התועלת ביעוץ עסקי

דורון עמית הוא יועץ עסקי בכיר בעל נסיון של 40 שנה בתחום הוא בן 60 בעל תואר במנהל עסקים ונמצא בתחום כמנכ"ל בעלים ויזם עצמאי

השינויים הטכנולוגיים התכופים גרמו לכך שעולם העסקים  עבר שינויים מהותיים מאוד   שינויים אלו משפיעים מאוד על התנהלות עסקית נכונה.

 דורון עמית הוא יועץ עסקי בכיר בעל נסיון של 40 שנה בתחום. הוא בן 60, בעל תואר במנהל עסקים ונמצא בתחום כמנכ"ל, בעלים ויזם עצמאי.

 השינויים הטכנולוגיים התכופים גרמו לכך שעולם העסקים  עבר שינויים מהותיים מאוד . שינויים אלו משפיעים מאוד על התנהלות עסקית נכונה.

למה עסקים חייבים ולא צריכים יועץ עסקי:

"בעלי העסקים מתמחים בתחום המקצועי שלהם ולא בניהול הם לא מנהלים את העסק הם מתפעלים את העסק.

עולם העסקים התהפך: הגלובליזציה, התחרות, אסיה, השמיים הפתוחים, הרגולציה, מכת ההלוואות, כל אלה הקשו קושי רב על רבבות עסקים וחברות ולא סתם קורסים כל שנה למעלה מ-40 אלף עסקים והכול בגלל בעיות ניהול, בעלי עסקים קיימים לא ציפו לכזה שינוי דרמטי בשוק ובמקום לזמן יועץ עסקי לעשות רה ארגון בעסק שלהם הם לקחו הלוואות במקום מכירות והתייעלות הלוואות שבסופו של יום "תקעו אותם עוד יותר".

בעלי עסקים נוטים לחשוב שיועץ עסקי זו הוצאה, אני טוען כי ייעוץ עסקי היא הכנסה

עסקים לא מבינים כמה יועץ עסקי נכון יכול לחסוך לעסק עוד לפני שהכניס את אפו בכל מחלקותיו של העסק לדוגמא חוסר התקשורת של רואה החשבון עם העסק גורם לעסק לשלם למוסדות תשלומים שונים שבכלל לא היה צריך לשלם אותם.

דוגמה נוספת: יש הרבה לקוחות העובדים במסגרת עוסק מורשה הנדרשים לשלם מקדמות מס הכנסה וביטוח לאומי ללא כל פרופורציות לתזרים המזומנים של העסק. יותר מזה בסוף שנה הם נדרשים לשלם השלמת המקדמות לסכומים שגם לא תואמים לתזרים המזומנים של העסק, עסקים מקבלים את דברי רואה החשבון שלהם כאילו יצאו מפי הקב"ה וזה לא נכון וטעות שיכולה לעלות בקריסת העסק.

אותו דבר לגבי שאר תחומי העסק: בנקים, מסגרות אשראי, מימון, כוח אדם, מכירות: פרסום שיטות פרסום לדוגמה: מצאתי לקוחות אשר חברות קידום אתרים מקדמות לעסקים בשיטת ה-PPC– גיליתי כי הפרסום עובד 24/7 למרות שהעסק לא עובד 24/7 גילתי כי בין מילות המפתח שלקוחות הקליקו 60% מהם לא קשורות לעסק וכך הלקוח משלם הון על "סתם".

מאד קשה היום לנהל עסקים, בנוסף לזה סף הכניסה לעסקים היום הוא נמוך ולכן כל מיזם חדש או עסק חדש עושה תכנית עסקית מתוך הבנה שהתכנית העסקית האקסלית היא תעודת הביטוח לעסק. אלו הם שטויות! אנשים שפותחים עסקים מבינים את תחום העסק שלהם אבל לא ליצור תעודת ביטוח לקיומו של העסק ולא לנהל אותו. ולכן הסטטיסטיקה מראה שעסקים חדשים קורסים עד 3.5 שנים מיום פתיחתם. כל זה על מנת לחסוך את עלות היועץ העסקי."

בשורה התחתונה דורון עמית, ממליץ מאוד על פניה ליעוץ עסקי על מנת ליצור ניהול נכון , יעיל וטוב יותר של העסק שיוכל לגרום לו לשגשג ולהצליח ביתר שאת.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>