מפעיל עם המשטרה

חברת מפעיל,, לקחה חלק באירוע מייקרתון The Autonomous Police Station (תחנת המשטרה האוטונומית), שערכה בשבוע שעבר משטרת ישראל במשרדי ORACLE בפתח תקווה.

חברת מפעיל,, לקחה חלק באירוע מייקרתון The Autonomous Police Station (תחנת המשטרה האוטונומית), שערכה בשבוע שעבר משטרת ישראל במשרדי ORACLE בפתח תקווה. מטרת המייקרתון הינה לייצר חדשנות באמצעות יישום פתרונות טכנולוגיים דיגיטליים ופיסיים כאחד, כדי לייצר שליטה במשאבים והשירותים הקיימים בתחנות המשטרה כיום, תוך כדי ניצול וניהול חכם שלהם ע"י הפיכת התחנה לתחנה אוטונומית. לדברי מארגני האירוע, שלוש הקבוצות אשר הציגו את התוצרים הטובים ביותר בסיום שני ימי פעילות המייקרתון, יזכו להמשך פיתוח המוצר בסביבת הניסוי וסביבת העבודה במתחם החדשנות של האגף לתמיכה לוגיסטית של משטרת ישראל, ליווי אקדמי של מרכז ערים חכמות של אונ׳ בר אילן וליווי מקצועי בשילוב תכנית האצה של מכללת עזריאלי להנדסה. 

בתוך מתחם המייקרתון, חברת מפעיל העמידה לרשות המתחרים סוללת מדפסות תלת ממד שולחניות מקצועיות מסוג אולטימייקר. המדפסות מסייעות רבות לפיתוח חדשנות בישראל, משווקות בכל רחבי הארץ ומוטמעות ע״י חברת מפעיל במרכזי פיתוח של חברות רב לאומיות, סטארטאפים, חברות הנדסה וחברות פיתוח מוצר, מוסדות אקדמאים ומחקריים. לדברי אנדרס אידסס, מנהל תחום התלת ממד בחברת מפעיל ״משתתפי המייקרתון הפיקו ערך רב מהמצאות המדפסות בתלת ממד לצד טכנולוגיות חדשניות אחרות כמו קיט של חיישנים, Raspberry PI, פלטפורמות IoT ותשתיות מחשוב אחרות- פיזיות ובענן. המדפסות בתלת ממד אפשרו לפתח פתרונות ככל שהדמיון מאפשר ולייצר במקום, מבנים ועיצובים אליהם לא היה ניתן להגיע אליהם בדרכים אחרות. אנחנו במפעיל, מייצגים בישראל מספר מותגי הדפסה בתלת ממד מהמובילים בעולם כמו HP, Ultimaker ו- DWS עונים מידי יום על הצרכים של אנשי החדשנות והפיתוח בעולמות התעשייה, ההייטק, הביטחון, החינוך, הרפואה ועיצוב המוצר, המשתמשים במדפסות שלנו למגוון רחב של יישומים, מאבות טיפוס ועד ייצור בסדרות קצרות״.


בין הפתרונות המעניינים שהוצגו במייקרתון והודפסו במדפסת תלת ממד אולטימייקר: 

תחבורה שיתופית: חברי הקבוצה בנו מערכת הקצאת רכבים שיתופית ומבוססת פלטפורמה דיגיטאלית בענן, כאשר אבטיפוס עובד, הודפס בתלת ממד באמצעות מדפסת אולטימייקר.

גנרטורים אוטונומיים: למשטרה יש מאות יחידות של גנרטורים בשימוש פעיל, שנבדקות ידנית גם במצבי חירום. האבטיפוס שנבנה בין היתר באמצעות מדפסות התלת ממד של אולטימייקר יאפשר לקבל מידע לגבי הטמפרטורה, הלחות, המיקום וכמות צריכת הדלק וכך יחסוך בתשומות לתחזוקה ויסייע בהפיכת הפריסה המשטרתית לאפקטיבית ומנוהלת. מדובר בחיסכון פוטנציאלי של עשרות עד מאות אלפי שקלים.

ניצול חכם של חניות שמורות: חברי הקבוצה פתחו פתרון העונה על אתגר מציאת חניה זמינה בארגון, באמצעות ניצול חכם יותר של החניות השמורות. הפתרון שפותח מאפשר לשריין חנייה מראש ולהצמיד אותה לרכב ספציפי באמצעות אפליקציה, סנסורים, נתונים בענן וטכנולוגיית IoT. על מנת להמחיש את הדינאמיות של הפתרון מסוג Self Service חברי הקבוצה הדפיסו בתלת ממד אבטיפוס, שעזר להם להמחיש את ההתכנות התפעולית של הפרויקט. 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>