מפעיל וארגון הדפוס

חברת מפעיל קיימה ביום שלישי ה2 לאפריל, אירוע מיוחד בשיתוף עם ארגון אומנויות הדפוס בהתאחדות המלאכה והתעשיה.

חברת מפעיל קיימה ביום שלישי ה2 לאפריל, אירוע מיוחד בשיתוף עם ארגון אומנויות הדפוס בהתאחדות המלאכה והתעשיה.

לתמונות לחץ כאן:


את האירוע שהתקיים בשעות הערב  בבית התאחדות התעשיה והמלאכה בתל אביב פתח  יוסף ולדמן (דפוס ולדמן) יו"ר הארגון שהזמין את יוסי  אלקובי  יו"ר ההתאחדות לומר דברי ברכה ואחריו דיבר  חנן אביטן  שכלל  סקירה על מפעיל שהיא אחת החברות המובילות כיום בישראל בתחום מיכון לדפוס הדיגיטלי ומתן פתרונות שונים ברמה העסקית והטכנית לבתי דפוס ממגזרים שונים. כיבוד נדיב מגוון ועשיר קידם את האורחים, בנוסף.
יוסי אלקובי, יושב ראש התאחדות המלאכה והתעשיה:"ענף הדפוס בישראל, הוא ענף מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית והעובדה שהמוחות וההמצאות החשובות כיום בענף הדפוס הישראלי, תופסים את החלק החשוב ביותר באופן יחסי מול מדינות אחרות בעולם. יחד עם זאת הוא קשור היטב גם לענפים אחרים ויש הכרח בכך שיהיו אינטרסים צמודים לכל הענפים. ההתאחדות פועלת כיום במרץ להגשמת מטרות כלל חבריה מכל המגזרים, כולל ענף הדפוס בוודאי. כך למשל אמורה להיכנס לפועל תוכנית הקצאה של 25 מליון שקל שתאפשר מתן אשראי מעל מליון שקל לבתי דפוס בינוניים וקטנים לרכישת ציוד מתקדם ותפעולו וכן מתן אפשרות ל1/2 נקודת זיכוי לבעל מקצוע טכני מתקדם דוגמת הנדסאי או טכנאי בתחום על מנת לעודד הכשרה מקצועית בתחומים אלו."
חנן אביטן, סמנ"כל חטיבת פדודקשיין במפעיל, נתן הרצאה מקיפה מאוד על המגמות כיום בענף הדפוס, טרנדים עתידיים, מצב השוק וחשיבותה של מפעיל, כולל התפקידים שהיא ממלאת בענף מבחינה טכנולוגית ועסקית:" כל בית דפוס שרוצה להצליח צריך להיות עם חזון. חזון שיכלול- ניתוח צרכים. שימושיות הכרחית( תועלתנות) רמת דיוק גבוהה מאוד. מבחינת הדפוס התעשייתי יש כיום הכרח לחפש מנועי צמיחה מובילים ליישומים יעילים ומתן פתרונות רחבי היקף בתחומים שונים. 
הצלחות עסקיות תלויות לעיתים קרובות בנושאים כמו שינויי מיקום גיאוגרפי ועסקי כאחת או בנפרד.
לדעתי עתיד הדפוס בשנים הקרובות יכלול: 1. הדפסה בתחומים ייחודיים שתכלול מעגלים אלקטרוניים וחיישנים 2. לשכות שירות וגימורים דיגיטליים 3. אריזות חכמות 4. ניהול תקשורת
5. הדפסה שטוחה.
6. מודלים עסקיים חכמים.
מה שאני מכנה מודלים עסקיים חכמים, כוללים: א. יעוץ עסקי ב. זיהוי של הזדמניות עסקיות
ג. ללמוד איך סיפור הצלחה עובד בהיבטים של שיווק ומכירה.
ד. יכולת ליצור סיפור הצלחה
ה. פוטנציאל כלכלי
ו. בחינת רמות הסיכוי והסיכון
ז. לוחות זמנים יעילים ליישום תוכניות
חנן אביטן הביא נתונים עובדתיים המתייחסים למצבה של מפעיל בישראל ( שליטה מוחלטת בשוק ההעתקות בתחום הפורמט הרחב באמצעות מדפסת הpage wide  של HP. וכן נתונים לגבי תחומי ההובלה הייחודיים בתחום הדיגיטלי של חברת RICOH  העולמית שמפעיל היא הנציגה הבלעדית שלה בישראל כיום.


דני ניסים וכפיר מזרחי, מנהלי השירות הטכני של מפעיל לתחום הדפוס, דיברו על  מדיניות השירות המקצועית של מפעיל ללקוחותיה. על סוגי התמיכה הטכנית שניתנת ועל חשיבות המיומנות הגבוהה של הטכנאים מחד, ועל הערך הגדול מאוד שיש לשיתוף פעולה עם הלקוחות מאידך.
הם הביאו כמה דוגמאות כלל ארציות המתייחסות הן למדיניות והן ליישום כללי השירות אצל לקוחות החברה.
יום העיון, הוסיף ,כך נראה הרבה מאוד לנוכחים מבחינה מקצועית ועסקית כאחת.


מתגובות החברים 
רפי אסייג, בעלים של אלדן הדפסות משי מחולון:" :" ישנה חשיבות למשקל יותר משמעותי בהסתכלות העתידית שלנו על התחום וכיצד זה משלב תחומים נוספים ומתן מעטפת שירותים רחבה יותר בהתאם לצרכים המשתנים שהמשק יוצר לנו. התחרות נוצרת בין השאר מחוסר הפתיחות לשילוב עם שירותים אחרים. וההרצאה נתנה בהחלט פתח רחב מאוד להבנה של המשכיות עסקית והתנהלות סביב המוצרים ומעטפת מותאמת לצרכים ולאפשריות של בית הדפוס. ההרצאה נתנה בהחלט תשובות ראויות וטובות מאוד לכך."


יוסי ולדמן, יושב ראש ארגון הדפוס:" היה זה בהחלט אירוע מאוד מכובד וברמה גבוהה. ניתן לסכם כי כל הנוכחים למדו וקיבלו חומר חשוב למחשבה וכלי עבודה יעילים.
חייבת לדעתי להיות המשכיות בעניין. חברת מפעיל הגיעה אלינו בזרועות פתוחות. ועל כך מגיע לה ברכת "יישר כח" ובמיוחד לחנן ולצוות. היא הקדישה משאבים מכובדים לכבוד הערב. כולנו למדנו והקשבנו לדברים שהוצגו בקשב רב. האירוע הוכיח בהחלט כי יש ערך רב מאוד לשיתוף פעולה בין בתי דפוס לבין ספקים והתנהלות חיובית ביניהם תתרום היטב וראוי לשני הצדדים כאחד."

 

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>