הדפוס המתקדם מנתיבות

בית דפוס חדש בשם Art Print הושק לאחרונה באזור התעשייה הוותיק בנתיבות ויעניק שירותי דפוס דיגיטאליים מהמתקדמים והמהירים ביותר בישראל המיובאים על ידי חברת מפעיל

בית דפוס חדש בשם Art Printהושק לאחרונה באזור התעשייה הוותיק בנתיבות ויעניק שירותי דפוס דיגיטאליים מהמתקדמים והמהירים ביותר בישראל, המיובאים ע״י חברת ״מפעיל״. בין שירותי ההדפסה הדיגיטאליים הייחודיים שיספק Art Printניתן למצוא הדפסה בצבעי ניאון זוהרים, שלטים באורך של שלושה בניינים ויכולות דפוס נוספות במהירויות ביצוע מהגבוהות בארץ ובעולם.

לדברי אורי כהן, בעלים של Art Print: ״אנחנו יכולים לספק היום מנתיבות את שירותי הדפוס המתקדמים ביותר בעולם של החברות המובילות בתחום כמו HPו- Ricohוביחד עם חברת ״מפעיל״ מחויבים לרמת שירות ואמינות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. למעשה המשפחה שלנו מתגוררת בנתיבות מאז שעלינו מטוניס בשנת 1960 כשהעיר עוד הייתה מעברה. לכן, זה היה לנו מאד ברור וטבעי שנשאר כאן, נביא את הטכנולוגיה הכי מתקדמת בתחום הדפוס הדיגיטאלי ונסייע בפרנסה לתושבי העיר, שעד היום רגילים לעבוד במקצועות מסורתיים של בנייה, בטחון ונגרות. אין לנו ספק שהכנסת תהליכי דיגיטציה מתקדמים היא חלק מהקידום וההתפתחות של העיר נתיבות ואזור הדרום בכלל. בחרנו לעבוד עם חברת ״מפעיל״, שגם היא פעילה מאד בדרום, עם סניף בבאר שבע, מכיוון שלצד כל הטכנולוגיה המרשימה הזו חשוב לנו גם הקשר הבינאישי והשירות המהיר והאמין ללקוחות שלנו״.

בית הדפוס יספק מגוון שירותי הדפסה דיגיטאליים מתקדמים כמו מיתוג לאירועים, העתקות והדפסת תוכניות בניה לקבלנים ואדריכלים וכן שילוט ומוצרים נלווים לעסקים ולבתי ספר. Art Printיספק שירותים לכל אזור הדרום מבאר שבע ועד אשדוד.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>