Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

גולנוס גרופ בפתרונות מתקדמים

חברת גולנוס גרופ בע"מ הוקמה בשנת 2005 על ידי איש ההייטק והיזם רונן גולן משרדי החברה ואולם התצוגה ממוקמים בחיפה  חברת גולנוס מתמחה באספקת פתרונות הדפסה מתקדמים  ולדברי בעליה, שמה לה למטרה להיות  גורם מוביל מבחינה  טכנולוגית בשוק ההדפסות בישראל

מאת: ראובן שבת |

חברת גולנוס גרופ בע"מ הוקמה בשנת 2005, על ידי איש ההייטק והיזם רונן גולן. משרדי החברה ואולם התצוגה ממוקמים בחיפה. חברת גולנוס מתמחה באספקת פתרונות הדפסה מתקדמים 

ולדברי בעליה, שמה לה למטרה להיות  גורם מוביל מבחינה  טכנולוגית בשוק ההדפסות בישראל.

רונן גולן:" אנו פועלים כל הזמן עם הפנים קדימה, ומביאים ללקוחותינו פתרונות הדפסה מהמתקדמים ביותר שוק.  גולנוס הנם מפיצים מורשים של חברות מובילות בעולם כגון  DMPS הקוריאנית,EPSON ,HIX, SUMMA, HIXועוד. 

חברת גולנוס גם מציגים קבוע בתערוכות דפוס מהמובילות בארץ ובעולם, וכמובן נוטלים חלק בכנסים וקורסים מקצועיים כדי להשאר תמיד מעודכנים בטכניקות הקיימות בשוק.  לגולנוס 3 מהנדסי שרות המשרתים את כלל לקוחות החברה ברחבי הארץ.

מה הם מוצרי הדגל המובילים שלכם?

" אנחנו יבואנים ומשווקים  של מערכות הדפסה ישירה בשיטת UV LED  תוצרת DMPSהקוריאנית. זוהי שיטת הדפסה חדישה ישירות על גבי המוצר, ללא צורך בציפוי. למעשה כל מוצר שטוח - ניתן להדפיס עליו ישירות. היתרון של מכונת הUV שלנו מעבר לכך שבעצם יכולות ההדפסה שלנו כמעט אינסופיות (כי לא צריך ציפוי מיוחד) עם היכולת להדפיס צבע לבן, הדפסה בשכבות מובלטות (הבלטה, כתב ברייל), לקה סלקטיבית, כך שאם רוצים לבצע הדפסה דיגיטלית, אבל להדגיש לוגו או טקסט מסויים שהוא יבלוט מעל ההדפסה הרגילה - זה אפשרי וניתן גם להגדיר גם הברקה מעליו, זה יוצר ייחודיות ולמעשה טקסטורה על גבי הטקסט. יכולת זו מבדילה אותנו מיצרנים אחרים, שלרוב לא יכולים להדפיס לבן ובשכבות עם הבלטה. הדפסת UVמשמשת למגוון רחב של מוצרים - הדפסה על מוצרי קוסמטיקה, חומרי פלסטיק, זכוכית, עץ, אלומיניום, ברזל, שעם ועוד חומרים שאינם חומרי הדפסה "קלאסייים". יתרונות  של מערכת הדפסה כזו בהם עלות ייצור זולה משמעותית, יכולת להדפיס בבת אחת כמות של מוצרים במהירות ובדיוק מירבי, תפעול ותחזוקה פשוטים לביצוע, תוכנת RIPידידותית למשתמש.

בין לקוחותינו בישראל, מפעלי תעשייה וחברות תעשייה כגון בתי דפוס, חברות פרסום, יצרני מטבח וארונות, יצרני זכוכית ואריחי נוי,  מעצבי פנים ואדריכלים, אומנים, גלריות, חברות שילוט והפקה, חנויות מתנות, מפעלי קוסמטיקה ועוד. 

לאחרונה DMPS השיקה דגם חדש בגודל הדפסה של 600 על 900 מ"מ אשר כולל בתצורת מינימום 2 ראשי RICOH GEN 5 החדשים  של 7 PICO LITTERהחדישים המהירים והמשובחים בעלי יכולות הדפסה מהירות במיוחד. המערכת מגיעה עם שני פיתוחים פורצי דרך בתחום שהם האחד תחזוקה אוטומטית לטיפות הדיו על גבי הראש והשני הוא מערכת אוטומטית לנטרול החשמל הסטטי.

המערכת ורסטילית ויכולה להכיל בקונפיגורציה מלאה עד מקסימום של 8 ראשים לקבלת מהירות הדפסה גבוהה יותר. אחד היתרונות הבולטים של המערכת הוא היכולת להדפיס על קשיחים ומוצרים עד עובי של 200 מ"מ. המערכת מגיעה עם ריפ אמריקאי של חברת PHOTOPRTINT. לגולנוס אולם תצוגה בחיפה ועשרות מערכות פעילות בישראל.

גולנוס עומד להציג בתערוכת ISPRINTהקרובה את המערכת החדשה ומערכות חדשות נוספות.

מה הם למעשה היתרונות המובהקים שלכם?

*כל פתרונות ההדפסה תחת בית אחד.

*פתרונות הדפסה חדישים עם הטכנולוגיות המובילות בשוק.

*נסיון רב בהבנת צרכי הלקוחות ובמתן פתרונות הדפסה, ועבודה מול מגוון רחב של לקוחות כגון: בתי דפוס, חברות פרסום, מעצבים, אומנים, גלריות, שלטים, חנויות מתנות, מפעלי קוסמטיקה ועוד. 

*ייעוץ, ליווי והדרכה עד להטמעתו של פתרונות ההדפסה באתר הלקוח, תוך מתן דגש אישי על שירות, אמינות ומקצועיות.

 

רונן מביא להמחשה שני סיפורי לקוחות.

שחר, יצרן קוסמטיקה ובשמים ברקיחה אישית, נישה מאוד ייחודית, חיפש פתרון הדפסה על גבי בקבוקי הבושם ללקוחותיו, פתרון שאינו מדבקה (מה שהוצע לו עד אז). הוא הגיע לגולנוס  כדי להתעניין במכונת ה UV, ביצענו דמו על כמה בקבוקים שיצאו מאוד מוצלחים והוא החליט לרכוש מכונה מסוג DMP3060- הדגם הקטן ביותר שמתאים לו. לאחר הדרכה קצרה המכונה התחילה לעבוד, ותחום ההדפסות אצלו תפס תאוצה, מהר מאוד הוא מצא את עצמו פותח עסק נוסף של הדפסה על מוצרים משלימים לבשמים וטיפוח הבית, כשקהל לקוחותיו התרחב גם מעבר לאלו שמעוניינים בקוסמטיקה אישית. כיום הוא מנהל 2 חנויות במקביל, משווק את מוצריו לשווקים נוספים בעולם.  ושוקל בימים אלו קניית מכונה נוספת.

 

 במקרה אחר חברת הייטק מייצרת דגמי אבטיפוס למכונות קיפול וחיפשה פתרון של הדפסה מובלטת מדויקת ומהירה על מנת ליצור גלופות לתעשיית האריזות. גולנוס סיפק להם את הפתרון המהיר, הזול והאיכותי ביותר למטרה שלהם