעתים קרובות המסמכים עצמם אינם מאובטחים . המידע המופק על התקן ההדפסה יכול להיות הנקודה הפגיעה ביותר בארגונך , בעיקר משום שפגיעות זו באה מתוך הארגון שלך - לא מבחוץ.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>