האינדיגו המוביל מחולון

הדגש המרכזי של דפוס פוטו ליין בזק ישיר דיגיטל מחולון הוא איכות גבוהה של מוצריו את זה אפשר בהחלט לזקוף לזכותה של מכונת האינדיגו 12000 שנמצאת בבית הדפוס ומייצרת המוצרים הדיגיטליים שלו

הדגש המרכזי של דפוס פוטו ליין בזק ישיר דיגיטל מחולון הוא איכות גבוהה של מוצריו. את זה אפשר בהחלט לזקוף לזכותה של מכונת האינדיגו 12000 שנמצאת בבית הדפוס ומייצרת המוצרים הדיגיטליים שלו.

לתמונות לחץ כאן:

מפעל הדפוס, מעסיק כיום כ-60 עובדים בשתי מחלקות. האחת-גדולה יותר היא מחלקת האופסט, והשניה-קטנה יותר היא מחלקת הדפוס הדיגיטלי שבה עובדים כ15 איש.

אסף ארז, הוא מנהל הדפוס הדיגיטלי:"מכונת האינדיגו 12000 , חצי גליון, היא למעשה ספינת הדגל שלנו במפעל. היא איכותית מאוד ברמה בינלאומית. מותאמת לכמויות קטנות ובינוניות. מהירה ומאפשרת אספקה יעילה של מוצרי דפוס שאנחנו מייצרים בפרקי זמן קצרים."

הדפוס הדיגיטלי משתרע על שטח של 600 מ"ר ושטח דפוס האופסט משתרע על שטח של כ1500 מ"ר. מרבית הלקוחות של בזק ישיר הם מפיקי דפוס מכל רחבי הארץ.

"בישראל יש כיום מפעלי דפוס בודדים שבהם יש שילוב של אופסט ודיגיטלי," מציין אסף ארז.

"השותפות העסקית שלנו עם HP   אינדיגו מאפשרת מתן מענה אופטימלי רחב היקף ללקוחות רבים בכל רחבי הארץ. כאשר ישנה התלבטות לגבי מוצרים וכמויות של מוצרים הרי לנו יש אפשרות רחבה מאוד לתת מענה לכך הן באמצעות דפוס האופסט והן באמצעות הדפוס הדיגיטלי שלנו"

אסף, שהחל את דרכו בבית הדפוס זמן קצר לאחר תום שירותו הצבאי אומר כי לדעתו הדיגיטלי ילך ויתרחב מבחינת נתחי השוק העתידיים בענף הדפוס. אבל זהו תהליך שייקח עוד זמן, ובבוא העת, ישתווה אולי באופן משמעותי זה לזה

הוא מביא שלושה דוגמאות להצלחה של בזק ישיר עם לקוחותיו:" הייתה יבואנית רכב גדולה שיצאה במבצע פרסומי רחב היקף לרגל השקת מכונת חדשה שלה. היא הייתה צריכה כמויות גדולות של פולדרים, פליירים ומוצרי מיתוג. הם הלכו לבית דפוס אחר שאמר להם כי זה ניתן להיעשות רק בשלושה ימים. כשהגיעו אלינו, העבודה בוצעה במהירות, ביעילות ובאיכות גבוהה מאוד בתוך 12 שעות. כאשר העבודה התבצעה בחלוקה יעילה בין האופסט לדיגיטלי וכך עמדנו בלוח הזמנים הנדרש"

"מקרה אחר היה של משרד נדל"ן גדול שעשה מיזם של בית פתוח, ובו הוא היה צריך להשיק פולדרים ממותגים, חלקם הגדול פרסונליים. חלוקה ל45 דירות יוקרה, שהיה צריך להפיק עליהם חומר פרסומי בתוך זמן קצר מאוד. גם בכך עמדנו היטב וזה הוכיח את עצמו."

"במקרה אחר, מפיק דפוס גדול, שנהג להדפיס כמויות של מאות אלפי חוברות פרסומיות בסין, ביקש מאיתנו להפיק דוגמה ראשונית. בתוך זמן קצר הפקנו לו 200 עותקי דוגמה ובעקבות הזמן הקצר של העבודה ואיכות הגבוהה של העבודה הוא עבר לעבוד איתנו"

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>