Skip navigation
עשו לנו שיתוף (share) ב-

מפעיל עם צחי

צחי מאיר  התמנה  לפני כחודש למנהל מכירות ארצי בחטיבת הפרודקשין של חברת "מפעיל"  המספקת פתרונות כוללים לארגונים ולעסקים בתחומי הפלט הארגוני והדפוס המקצועי  חטיבת הפרודקשיין ב"מפעיל" מספקת פתרונות ושירותים לבתי דפוס מכוני העתקות והוצאה לאור חדרי הפקות בארגונים ובמוסדות

מאת: ראובן שבת |

צחי מאיר  התמנה  לפני כחודש למנהל מכירות ארצי בחטיבת הפרודקשין של חברת "מפעיל", המספקת פתרונות כוללים לארגונים ולעסקים בתחומי הפלט הארגוני והדפוס המקצועי. חטיבת הפרודקשיין ב"מפעיל" מספקת פתרונות ושירותים לבתי דפוס, מכוני העתקות והוצאה לאור חדרי הפקות בארגונים ובמוסדות.

במסגרת תפקידו החדש, צחי מנהל  את מכירות קו מוצרי המכונות התעשייתיות הדיגיטאליות,  תוצרת Ricohואת מכירות קו מוצרי המכונות ההנדסיות לתחום הפורמט הרחב, בייצוג המותגים המובילים בעולם כיום ובדגמים החדשים ביותר של חברות HP, KIPו- Contex.

צחי החל את דרכו במפעיל לפני כ- 24 שנה בתחום הדפוס,  כטכנאי מכונות צילום ולאחר מכן כטכנאי מדפסות לייזר. בשנת 1995 ניהל את תחום השירות פורמט הרחב במפעיל ולפני 10 שנים מונה למנהל מכירות ושירות של תחום הפורמט הרחב. בתפקידו האחרון ניהל את המערך המקצועי של מחלקת הפרודקשיין- מכונות דפוס דיגיטאליות ופורמט רחב. לצחי תעודת   מהנדס רשתות של מיקרוסופט ומידי שנה הוא  יוצא במסגרת עבודתו ב"מפעיל" להשתלמויות בחו"ל  אצל החברות המובילות בעולם בתחום אותן מייצגת "מפעיל", על מנת להביא ולהטמיע בישראל את החידושים  והשכלולים בתחום ברמה המקצועית ביותר.

 הראיון איתו התקיים לרגל מינויו לתפקיד וגם לנוכח התפקיד המכריע שחברת מפעיל ממלאת כיום בענף הדפוס בישראל. למפעיל יש כיום מערך רחב ידיים של שירות ומכירות ללקוחות רבים  מכל רחבי הארץ, בכל סוגי בתי הדפוס. המכונות שהחברה משווקת  בישראל משפיעות בייצור על הגידול, הבידול והאיכות של מוצרי דפוס מגוונים בבתי הדפוס המשתמשים במכונות של החברה ואלה של חברת RICOH  בפרט.

לשיווק של כמה מכונות אתה אחראי כמנהל מכירות ארצי?

"מדובר על למעלה מ-40 דגמים של מכונות, כשהמכנה המשותף הוא ציוד  לייצור תעשייתי,  פלוטרים, מדפסות פורמט רחב וסורקים. אלו פרוסים בבתי דפוס בכל רחבי הארץ ונמצאים תחת אחריותם של 5 אנשי מכירות. כאשר מגזר הלקוחות כולל בתי דפוס ומכוני העתקות, מהנדסים ואדריכלים, מפיקי דפוס וארגונים ציבוריים גדולים, כולל משרדי ממשלה".

מה הם היתרונות הבולטים שיש כיום למפעיל בענף הדפוס בישראל?

"למפעיל יש יתרונות רב מערכתיים. ראשית בכך שאנחנו המשווקים המרכזיים בישראל של חברת RICOH, שהיא יצרן עולמי מוביל ומכונותיה הוכיחו כבר הצלחה רבתי בכל העולם. שנית, אנחנו מספקים פתרונות למנעד רחב של בתי דפוס, מכוני העתקות וארגונים העובדים in house. פתרונות אלו כוללים את ההתאמות הכי נכונות ללקוחות ולמעשה בדרך של שיתוף פעולה הדדי אנחנו מקדמים את הלקוח לקו חדש של מוצרים ולתמהילי עבודה יעילים ופרודקטיביים. שלישית, אנחנו מכירים היטב את השוק ואת צרכי השוק של ענף הדפוס בישראל. לצורך הזה יש למפעיל את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר כיום בתחום הפורמט הרחב והייצור הדיגיטלי. מתן שירות הלפ דסק "און ליין" וכן SLAעם עמידה קפדנית בזמני תגובה. רביעית,  מפעיל נותנת כיום גם ליווי פיננסי ללקוחות בהתאמה ליכולות הפיננסיות שלהם, כך שניתן להינות מהיכולות המקצועיות של המוצרים שלנו בכל סל תקציב. אבל מעל הכול, אנחנו חברה מאוד ותיקה במשק הישראלי, ששמנו הולך לפנינו באמינות השירות, במתן המענה ההולם וביכולות לתת פתרונות מהירים ומותאמים ללקוחות.

אני חושב שהסיבה לכך היא שאנשי המכירות שלנו אינם רק בגדר "אנשי מכירות".  הם מנהלי תיקי לקוחות (מת"ל) לכל דבר ועניין. ככאלה הם נושאים באחריות מלאה על ענייני הלקוח מול החברה בהיבט מקצועי, טכנולוגי ופיננסי.  הם גם מקבלים מידע רב  בהכשרות מקצועיות שוטפות מטעם החברה ומטעם המותגים השונים אותם מפעיל מייצגת והכל כדי לדאוג שהלקוחות שלהם יעמדו בחזית הטכנולוגיה העכשווית, דבר המאפשר לסייע להגדיל את סל הפתרונות ומקורות ההכנסה של הלקוחות שלנו.  אנחנו פשוט לא יודעים לעבוד אחרת. אנשי המכירות שלנו, שנמצאים בקשרים יום יומיים אמיצים  עם הלקוחות, הם תמיד יראו את טובת הלקוח לנגד עיניהם ויעקבו באופן קבוע שכל לקוח ולקוח, לא משנה מה גודלו, יקבל מאתנו את השירות הטוב ביותר שבנמצא."

מה החזון שלך לשנים הקרובות לאור המינוי הזה שלך?

"מה שחשוב לי במסגרת התפקיד החדש הוא לשמר את האיזון בין החדשנות לתחרות, כלומר מצד אחד לדאוג שהלקוחות שלנו יהיו בחזית הטכנולוגיה, לספק להם כלים ויכולות חדשות שיאפשרו להם  להיכנס לתחומים חדשים  ומצד שני להתמודד עם התחרות המתגברת בענף.  החזון הוא ולייעל באופן רציף את יכולות הייצור שלהם כמו שעשינו לאחרונה עם הפלוטר החדש הPAGE WIDE HP  .

באופן אישי, מעבר ל- 24 שנות הניסיון המקצועי והיכרותי רבת השנים את השוק, אני מביא לתפקיד  את הרצון והמחויבות להיות נגיש לכל לקוח שלנו היום או לכול לקוח פוטנציאלי, הרצון גדול לעזור  ולתת מענה אמיתי לצורך של בתי דפוס רבים ומכוניי העתקות באופן שיוכל ליעל את היצור ולהגדיל את סל המוצרים שלהם.

חברת מפעיל מתמחה בפתרונות מחשוב והדפסה, ולה ארבעה תחומי פעילות עיקריים: הדפסה בתלת מימד, פתרונות הדפסה חכמה לארגונים, ניידי טושיבה לעסקים ופתרונות דפוס מקצועיים. למפעיל ניסיון של עשרות שנים בפיתוח פתרונות דפוס דיגיטלי למגזר המקצועי. מפעיל מלווה את הלקוחות המקצועיים משלב מיפוי הצרכים ועד פיתוח הפתרון והטמעתו, ומסייעת להם להשתמש במכונות המקצועיות כמנוע צמיחה להרחבת פעילות קיימת, כניסה לשווקים חדשים והגדלת ההכנסות.