סיסטמטיקס השיקה מדפסות תלת-ממד

חברת סיסטמטיקס, המתמחה בפתרונות לעולם הפיתוח והייצור, חתמה על הסכם ייצוג בלעדי בישראל עם חברת BCN3D הספרדית, יצרנית מדפסות תלת-ממד שולחניות מהבולטות בעולם כיום. פתרונות ההדפסה של BCN3D


 
חברת סיסטמטיקס
, המתמחה בפתרונות לעולם הפיתוח והייצור, חתמה על הסכם ייצוג בלעדי בישראל עם חברת BCN3D הספרדית, יצרנית מדפסות תלת-ממד שולחניות מהבולטות בעולם כיום. פתרונות ההדפסה של BCN3D נמצאים בשימוש לקוחות ברחבי הגלובוס, בתחומי הייצור, פיתוח והנדסה, רפואה, מחקר ופיתוח ואקדמיה, והיא מספקת להם פתרונות הדפסה מתקדמים בקנה מידה גדול, פשטות תפעולית תוך שימוש בחומרים הנדסיים ייחודיים. בין לקוחות החברה: סיאט, ב.מ.וו ונאסא. 

״החיבור שלנו לסיסטמטיקס הוא חיבור מתבקש״, אמר קסאבייר מרטינז פאנקה, מנכ״ל BCN3D. ״בישראל יש ריכוז גבוה של ארגונים, חברות, עסקים ואנשי מקצוע שמחפשים את המילה האחרונה בחדשנות טכנולוגית ובאמצעי ייצור ופיתוח - כאלה שיכולים לקדם אותם ואת החברות שלהם. מדובר בשוק שמעריך מוצרי פרימיום פשוטים לתפעול, שמקדמים פרודוקטיביות ויצירתיות״.

הדור החדש של מדפסות תלת-ממד מקצועיות
בצמוד לחתימה, משיקה סיסטמטיקס בישראל שלוש מדפסות תלת-ממד של BCN3D המשתייכות לדור החדש של המדפסות, למגוון שימושים מקצועיים: ה- Epsilon W50, Epsilon W27 וה- Sigma D25. 
המדפסות מתאימות לסביבה משרדית, מתחברות לרשת החשמל הרגילה, ומפגינות נפחי הדפסה מרשימים. המדפסות אידיאליות לתפעול יומיומי והדפסה של ׳סדרות קצרות׳, הדפסת חלקים סופיים פונקציונאליים ועזרים שונים לייצור.

מדפסות BCN3D ערוכות לספק חלקים בקנה מידה גדול במיוחד, עם מגוון רחב של חומרים הנדסיים מתוצרת  BASF/ Mitsubishi Chemical. המדפסות עושות שימוש בטכנולוגיית ה-
Independent Dual Extrusion System (IDEX) - הן מצוידות בשני ראשי הדפסה נפרדים שיכולים להדפיס שני חלקים זהים בו זמנית, או לבצע שיקוף חלקים(Mirror Parts)  והדפסתם בו-זמנית לטובת פרודוקטיביות גבוהה וקבלת חלקים באיכות מרשימה. ראשי ההדפסה בנויים מהרכיבים הטובים ביותר בשוק, כולל ראש הדפסה (אקסטרודר) Bondtech שהוא בעל תמסורת כפולה וראש חימום מתוצרת E3D – יצרנית ראשי ההדפסה המובילה בשוק.

מדפסת ה-Sigma כוללת מערכת פיזור חום חדשה, תהליך קליברציה עדכני והיא תוכננה, עוצבה ונבנתה כדי לספק מקסימום פרודוקטיביות עבור משימות דוגמת ייצור אבות טיפוס פונקציונאליים, ולמטרות מחקר ולימוד. 

את תחנות העבודה השולחניות משלים פתרון מארז חכם (Smart Cabinet), שמאחסן את חומרי ההדפסה במצב אופטימלי ומספק להם סביבה מבוקרת לחות, המבטיחה תוצאות הדפסה מיטביות, החלפת חומרים יעילה ושמירה על איכות החומר. ביחידה אף מובנה אל-פסק (UPS) המבטיח את שלמות המדפסת וההדפסה במקרה של הפסקות חשמל קצרות, ואחסון נח לאביזרים נלווים.

״המשימה שלנו בסיסטמטיקס היא לספק את הכלים הטובים ביותר לאנשים שמשנים את הדרך בה מוצרים מתוכננים ומיוצרים״, אומר ניר גלזר, מנהל תחום מדפסות תלת-ממד בסיסטמטיקס. ״המדפסות החדשות שאנו מציגים כעת מתאימות למגוון רחב של תחומי תעשייה, רפואה ומחקר והן יאפשרו למובילי חדשנות, ליוצרים ולאנשי מקצוע בתעשייה להפוך את הרעיונות הכי פרועים שלהם, למציאות פונקציונאלית״.

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>