זירוקס תחלק דבידנדים

חברת זירוקס (סימול: XRX) הודיעה בחודש שעבר כי בעלי המניות אישרו את הצעתה לאמץ את הסכם המיזוג לפיו מצפה זירוקס לבצע ארגון מחדש של חברת האחזקות שלה

חברת זירוקס (סימול: XRX) הודיעה בחודש שעבר כי בעלי המניות אישרו את הצעתה לאמץ את הסכם המיזוג לפיו מצפה זירוקס לבצע ארגון מחדש של חברת האחזקות שלה .

המחזיקים בכ -99.7% מהמניות הרגילות בהצבעה ובהצבעה באסיפה השנתית של זירוקס, המהוות כ -77.0% מסך המניות הרגילות של החברה, הצביעו בעד ההצעה. תוצאות ההצבעה הסופיות של האסיפה השנתית יפורסמו בטופס מיוחד שאותו תציג לרשות ניירות ערך.

סגירתו של ארגון מחדש של חברת האחזקות נותרה כפופה להתאמה ולשביעות רצון של תנאים מקובלים, לרבות, ללא הגבלה, קבלת אישור מאת רשות הנהלים  הפיננסית של בריטניה. Xerox מתמקדת ברבעון השלישי של 2019  בארגון מחדש של חברת האחזקות; עם זאת, אין כל בטחון לגבי השלמת הארגון מחדש או העיתוי של האישורים הרגולטוריים, אשר עלולים לעכב את הסגירה.

לאחר הסגירה, צפוי כי המניות הרגילות של חברת האחזקות יסחר בבורסה של ניו יורק תחת סמל המסחר הנוכחי של Xerox, "XRX". בנוסף, כדי לחסל את הדרישות הניהוליות הכפולות והעלויות, זירוקס הודיעה ל- NYSE שיקגו כי היא מתכוונת מרצון לעקוף מניות משותפות של Xerox ממסחר בבורסת NYSE שיקאגו מיד לפני השלמת ארגון מחדש של חברת האחזקות.

הצהרה על דיבידנד
ב21 למאי הודיעה החברה כי מועצת המנהלים שלה הכריזה על דיבידנד רבעוני במזומן של 0.25 דולר למניה על מניות משותפות של זירוקס. הדיבידנד ישולם ביום 31 ביולי 2019 לבעלי המניות הרשומים ביום 28 ביוני 2019.

הדירקטוריון גם הכריז על דיבידנד רבעוני במזומן של 20 דולר למניה על מניה מובילה  זירוקס B להמרה. הדיבידנד ישולם ביום 1 ביולי 2019 לבעלי המניות הרשומים ביום 15 ביוני 2019.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>