מפעיל תשיק מדפסת HP

חברת HP מרחיבה את היצע מדפסות התלת ממד בישראל ומשיקה לראשונה על ידי חברת מפעיל את סדרת המדפסות בתלת ממד ה- 'Jet Fusion 300/500לאב טיפוס ולייצור בצבע מלא

ענקית ההדפסה, חברת HP, מרחיבה את היצע מדפסות התלת ממד שלה בישראל ומשיקה לראשונה ע״י חברת מפעיל את סדרת המדפסות בתלת ממד ה- 'Jet Fusion 300/500לאב טיפוס ולייצור בצבע מלא.

ה- HP Jet Fusion 3D נחשבת לטכנולוגיה המתקדמת ביותר ול- innovationdisruptive (חדשנות משבשת), שמשנה את כללי המשחקויוצרת הזדמנויות חדשות עבור שוק הייצור התעשייתי העולמי, המוערך בהיקף של כ- 12 טריליון דולרים. ה-HP Jet Fusion 3Dמוזילה את עלויות ההדפסה בתלת ממד ב- 50%ומאיצה את מהירות ההדפסה עד פי 10 לעומת מדפסות תלת ממד אחרות בסדר גודל דומה.

טכנולוגיית ההתכה עליה מבוסס ה- Multi Jet Fusion 3Dויכולתה הייחודית לשלוט במאפייני החומר ברמת הווקסל(יחידת נפח קטנה ביותר- פיקסל תלת ממד), יוצרת מהפיכה בעולמות העיצוב, אבי הטיפוס והייצור. דבר זה מאפשר את העיצוב והייצור של חלקים שלא ניתן היה לייצר בעבר ומבטיח כי בעתיד נוכל לייצר מוצרים בעלי תכונות פיזיות מרובות כגון רמת נוקשות וגמישות משתנה, צבעים ומרקמים שונים ואפילו מוליכות חשמלית ותקשורת.

לדברי רז דרבי, מנכ״ל חברת מפעיל ״מדפסת ה- HP Jet Fusion 300/500 מעניקה את החופש ליצור כמות ומגוון גדולים יותר של חלקים חזקים ומדויקים המשוחררים מהאילוצים והדפוסים של שיטות הייצור המסורתיות. יכולתה הייחודית של HP לשלוט במאפייני ההדפסה ברמת הווקסל ובכל קשת הצבעים,מאפשרת את תכנונם וייצורם של חלקים שלא היה ניתן לחשוב עליהם עד היום לתחומי הבריאות, הרכב, מוצרי הצריכה ותעשיות אחרות. לא משנה מאיזה תחום בתעשייה אתם, אם אתם יזמים, צוות פיתוח של מרכז R&D, עסקים קטנים ובינוניים, מוסדות מחקר ואוניברסיטאות או מעצבים, ההזדמנות לפיתוח הרעיון הגדול הבאבאמצעות ה- HP Jet Fusionהיא אדירה והפוטנציאל לייצר יישומים חדשיםבלתי מוגבל. סטנדרטי האיכות הגבוהים של HP, בשילוב השירות המקצועי וההתמחות הייחודית של מפעיל, המטמיעה כבר היום את מגוון הטכנולוגיותשל HPבתלת ממד ובדו ממדאצל החברות המובילות בישראל, יוצקים תוכן חדש ומרחיבים את היריעה של המהפכה התעשייתית הרביעית בישראל."

מפעיל היא שותף פלטינה של חברת HP מעל 25 שנה וזוכת פרס השותף הצומח ביותר בקבוצת המדינות אליה שייכת(לשנת 2017). מפעיל תספק שירותי התקנה, הדרכה, תמיכה כמו גם אופטימיזציה של ביצועי- HP Jet Fusion 300/500.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>