Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

יום עיון מוצלח לhp סאיטקס

חברת HP   סאיטקס בשיתוף עם חברת מיקרוג'וק מחיפה  קיימו ביום שני ה29 לינואר יום עיון מיוחד שנושאו מדפסות הלטקס החדשניות והמתקדמות של HP ביום העיון נטלו חלק עשרות רבות של בעלי בתי דפוס ואנשי דפוס מכל רחבי הארץ והוא התקיים באחד מאולמות הקולנוע היפים של סינימה סיטי בהרצליה

מאת: ראובן שבת |

חברת HP   סאיטקס בשיתוף עם חברת מיקרוג'וק מחיפה, קיימו ביום שני ה29 לינואר יום עיון מיוחד שנושאו מדפסות הלטקס החדשניות והמתקדמות של HP. ביום העיון נטלו חלק עשרות רבות של בעלי בתי דפוס ואנשי דפוס מכל רחבי הארץ והוא התקיים באחד מאולמות הקולנוע היפים של סינימה סיטי בהרצליה.

לתמונות לחץ כאן:

המבקרים, זכו עם בואם בארוחת בוקר נדיבה ולאחריה נכנסו לשמוע דברי הסבר מקיפים ומקצועיים על מדפסות הלטקס והיתרונות שלהן. במהלך ההפסקה התקיימה הדגמת דמו של אחת המדפסות וביצועיה. ארוחת צהריים ובסיום האירוע-הקרנת הסרט המיוחד –"משחק החיים".

 

את יום העיון פתח וולפנג פאולקה, שהוא מנהל תחום הפורמט הרחב בhp   סאיטקס. פאולקה דיבר על חשיבות המוצרים החדשים של סאיטיקס בתחום הפורמט הרחב והכדאיות שלהם כיום בטווח השימוש בעולם ומידת היעילות הכלכלית והטכנולוגית שיש לשימוש זה.

בועז כהן, מנהל פיתוח עסקי בסאיטקס החל את דבריו בסקירה קצרה על תולדות חברת HP- שהחלה את דרכה כחברה קטנה מאוד עם שני שותפים שהשקיעו 540 דולר ב1939, והמוצר שאותו מכרו היה מכשיר לבדיקת קול שנמכר ב71 דולר ליחידה.

ב1968, חל הזינוק המשמעותי כלפי מעלה במוצרי החברה בעולם עם המצאת והפצת המחשבון הראשון בעולם.

כיום, חברת HP, פרושה על פני 170 מדינות בעולם. היא מעסיקה 50 אלף עובדים בכל המדינות הללו. יש לה 250 אלף שותפים עסקיים ו18 אלף פטנטים על מוצריה והיא קיבלה מאות פרסים כל כלל מוצריה.

" בתחום מדפסות הלטקס בפורמט הרחב אנחנו כיום הראשונים בעולם," ציין בועז כהן בהמשך דבריו.

" בעידן של היום בו יש למעשה מיעוט מוצרים וריבוי מותגים , תחום השילוט הולך ומתרחב ביתר שאת בגלל דרישות השוק ולמעשה 92% מתחום ההדפסה לקד"מ וכו' הולך כיום לתחום ההדפסה הגרפית, שרובה בעצם שייכת לשוק השילוט לסוגיו.

ככלל מדובר גם בתמורה גבוהה ביחס להשקעה בדף. החל מהדפסה על חומר זוהר, גלי, קנבסים, עיצוב כלי רכב, טפטים לבתי חולים, ומוצרים שונים לפי דרישה".

לאחר דבריו של בועז כהן הוצגו שני סרטונים קצרים שהמחישו היטב את דבריו.

שמעון אלפסי, הבעלים של חברת מיקרוג'וק היה הדובר הבא:" אנחנו מזה 18 שנה שותפים עסקיים של HP  סאיטקס. ולפי המצב, יש היום מגמה ברורה בענף הדפוס להרחבה בתחום השילוט לסוגיו בהשוואה לעבר ובהשוואה לכך שכיום מדפיסים הרבה פחות ניירת פרסומית, או ביליניגים, או הדפסות של A3 לסוגיו. לכן, אפשר בוודאות לומר ולהוסיף כי תחום הפורמט הרחב הוא בעל תשואה גבוהה יותר מתחומים אחרים בדפוס, הן בשל העלות הזולה מאוד יחסית של הציוד הנדרש, והן ביחס ליכולות לספק לשוק צרכים רחבים באופן מלא ומהיר.

כאשר רוכשים מדפסת לטקס יש להביא בחשבון כמה פרמטרים: א. רצפת ייצור מתאימה ובאופן מיוחד מדפסת לטקס תופסת הרבה פחות מקום ממכונת ייצור אחרת.

ב. אפשריות עבודה על מגוון מדיות כולל עניין חומרי הגלם( פוסטרים, קנבסים, שמשוניות, בדים שונים וכו')

ג. סוג הדיו, הלטקס הוא חומר על בסיס מים, ולכן יש לו שני אפקטים משמעותיים- הראשון לא מזיק כלל לסביבה, השני, הוא מבוסס מים ובכך מאפשר פתרונות רחבים ורבים מאוד לעומת מוצרים מתחרים.

אלברט הרננדז, מנהל תחום ייצור של HP   סאיטקס מברצלונה:" טכנולוגיית הלטקס היא טכנולגיה מצוינת לעבודה בהרבה מאוד פרמטרים. אבל כיום זאת הפכה להיות טכנולוגיה בולטת ומובילה בתחום השילוט הדקורטיבי והמדפסת היא מכונה אפקטיבית בתחום הפוסטרים, שילוטי פנים וחוץ, תוכניות בניה ועוד. כך , בזכות טווח הצבעים הרחב והיעיל של המדפסת אפשר גם להשיג תוצאות טובות ויעילות מאוד"

הרננדז הדגים הן באמצעות סרטוני הסבר והן באמצעות הפעלת המדפסת את היתרונות המיוחדים שהוא דיבר עליהם כולל העלויות הזולות מאוד של הדיו והיכולת לתת מענה מהיר לסוגי עבודות רבים.

 

עם תום דבריו התקיימה הדגמה של ביצועי המדפסת ואלו הראו בבירור שהקו המנחה כיום בתחום בחברת hp   סאיטקס הוא מתן דגש רחב על יעילות, מתן פתרונות מהירים וטובים, עלות ותועלת ברמה מיידית, ופחות דגש דווקא על איכות גבוהה הבאה על חשבון עלות יקרה של מדפסות של חברות אחרות, בציוד ובדיו כאחת.