כתר פלסטיק בתלת מימד

בעבור מעצבים ומהנדסים רבים השימוש בהדפסת תלת מימד כבר עבר את שלב המחקר או הניסוי כיום מדובר כבר בטכנולוגיה שימושית

עליה מסתמכים מעצבים בחברות דוגמת כתר פלסטיק, כאשר עומדים בפני משימת עיצוב של מוצרי הדור הבא.

בעבור מעצבים ומהנדסים רבים, השימוש בהדפסת תלת מימד כבר עבר את שלב המחקר, או הניסוי. כיום מדובר כבר בטכנולוגיה שימושית עליה מסתמכים מעצבים בחברות דוגמת כתר פלסטיק, כאשר עומדים בפני משימת עיצוב של מוצרי הדור הבא. 

חברת "כתר פלסטיק", שנחשבת כיום לחברת הפלסטיקה הגדולה בעולם,המייצרת ומספקת מגוון רחב של ריהוט, פתרונות אחסון וארגון לבית ולגן, הוקם מרכז חדשנות שבמסגרתו פועלת מעבדת תלת מימד, המצויידת בין השאר במדפסת פורמט גדול במיוחד, ה- BigRep One, שיכולה להדפיס דגמים ואבי טיפוס עד למידות של מטר xמטר xמטר. תוך שימוש בהדפסת תלת מימד יכולים מעצבי המוצרים השייכים לשש  6 קבוצות הפיתוח השונות בחברה, לבחון מראש רעיונות ולייעל עיצובים – עוד טרם ההליכה לפס הייצור.

״הכנת תבנית לייצור עולה מאות אלפי שקלים״, אומר צביקה זק, מנהל מרכז החדשנות של קבוצת כתר. ״היכולת לראות, למשש ולבחון מקרוב מוצר בגודל טבעי בשלב המאוד ראשוני, תורם משמעותית למניעת טעויות בזמן חוסכת אלפי ועשרות אלפי דולרים ומאות שעות עבודה״.

העובדה שמרבית המוצרים של החברה כיום הם גדולים יחסית ובתצורות מורכבות, הפנתה אותם מראש לחפש מדפסת תלת מימד היכולה לספק את הסחורה ובאיכות הנדרשת והללו נמצאו בדמות המדפסת של BigRep המצויידת בראשי הדפסה של עד שני מ״מ.

בכתר גאים במיוחד במגוון כלים ומוצרים לבית שנראים כעשויים מראטן, כשבעצם מדובר בפלסטיק שמיוצר בשיטה בה "אורגים" חוטי פלסטיק בסוג של שתי וערב, ביניהם עציצים, כלי אחסון, ריהוט ואפילו מיטות לחתולים. ״מניתוח טרנדים, מחקרים ושיחות עם לא מעט אנשי מקצוע מתחומים שונים, גילינו שבכל בית שני במדינות המערב יש בעל חיים שהוא חלק מהמשפחה״, אומר רז. ״זה אומר  שאנשים מוכנים להשקיע בהם סכומים לא מבוטלים. מכאן ועד ייצור מיטות לבעלי חיים מחומר דמוי ראטן לא הייתה רחוקה הדרך".

״הרבה פעמים שואלים אותנו: איך חברה ותיקה כל כך עדיין מוצאת במה לחדש? התשובה היא שאנחנו קשובים וערניים למציאות המשתנה, שהמוחות לא מפסיקים לפעול אצלנו, וכל יום מוליד רעיונות חדשים״, אומר זק. זק מספר כי קבוצת כתר מחזיקה 23 מפעלים ושני מרכזי הפצה ב-11 מדינות, ומעסיקה יותר מ-4,500 עובדים ברחבי העולם. מוצרי כתר, הוא גאה לספר, נמכרים ביותר ממאה מדינות והקבוצה מפיצה את מוצריה ב-25,000 רשתות שיווק ונקודות מכירה ברחבי העולם, כולל 250 מהקמעונאים המובילים בעולם.

לדברי גיל לביא, מנהל פעילות BigRep הגרמנית בישראל, שהכריזה לא מכבר על פתיחת פעילות עסקית ישירה בישראל, מדפסות התלת מימד של BigRep באות לתת מענה לחברות תעשייה וגופים שונים המחפשים פתרונות להדפסת חלקים גדולים במחירים נגישים. פתרונות אלו מספקים אפשרות  להדפיס אבי טיפוס גדולים, תבניות להזרקה ויציקת מתכת במידות גדולות ואביזרי המחשה ותפאורה בעלי עיצוב ייחודי. מוצרי החברה הוטמעו עד כה בחברות גדולות מובילות בגרמניה ובעולם וכוללים את Airbus, ABB, BMW, Daimler. ״אנו בטוחים שהשותפות הזו עם כתר תמשיך ותתרחב. יש בחברה צימאון לחדשנות ולשימוש בטכנולוגיות חדשות שיכולות לזרז הליכי פיתוח. בסוף היום הרי מדובר במי מגיע ראשון לשוק, ובכתר יודעים לעשות את זה טוב מאחרים״.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>