הראל ישמור באריזות

לפני כחצי שנה מונה הראל בן דוד, למנכ"ל מכון האריזה הישראלי אחד מהגופים הארגוניים בתחום התעשיה הוותיקים בישראל שפעילותו מלווה בנאמנות את ענף האריזה בישראל כבר 60 שנה בקירוב

לפני כחצי שנה, מונה הראל בן דוד, למנכ"ל מכון האריזה הישראלי. אחד מהגופים הארגוניים בתחום התעשיה הוותיקים בישראל, שפעילותו מלווה בנאמנות את ענף האריזה בישראל כבר 60 שנה בקירוב.

בשלוש השנים האחרונות הייתה בפעילות המכון דעיכת מה והוא כמעט ונסגר. אבל אז החליטו לערוך בו כמה שינויים מהותיים וכיום המטרה היא להשיב את הפעילות על כנה מתוך שאיפה להרחיב אותה ביתר שאת. 

במכון עצמו חברים כ50 חברים, יצרנים וצרכנים גדולים. ההנהלה בת ה15 חברים מורכבת מנציגי יצרנים וצרכנים גדולים. יו"ר המכון היא ד"ר שירה רוזן, שהיא מנהלת פיתוח אריזות ראשית בחברת "שטראוס".

הראל בן דוד הוא בן 40. כלכלן בהכשרתו ,  שהגיע מתחום הפיננסים.

מה בעצם תורם מכון האריזה לענף האריזות?

"המכון מורכב למעשה משלוש צלעות: תעשיינים. יצרנים. מעצבים. המטרה המרכזית היא לייצר ערכים מוספים משמעותיים בעבור שלושת המרכיבים הללו מבחינת ידע, הכשרה מקצועית ויצירת אקו סיסטם שיאפשר שימוש בפלטפורמות רחבות יותר של מידע, של כלים מעשיים אחרים. כל זאת על מנת להגיע לקהל יעד רחב וגדול יותר לחברי הארגון, ולענף האריזה בכלל. למעשה, מכון האריזה הוא עמותה ללא כוונת רווח, ולכן באופן מעשי אנחנו מהווים גג לחברי המכון ולתעשיית האריזה בכלל.

כיצד זה בא לידי ביטוי באופן מעשי כיום?

"הרחבת התפיסה לעולם האריזות, שהאריזה בעצם אינה רק מעטפת חיצונית אלא נקודת מפגש חשובה ומהותית עם הלקוח. כך באמצעות ימי עיון, סדנאות מקצועיות, השתלמיות רבות תוכן. עדכון מידע ושליחתו לחברים באמצעות ניוזלטר מקצועי, העלאת מחירונים של חומרי גלם. כנס שנתי רחב היקף ותחרות כוכב ישראל שהיא גולת הכותרת לעידודם של מעצבים להישגים בתחום וגם ליצרנים להגיע לתוצאות גבוהות ומקצועיות בתחום."

מה התוכניות שלך לעתיד לגבי המכון?

"המטרה שלי היא ליצור שיפור ניכר בסביבה העסקית שבה ענף האריזות פועל. כל זה באמצעות הרחבת כלי העבודה שהמכון יכול לתת לחבריו ולתעשיית האריזות בכלל.  על מנת שישראל תהיה גם גורם משפיע על תעשיית האריזות בעולם. כלי העבודה כמובן הם עשיה שוטפת תמידית ויום יומית בתחום. כנסים וימי עיון, אבל גם הדרכות מקצועיות מלאות. הרחבת ההבנה של ערך שרשת האספקה בתחום, ושדרוג של ראיה רחבה יותר של ידע מקצועי של היצרנים בתחום הכלכלה, העיצוב, השיווק של אריזות, באופן הכי מעודכן ואפילו חדשני שישנו."

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>