קפיצה קדימה ב KODAK

טכנולוגיית הלוחות ללא פיתוח המצליחה של Kodak עושה עוד קפיצה קדימה עם ההצגה של לוחות S ONORA Xשל Kodak

SONORA X מתבססת על כל היתרונות של טכנולוגית ההדפסה ללא פיתוח של Kodak תוך הוספת יתרונות טכנולוגיים משמעותיים חדשים שמסירים את כל המכשולים בפני הדפסה ללא פיתוח שהיו קיימים בעבר עבור בתי דפוס שנדרשים לעמוד בביצועים תובעניים.

טכנולוגיית הלוחות ללא פיתוח המצליחה של Kodak עושה עוד קפיצה קדימה עם ההצגה של לוחות SONORA X של Kodak.  SONORA X מתבססת על כל היתרונות של טכנולוגית ההדפסה ללא פיתוח של Kodak, תוך הוספת יתרונות טכנולוגיים משמעותיים חדשים שמסירים את כל המכשולים בפני הדפסה ללא פיתוח שהיו קיימים בעבר עבור בתי דפוס שנדרשים לעמוד בביצועים תובעניים. מדפסות UV

      הודות למשך ריצהארוך יותר, זמן הדמיה מהיר יותר ויכולות תפעול בתנאים קשים יותר לעומת לוחות אחרים ללא פיתוח, לוחות SONORA Xמתאימים לשימוש כמעט עבור כל יישום המודפס בדרך כלל עם לוח מפותח בלתי אפוי. Kodak מעריכה כי עד 80% מהשוק של דפוס האופסט יוכלו כעת לפעול באמצעות לוחות ללא פיתוח, כולל בתי דפוס מסחריים גדולים בהדפסה שטוחה מכונות דפוס בגלילים עם ייבוש בחום או ללא חום, מדפסות אופסט של מארזים, ומדפסות המשתמשות בצבעי UV או UV באנרגיה נמוכה. בנוסף, הלוח החדש ללא פיתוח, SONORA X-N, מרחיב את הטכנולוגיה למדפסות עיתונים בינוניות וגדולות.

לוחות SONORA X יכולים להדפיס פי שניים עד פי ששה יותר מאשר לוחות SONORA XP של KODAK, בהתאם ליישום. רגישות חשיפה משופרת מקנה למכונות ההקרנה (CTP) את היכולת למקסם את תפוקת ייצור הלוחות, אפילו במקרני הלוחות המהירים בשוק.[1] הטכנולוגיה הקניינית המשופרת והחדשה לאנודיזציה (anodizing) ולציפוי מגדילה את חוזק הלוח, כך שהוא יכול לעמוד בסביבות תפעול אוטומטיות או מהירות מאוד, שבהן עמידות הלוח היא הכרחית.

מאז שחברת Kodak יצאה לראשונה לשוק עם טכנולוגיית הלוחות ללא פיתוח שלה בשנת 2005, אלפי בתי דפוס בחרו לפשט את תהליך ייצור הלוחות שלהן באמצעות הלוחות ללא פיתוח של Kodak, ללא צורך בפיתוח כימי של הלוחות וללא ההוצאות והמאמץ הכרוכים בתחזוקה ובהפעלה של המפתח.  במהלך תקופה זו, Kodak M המשיכה לשפר את יכולותיהן של הלוחות ללא פיתוח, והשיקה בשנת 2012 את הלוחות SONORA XPו-SONORA NEWS. ההובלה של Kodakבטכנולוגיית הלוחות ללא פיתוח ממשיכה עם הלוחות SONORA Xו-SONORA X-N אשר יהיו זמינות ברחבי העולם ברבעון השני של שנת 2018. לוחות חדשים אלה משלימים את סדרת לוחות SONORA הקיימת.

      "המטרה של Kodakהיא להפוך את הדפוס לזמין יותר ולרווחי יותר עבור כל בתי הדפוס, על-ידי ביטול הצורך בתהליכי פיתוח כימי בתהליך ייצור הלוחות", אמר בראד קרוצ'טן, נשיא חטיבת מערכות הדפסה של Kodak. "SONORA X מהווה פריצת דרך עבור הטכנולוגיה ללא פיתוח.  השיפורים הדרמטיים במשך ההפעלה והטיפול מאפשרים ללוחות ללא פיתוח להתרחב עד לסדר גודל של 80% מהשוק, מה שיהפוך את Sonora X למגמה הרווחת בו."

ראלף לוקאי, הבעלים של דפוס Lokay בגרמניה, משתמש לשעבר בלוחות SONORA XP ובעל אחד מבתי הדפוס הראשונים שבהם נבדק המעבר ללוחות SONORA X ציין כי "קיימות היא יתרון עסקי עבור החברה שלנו, החל מהאופן שבו אנחנו מחממים את המתקן שלנו ועד האופן שבו אנו מדפיסים עבור הלקוחות שלנו. למעשה, מעל 75% מהלקוחות שלנו בוחרים להדפיס ב-Lokay בגלל המחויבות החזקה שלנו לקיימות, וללוחות SONORA יש כאן תפקיד חשוב. מאז המעבר ללוחות ללא פיתוח, צריכת המים שלנו ירדה בשיעור של יותר מ-30% ובוטל הצורך בכל הכימיקלים. אנחנו עושים את כל זה תוך הפקת תוצר באיכות הגבוהה ביותר עבור הלקוחות שלנו."

       מכיוון שצמיחה כלכלית וקיימות סביבתית עומדות בראש סדר העדיפויות בכל הנוגע להשקעות אסטרטגיות בעולם הדפוס, Kodakחוזה שמגמת המעבר ללוחות ללא פיתוח תימשך, וצופה כי 30% מכמות הלוחות של החברה יהיו ללא פיתוח עד שנת 2019.


[1] אורך ההדפסה תלוי ברזולוציית התמונה, הכימיקלים המשמשים בהדפסה, מצב נייר הדיו. אנרגיית לייזר הנדרשת להקרנת ה SONORA X: 120 mJ/cm2

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>