Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

תערוכה מוצלחת מאוד לויסטה

כ-1000 מבקרים  שכללו יצרני שילוט  ספקים בעלי בתי דפוס ומעצבים שילוט גרפי  הגיעו ב15 לאפריל  לכנס הרביעי של ויסטה לתחום השילוט שהתקיים במרכז הכנסים אווניו בשוהם. הארגון למופת של יוזמת האירוע חברת ויסטה מאשדוד ובעליה ניכרו היטב בתבנית המהוקצעת  של ביתני התצוגה המרחב הפיזי  למבקרים המבקרים זכו גם לכיבוד נדיב מאוד שכלל גם ארוחת צהריים עשירה ומגוונת

מאת: ראובן שבת |

כ-1000 מבקרים, שכללו יצרני שילוט, ספקים, בעלי בתי דפוס ומעצבים שילוט גרפי  הגיעו ב15 לאפריל, לכנס הרביעי של ויסטה לתחום השילוט שהתקיים במרכז הכנסים אווניו בשוהם. הארגון למופת של יוזמת האירוע חברת ויסטה מאשדוד ובעליה ניכרו היטב בתבנית המהוקצעת  של ביתני התצוגה, המרחב הפיז למבקרים. המבקרים זכו גם לכיבוד נדיב מאוד שכלל גם ארוחת צהריים עשירה ומגוונת.

לתמונות לחץ כאן:

בתערוכה הציגו עשרות מציגים שהם ספקים לתחום השילוט בענף הדפוס ואלו כללו את החברות: זיקית דיגיטל. נוי מערכות. אלסופ. מימדים. קולורטק. מפעיל. פלרם. דניגל פייפר. מדיה קומפני. אינטק.  ברלי טכנולוגיות. רפי סעדון. גטר גרופ. גד הדפסות. תמונה ושלט. מרקם.

ארז הלבני, בעליה של חברת ויסטה ויוזם התערוכה:" השנה הגיעו לכאן יותר מציגים. ובהתאם לכך נערכנו היטב בהשקעה לוגיסטית בקביעת מיקומי החברות, באסתטיקה, בתאורה הולמת, במרחב נגיש , ידידותי ויעיל למבקרים הרבים. התערוכה הייתה מאוד מוצלחת והשיגה את יעדיה המרכזיים מבחינת קהל המבקרים, הצפיות שלנו ממנה, הצפיות של המציגים ובעיקר בעובדה שהתקדמנו צעד רחב נוסף קדימה להוכחת נראות חשיבותה של תעשיית השילוט לענף הדפוס בכללותו ועד כמה תעשיה זו מתקדמת, מובילה בדרך ליעדים של הצלחה ליצרנים וללקוחות כאחת. הערך המוסף הברור הוא שאנחנו שואפים גם להתמיד ולהקים בקרוב ארגון שיאגד את יצרני השילוט בישראל וייתן להם מענה ארגוני רחב היקף. מעבר לכך, ענף השילוט כיום מהווה כורח מציאות לכלכלה הישראלית בכללותה, עסק שרוצה להיראות ומכל גודל וסוג שהוא, שפועל במרחב חיצוני, חייב אמצעי נראות. לכך קיימים שלטים. לכך קיימת גם תעשיה איכותית ומתקדמת בתחום, בישראל ולדעתי התערוכה המוצלחת הראתה זאת ללא כל ספק."

בביתני התצוגה הרבים, המבקרים הגיעו, שאלו שאלות, ונציגי החברות הראו חריצות רבה בהסברים מקיפים ויסודיים תוך כדי הדגמות פעולה.

 

אוהד שבתאי, חברת דניגל פייפר מחולון:" הצגנו בתערוכה פתרונות לתחום דפוס הטקסטיל , מתנות ומוצרי קד"מ. אלו כללו- מכבשים יעילים ואיכותיים.  מכשירי עזר לייצור מוצרי קד"מ ומגוון חומרי גלם שונים לתעשיה בכללותה."

אלון הרפז, מנהל מוצר, חברת מפעיל מפתח תקווה:"  הצגנו שני מוצרים חשובים לתעשיה: HP-8000  ומדפסת ייצור תלת מימד של חברת מולטימייקאר. במקרה הזה הייחודיות של המדפסת היא כמובן באיכות שלה  ובוורסטליות של תהליכי הייצור בתחומי השילוט, הקאדים, במהירות, ובתפוקות ייצור. ובעלות של המכונה. עם מגוון רחב של אפשריות הדפסה- פורפילן, רול אפים, קנבסים, ועוד."

 

ערן מנור, מנהל שיווק, חברת נוי מערכות מפתח תקווה:" הצגנו 3 מכונות גימור המהוות פתרון אופטימלי בתחומי ההדבקה,  והלמיניציה וכן חומרי גלם כמו- וינילים, מדבקות, שמשוניות, מתקני תצוגה. כולם בהתמקדות לתחום הפורמט הרחב. לדעתי תחום השילוט ילך ויתרחב מאוד בשנים הקרובות והתערוכה הוכיחה זאת היטב.

 

רפי סעדון, מנכ"ל ובעלים של רפי סעדון-מאסטר לייזר מבית שמש:" התערוכה הזאת מהווה הזדמנות מצויינת לחשיפה בפני מגוון של לקוחות שהצגנו בפניהם את הפתרונות היעילים והאיכותיים מאוד שלנו, בתחום חיתוכי הלייזר וחיתוכי שלטים בכלל. הצגנו שלוש מכונות עיקריות והייתה היענות רבה מאוד למידע לגבי יתרונותיהם של המכונות."

חברת גטר גרופ, הציגה בתערוכה מגוון רחב היקף של פתרונות מיכון וייצור בתחומי השילוט החל ממכונות  עזר לגימור שמשוניות וכלה במכונות ייצור מאסיביות לפתרונות רחבי היקף. צוות יעיל ומנוסה עמד לרשות המבקרים . סיפק בעבורם תשובות רחבות ומידע יסודי לגבי איכותם הגבוהה של המכונות ויעילותם. בביתן רחב הידיים של גטר, גם בוצעו כל העת הדגמות רבות והוא היה למעשה הביתן העסוק ביותר בכל התערוכה.

חברת מימדים מראש העין, הציגה מכונת שילוט מתקדמת מאוד, ומכונת עזר לשמשוניות. גם לשם הגיעו עשרות רבות של מבקרים שהתעיינו בפתרונות הייחודיים של החברה בתחום, המלווה היטב את לקוחותיה גם לאחר רכישת המכונה במענה טכני וייעוץ לתהליכי ייצור במכונות והפקת מוצרים מהן.

שמעון רביב, בעליה של חברת ב.ר.ל.י המתמחה בשיווק מדפסות, שולחנות חיתוך ומכונות לתחום השילוט:" יש לפנינו תערוכה חשובה ורבת ערך רב לענף השילוט. אני באמת מתפעל מכמות המבקרים, מהמידע שהם מבקשים. הצגנו בתערוכה פתרונות אפקטיביים לתחום השילוט בייצור ובגימור, ואלו בהחלט עוררו התעניינות רבה וגדולה אצל המבקרים, ברובם.