מדפיסים על בושם

PLQ מירושלים הוא סוג מיוחד במינו של עסק מדובר בבית דפוס קטן וממוקד ייצור המדפיס על מוצרים מיוחדים דוגמת בשמים ומשווק אותם

 ומאידך מבצע גם עבודות ייחודיות מאוד למגזר רחב של לקוחות.

PLQ  מירושלים הוא סוג מיוחד במינו של עסק. מדובר בבית דפוס קטן וממוקד ייצור המדפיס על מוצרים מיוחדים דוגמת בשמים ומשווק אותם ומאידך מבצע גם עבודות ייחודיות מאוד למגזר רחב של לקוחות.

העסק שוכן במרכז ירושלים ובעליו הוא שחר שוורץ. 

כמה שנים קיים העסק ומה מייחד אותו?

"העסק קיים כמעט שנתיים. זה התחיל כעבודות הדפסה מקומיות שלנו לצרכים פנימיים , וזה גלש החוצה . העסק התחיל בהדפסות על בקבוקי בושם, כאשר כל לקוח יכול היה  לבחור לעצמו מה יודפס על הבקבוק. כך שזה יהיה אישי. בהדרגה עברנו לעבודות לסטודנטים , מוצרי יודיאיקה, קרמיקות, קרטונים ועבודות שנחשבות " משוגעות". היום כבר התחלנו להדפיס על כיסויי טלפון , הדפסות אישיות. הייחוד הבולט  של המכונה היא שזו המכונה היחידה שיודעת להדפיס בצבע לבן.

מה התמחות ומגזר הלקוחות שלכם ?

"ההתמחות שלנו הינה נגזרת של המדפסת המיוחדת , שמאפשרת להדפיס כל דבר על כל חומר וכמעט על כל משטח.והלקוחות הם מכל המגזרים, עסקיים ופרטיים כאחד". מדבקות בגלילים

מה הם שלושת המוצרים המובילים שלכם?

 "דווקא, הפיתוח האחרון שלנו , הוא הדפסה הפוכה של מדבקות והעברתם למשטחים גדולים. אין לנו מוצרים מובילים שכן אנחנו מדפיסים בצורה אישית לכל  אחד ומה שחפץ ליבו. המוצר המוביל שלנו הוא הדפסה על בקבוקים אבל גם אז – כל הדפסה ,  היא פרסונלית "

שחר מתאר שני  סיפורי צבע מיוחדים על פתרונות  ללקוחות מבלי:" הגיע אומן שרצה העתק של ציור מאד מיוחד שצוייר על בד קנווס. לקחנו את התמונה וסרקנו אותה ברזולוציה מאד גבוהה. תכנתנו את המדפסת כך שתבליט צבעים מסוימים ותעדן אחרי. מה שקיבלנו היה דבר מדהים : המדפסת "העתיקה" את הציור בצורה מדויקת אפילו את משיכות הצבע כאשר הם בולטים , ואפילו הצלנו להבליט את הטקסטורה של בד הקנווס. התוצאה : העתק מדוייק של הציור על משטח פלסטיק.

במקרה אחר עשינו  פרויקט רחב היקב של בית בד לשמנים , שרצו הדפסה "הירואית" על פח שמן ממתכת. עשינו מתקן מיוחד שהביא אותנו להדפסה מדהימה של פח השמן , שהוצג בתערוכה עולמית."

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>