מיכל דלק מודפס

שיתוף פעולה בין שתי חברות, פולימרטל Polymertalמחיפה והנציגות הישראלית של חברת ההדפסה בתלת מימד BigRep הביא לחידוש שיש לו פוטנציאל לשנות את הדרך

בה מייצרים כיום מוצרי מתכת הפתרון של פולימרטל  העובדת כיום עם לקוחות דוגמת רפאל אלביט התעשייה האווירית  משרד הביטחון  אורבוטק ופלקס הוא פיתוח חדשני המאפשר לחבר מתכת לפלסטיק  את מוצר הבסיס מדפיסים בתלת מימד ומחדירים אליו מתכת תוך שימוש בטכנולוגיה של החברה.

שיתוף פעולה בין שתי חברות, פולימרטל (Polymertal) מחיפה והנציגות הישראלית של חברת ההדפסה בתלת מימד BigRep, הביא לחידוש שיש לו פוטנציאל לשנות את הדרך בה מייצרים כיום מוצרי מתכת. הפתרון של ״פולימרטל״ העובדת כיום עם לקוחות דוגמת רפאל, אלביט, התעשייה האווירית, משרד הביטחון, אורבוטק ופלקס, הוא פיתוח חדשני המאפשר לחבר מתכת לפלסטיק. את מוצר הבסיס מדפיסים בתלת מימד ומחדירים אליו מתכת תוך שימוש בטכנולוגיה של החברה. התוצאה היא מוצר חדש לחלוטין שמחליף מוצרים שבמקור נוצרו ממתכת מלאה. המוצר הראשון בו הופגן השת״פ הוא מיכל דלק שמיועד למזל״ט, שנבנה בעבר, בשיטה המסורתית כשהוא כולו ממתכת יקרה וכבדה. המיכל החדש הודפס כולו כיחידה אחת בתלת מימד וצופה במתכת. המוצר הסופי שוקל 60% פחות מהמקורי והוא מפגין חסכון כספי של כ-50% עד 70% מהמחיר בייצור המסורתי של פעם. 

הייחוד בטכנולוגיה של פולימרטל, מסביר מנכ״ל החברה, רן כרמלי, הוא ביכולת לחבר בין המתכת לפלסטיק ולהפוך אותם למוצר אחד:  ״לפלסטיק יש ׳תקרות זכוכית׳. אין לו מוליכות חשמלית, הוא חדיר ללחות ונוזלים, קולט חום ולא מפזר אותו ואינו חזק דיו. אנו מספקים פתרון טכנולוגי שמהווה בעצם תחליף למוצר מתכתי. זהו פתרון היברידי עם רמת האדהזיה(חיבור) הגבוהה בעולם. המוצר הסופי הוא בעל משקל נמוך מאוד של הפלסטיק, עלותו נמוכה משמעותית ויחד עם זאת יש לו את כל  תכונות המתכת – הולכה חשמלית, מניעת חדירת לחות ואדים, עמידות בפני כימיקלים, הסעת חום וחוזק״.

לדברי כרמלי, החיבור עם BigRepישראל היה חיבור מאוד הגיוני. ״הם מכוונים את ההדפסות הגדולות שלהם לתעשייה בעיקר, וגם, מהצד שלהם, הם חיפשו כיצד להביא את היצירות המאוד מיוחדות שלהם, הן מבחינת המורכבות והן מבחינת הגודל, למקומות בהם הצורך דווקא במתכת הוא  הכרח״.

״הפתרון של פולימרטל הוא לא פחות מגאוני״, אומר גיל לביא, מנהל פעילות BigRepבישראל. ״הם לוקחים את התוצרים שיוצאים מהמדפסות שלנו ומוסיפים להם את המתכת, כך שנוצר מוצר חדש לחלוטין. היתרון הגדול: ניתן להתאימו במדויק לדרישות כל לקוח ולקוח, בזכות היכולות של טכנולוגיית ההדפסה בתלת מימד. מדפסים את החלק הנדרש, מורכב ככל שיהיה ומחדירים לפני השטח של הפלסטיק מתכת בתהליך החדשני״. לביא מעריך כי החלקים ההיברידיים החדשים יכולים להתאים לתעשיות דוגמת תעופה, בטחון, תחבורה ואריזה. ״צריך לזכור שלתמונה נכנסים היתרונות הברורים של ההדפסה בתלת מימד: המהירות של העבודה והיכולת לספק מורכבות גדולה. היתרון בשימוש במדפסות הענק של BigRepמשמעותו שכבר לא צריך להדפיס עוד ועוד חלקים קטנים ולחבר אותם אלא מדפיסים את המוצר הסופי כולו כיחידה אחת. המשמעות ברורה: חסכון בזמן ובכסף ללקוח״.

״אנו מעריכים שהמהפכה של פולימרטל יחד עם הפתרונות להדפסה בקני מידה גדולים יכולה בהחלט להביא למהפכה בייצור״, אומר לביא. ״אין לי ספק שכעת, לאחר הוכחת הייתכנות הראשונה יותר ויותר מהשמות הכבדים בתעשייה המסורתית, יבינו את גודל הבשורה ויאמצו אותה לחיקם״.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>