פרס ראשון בהדפסות ספרים

כ2800 חברות ויצרנים מתחום הגרפיקה והדפוס מארצות הברית וממדינות שונות בעולם נטלו חלק בתחרות הפרמייר של תעשיית הדפוס האמריקאית בשנה ה63 שלה

הפרס הראשון שהוענק נקרא  "פרס בני" על שמו של אחד ממייסדי ארצות הברית  ונשיאיה בנג'מין פרנקלין ( שהיה פועל דפוס בתחילת דרכו...).

חברת ברידג', מקליפורניה המתמחה בהוצאה לאור והדפסה של כתבי רון ל. האברד ושל ארגון הסיינטולוגיה נטלה  ארבע תעודות הוקרה: הסדרה כולה עבור "הדפסה דיגיטלית לפי דרישה" ו"ספרי מסחר בכריכה קשה, כתבי עת וספרים אחרים ", והנפחים האישיים ל. רון האברד: פרופיל עבור" נייר כסף " חותמת והטבעה / הבלטה; "ל. רון האברד. הדפסת ספרים בכמות קטנה

החברה  נטלה גם  את המקום הראשון בתחרות אחרת, בקטגוריה של "כוח עבודה חדש". כאשר ההישג תואר במילים אלה: "כאשר ברידג'  פרסומים החליטו להעביר את הייצור של ספרים, תקליטורים ,מוצרי פנים,והיה צורך להרחיב את  צוות הייצור שלה פתאום, החברה הגיבה מהר באמצעות פתוח  תוכנית הדרכה ארגונית  שכללה- חניכות, בדיקות של ידע צוותי והדרכה בזמן העבודה. צוות  ברידג 'הוא עכשיו בין הבקיאים ביותר בעולם, הגדרת רשומות עבור נפח הייצור. "

ברידג 'מייצרת את כל הרצאות האודיו של דיאנטיקה וסיינטולוגיה ברחבי העולם וכל הספרים וחומרי הקורס עבור אמריקה, אסיה, אפריקה ואוקיאניה. בשיתוף עם New Era Publications, המספקת את הספרים וחומרי הקורסים באירופה ובבריטניה, יש להם יכולת להדפיס 600,000 ספרים ומיליון תקליטורים בשבוע, או 31 מיליון ספרים ו -52 מיליון תקליטורים בשנה.

המפעל שוכן  במתקן של 276,000 מ"ר  בלוס אנג'לס קאונטי, קליפורניה

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>